• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dobry pediatra bródno Dodaj do ulubionych

• 17.09.11, 17:16
    hej
    1 pazdziernika przeprowadzam sie na bródno w okolice ratusza z 2letnią córeczką no i szukam dobrego pediatry i przychodni. interesuje mnie ktoś kto przyjmuje na nfz
    tak wiem ze istnieje cos takiego jak wyszukiwarka ale tam są stare wpisy, potrzebuje jakieś świeze opinie. do kogo chodzicie z maluchami?
    pozdrawiam karolina
    Zaawansowany formularz
    • 17.09.11, 18:24
      Polecam dr Bernat z Łojewskiej -ZOZ Bródno
      • 18.09.11, 09:33
        dr Adamska przychodnia ul Majowa
        • 21.09.11, 07:49
          dzieki za wypowiedzi a mozecie napisać coś wiecej o tych lekarzach? cierpliwi? czy wiecznie spieszący? dokładni? czy sami z siebie o cos zapytają? ja wiem ze takie wymagania to sie prywatnym stawia, ale miałam lekarke na NFZ cudowną! niestety teraz do niej bedzie nam za daleko...
          • 23.09.11, 13:08
            coś za coś kobieto, nie można jeść lizak i mieć tego lizaka, skoro miałaś dobrą lekarkę to się tego trzymaj, u nas na Bródnie szału niestety nie ma w tym względzie, więc idź i przekonaj się, jednym pasuje Pani Zdzisia innym Pani Ziuta...
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.