Dodaj do ulubionych

no to się doigrali ...Dzielnica Targówek zapłaciła

21.11.11, 20:26
skąd my znamy te nazwiska ?

www.zw.com.pl/artykul/2,645868_Bardzo-drogie-koncerty.html
Edytor zaawansowany
  • mk968 22.11.11, 07:35
    tam pada jedno nazwisko p Antonika
  • nit21 24.11.11, 21:11
    A jak mnie ciekawi, ile kosztowała ta niby afrykańska chatka z niskim zadaszeniem typu pniaki kryte słomą. A pseudo dzieła sztuki, typu trójkątna rama okienna zakopana w ziemi, ależ to głębokie, choć naprawdę płytkie. Sześcian obity blachą, to najciekawsze, ale niestety zamknięte często dzieło sztuki, kojarzące się z erotyką u tych co nie mają wolnej chaty. Tu przydałyby się dostępne klucze...; ). Jak dużo czerpiemy kultury, my mieszkańcy; ). Ciekawe ile to kosztuje, takie dbanie o nas w tych innych wypadkach.
    Czy taka „kultura” powoduje, że nasze życie jest ciekawsze, że lepiej rozumiemy świat, czy umiemy zauważyć teraz dopiero piękno?
    Mi się śni w naszym parku miejsce do gry w szachy, stoliki przy których można by było się spotkać i porozmawiać. Menele, to mogą wypić piwko gdziekolwiek na murku, na ławce, ale do rozmowy to przydałoby się odpowiednie miejsce. Na pewno nie ma na to pieniędzy, bo to nie kultura... .
  • sibeliuss 25.11.11, 00:36
    Podobno były zakusy, żeby tam gdzie ta chata postawić Mac Donaldsa - co Ty na to?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • nit21 25.11.11, 21:52
    MC Donalds też mi nie pasuje ; ) w tym miejscu.
    Na przeciw jest Domino Pizza, Amrit i MC Donalds o dziesięć minut drogi truchcikiem, to jak kogoś to pociąga, mnie czasem tak, to ma.
    Chodzi mi o inne klimaty. Całkiem inne. Można załatwić kocyk i zorganizować Śniadanie Na Trawie: ). O taką atmosferę mi raczej chodzi, o miejsca spotkań znajomych, czy osób, które można z czasem za takie uznać.
    Tu ta chatka bez ścian z za niskimi ławkami ze słomianym dachem, to kojarzy mi się ze słomianym zapałem... można, byłoby wokoło zrobić piaskownicę i plac dla dzieci, ale już taki obiekt jest. To, co z tym zrobimy?
  • sibeliuss 15.12.11, 07:48
    Śniadanie na trawie w okolicy, gdzie sprzątanie po psie jest uważane za chorobę psychiczną?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • orion1999 14.12.11, 20:57
    coraz lepiej ....
    www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,50-tysiecy-zlotych-za-nuty-pis-chce-odwolac-burmistrza,344990.html
  • xeroce 15.12.11, 23:04
    znowu ten pis... tylko by odwoływał...

Polskę trzeba modernizowac. Gejów, pedofili i transwestytów do szkół i przedszkoli wysyłać, by z homofobią walczyli. Janusz Palikot i Donald Tusk wspólnie wzieli sprawy w swoje ręce, a wy co?
    Tylko narzekacie i na pis głosujecie! Marsze wam się wam pewnie jeszcze marzą pod magistrat (własciwie: megastrat) dzielnicy!
  • michal_74 21.12.11, 11:47
    www.ngp.pl/str/tekst2675.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka