Dodaj do ulubionych

Białołęka chce nam odebrać końcową stację metra

15.12.11, 10:23
To chyba jakiś żart. Nie dość, że zmieniono plan budowy metra które w pierwszej kolejności miało być w kierunku na Bródno na 3+3 (3 stacje targówek, 3 stacje wola) to jeszcze Białołęka chce odebrać nam bardzo ważną lokalizację planowanej stacji (kondratowicza/rembielińska)

www.zw.com.pl/artykul/2,650710_Metro-pod-Trasa-Torunska-na-Bialoleke-.html
Edytor zaawansowany
  • pieskuba 15.12.11, 12:34
    Mam nadzieję, że nie pozwolimy jej sobie zabrać?
    --
    kuchniapsakuby.blox.pl/

www.gwiazdanadziei.pl/pomoc_tomek
  • xeroce 15.12.11, 22:58
    Wy im tramwaj, oni wam metro. Oko za oko, ząb za ząb.
    Pomyślcie lepiej nad tramwajem ulicą wincentego od żaby na białołękę....
  • razorjack 30.12.11, 13:27
    bródno jest stare i wiele tam nowego nie powstanie.
    białołęka natomiast za kilka lat będzie jedną z największych dzielnic.
    Trochę wyobraźni, do metra z Bródna będzie można 1-2 przystanki dojechać.
  • magoo_king 31.12.11, 18:44
    Końcowy może być na białołęcę, nie mam nic na przeciw, byle nie zmienili lokalizacji "dotychczasowych" bródnowskich stacji. Nawet lepiej jak na wsi będzie "zawracało". Nie będzie tyle niedogodności na bródnie. Wogóle pociągnijmy do nowego dworu metro, jabłonna i legionowo dorzucą się. Na modlin wogóle pociagnąć big_grin
    --
    ... Poczekalnia dusz ...
    ... Tylko idiota słyszy tu same wulgaryzmy ...

Mam tak samo jak TY, miasto moje, a w nim ... (L)
  • michal_74 04.01.12, 14:28
    Nie mam nic przeciwko nawet 5 stacjom na Białołęce, byleby te na Targówku (być może bez ostatniej) szybko zbudowali. Bo inaczej to sobie można gdybać, a razem możnaby załatwić i tramwaj, i metro, i poszerzenie Wincentego. Bez tego Tagówek dostanie tulko rozbudowę ZUSOK-usad
    Wystarczy porównać środki przeznaczane na inwestycje w przeliczeniu na mieszkańca w poszczególnych dzielnicach Warszawy. Targówek jest drugi... od końca. Myślę, ze to również wynika z naszego kłócenia się z Białołęką.
  • xeroce 09.01.12, 22:06
    Metro metrem, a tramwaj od ronda Żaby do Carefuja dobrze by Wam zrobił. Mnie też, bo zamierzam wrócić.
  • nisef 05.02.12, 17:27
    Metra z Bródna nie powinni zabierać, natomiast na Białołękę można by zbudować metro naziemne.

www.facebook.com/lulameeart - wyroby handmade z Zielonego Zacisza

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka