Dodaj do ulubionych

Czołg De Agostini

15.02.17, 17:19
Cześć, słyszeliście o nowej kolekcji od De Agostini? Tym razem to model zdalnie sterowany Czołg T-72. Ktoś zamierza składać?Jakie są wasze doświadczenia z tym wydawnictwem? Chętnie pogadam z kimś zainteresowanym tym produktem ;)
Edytor zaawansowany
  • 16.02.17, 11:13
    Widzialem reklamę tej kolekcji, no fajna jest choc zastanawiam się czy chce mi się tyle kasybwydac na jakis czolg.
  • 16.02.17, 11:39
    Wiesz tutaj mamy dodatkowy plus taki że rzeczywiscie ten model moze byc zdalnie sterowany, tak jak w innym temacie Cie wspominałem otrzymuejsz nadajnik przy 15stej przesyłce i mozesz jezdzic. Mysle ze to duzy plusze ten model nie musi tylko stać i się kurzyć;)
  • 21.02.17, 20:22
    Nie wiem czy sie oplaca, bo z tego co przewiduje cxolg bedzie bardzo drogi. Tez sie nad tym zastanawialem bo jestem pasjonatem czolgow, ale nie wiem czy kolekcja bedzie wydana do konca
  • 22.02.17, 16:18
    Kolega dziś dzwonił do wydawnictwa i mówili że w to jest pewna kolekcja, z resztą skoro można zamówić prenumeratę to przecież muszą wydać do końca, ska ta obawa w ogóle?
  • 27.02.17, 19:01
    Czołg prezentuje się ogólnie fajnie,ale za taką kasę oczekiwałbym, że będzie się tam wszystko ruszać, otwierać,obracać itd. Po zakupie pierwszego numeru widać, że niestety tak nie jest, mam tu na myśli właz na którym zamontowany jest karabin maszynowy, który w oryginale powienien się obracać, ale to taki drobiazg na początek ;)
  • 15.03.17, 09:49
    Fajnym plusem są metalowe gąsienice. Widziałeś zdjęcia gotowych modeli z rosyjskiej kolekcji?
  • 05.04.17, 19:43
    Zgadzam się gąsienice wykonane są fantastycznie, z metalu jest jeszcze wieża i lufa, oraz koła napędowe i napinające, mogli jeszcze zrobić z metalu koła nośne i wahacze ;). Tak widziałem gotowe modele z rosyjskiej kolekcji, ale widziałem też model RC T-90 Heng Longa, moim zdanie prezentuje się zdecydowanie lepiej, ale uwielbiam T-72 i na pewno będę to składał :)
  • 23.03.17, 09:30
    Znajomy miał w rosyjskim wydaniu T-72 i zadowolony. Ja też zamówiłem prenumeratę. To pierwszy model z DeA, który będę składał, ale ten kolega już wcześniej od nich zamawiał i zawsze zadowolony, więc nie ma co czekać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.