Dodaj do ulubionych

Gdzie kupic model rc??

08.01.06, 14:59
Gdzie przez internet lub w Krakowie kupic model samochodu rc. Chcialbym
zakupic taki model do zlozenia wlasnorecznie, najlepiej z silnikiem
spalinowym. Jezeli wiecie gdzie mozna znalezc takie sklepy prosze o pomoc.
Dzieki Serdeczne
Edytor zaawansowany
  • 29.11.06, 20:09
    chyba najbardziej znanym sklepem teraz jest www.nastik.pl
    ale jest też www.rcskorpion.pl
    www.modelarski.com
    na www.modelarz.com jest dużo przydatnych informacji
    --
    dziecineo.prv.pl/
  • 06.09.14, 20:14

ostatnio kupowałyśmy:
    sklep-zabawki-dla-dzieci.pl/p/2380/44577/samochod-wyscigowy-hq-707-mini-buggy-rc-samochody-zdalnie-sterowane-modele-rc-zdalnie-sterowane.html
    mają duży wybór modeli rc zdalnie sterowanych, takich podstawowych zabawek jak i profesjonalne modele za kilka tysięcy.
    Pozdrawiam
  • 12.08.15, 13:08
    Ja zawsze kupuje swoje modele rc na tej stronie: www.modelmotor.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Mają różne modele i różne ceny. Ostatnio nawet widziałem fajne promocje.
  • 01.10.15, 02:17

znam też popularny sklep z modelami i zabawkami sterowanymi www.yoggi.pl
    jest duży wybór latających, jeżdżących, pływających..... dronów, czołgów sterowanych nawet
  • 20.04.16, 14:12
    W ostatnim czasie, zupełnie przez przypadek, natknąłem się się na sklep internetowy sterowane-zdalnie.pl. Znam kilka takich sklepów, ale tym znalazłem dużo ciekawych i niestandardowych modeli. W tym sklepie można zakupić zarówno zabawki, którymi może bawić się kilkuletnie dziecko (takie oznaczone 5+), ale i zupełnie profesjonalne modele łodzi rc, dronów. W ofercie znalazłem również robotów i dinozaurów. Te zabawki mi się podobają. Polecam
  • 20.10.15, 11:26
    Najniższe ceny są w Chinach, porównaj z cenami na allegro ;)
    www.banggood.com/Wholesale-RC-Car-c-1753.html?p=9Q08172757958201510V
  • 14.06.16, 14:55
    Modele Self Build to rzadkość. Jeśli chodzi o sklep w Krakowie to nie pomogę. Jeśli chodzi o sklep internetowy to widziałem samochód rc do samodzielnego złożenia na stronie sterowane-zdalnie.pl. Jest to model Himoto Nascada w skali 1:10 z silnikiem elektrycznym bezszczotkowym.

• 16.06.16, 22:48
    Ja naprzykład swój kupiłem na aliexpress. Jest taniej niż na allegro. Tylko że trzeba około 2 tygodni czekać na dostawę.
    bit.ly/1XYDqbh
  • 20.03.17, 16:12
    Samochodu to szczerze nie wiem ale moze zainteresuje Cię np Czołg? Bo teraz jesttaka koelkcja u nas że zbierasz co tydzien czy dwa gazetki i masz czesci i skladasz sam Czołg T-72, skala 1:16, możesz tez wybrac wersje zdalnie sterowana. Łap linka do spotu, zobacz sobie jak to wygląda:

www.youtube.com/watch?v=AR9sY7y2qTM

Nie wiem czy pomogłem ;)
  • 20.09.17, 18:57
    Myślę, że znajdziesz coś dla siebie także tutaj: sklep.modelarnia.pl. Polecam!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.