• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Strefa konsultantki Dodaj do ulubionych

• 07.03.05, 22:13
    Upiornie walcze ze strefa konsultantki- nie moge zlozyc zamowienia, bo jak
    dodaje produkty to wyskakuje jakis blad.Czy macie podobne problemy?Zaczynam
    podejrzewac ich serwer a jesli nie to chyba bede zmuszona jutro szukac
    znajomego z faxem sad
    Edytor zaawansowany
    • 08.03.05, 10:08
      wystarczy telefon - przecież można składać zamówienia przez serwis
      telefoniczny. szkoda tylko, że nie wpadli na to, żeby zrobić to na darmowym
      numerze albo chociaż 801 uncertain jak zwykle "stolyca" uprzywilejowana wink
      --
      Forum Nu Skin
      Zanim zapytasz...
      • 08.03.05, 15:48
        a jak ja wejde na srtone avonu to tylko na główną moge bo pozniej jak wciskam
        strefa konsultantki to jest napisane gotowe i nic mi sie nie wyswiela nowego uncertain
        a poza tym wszystko dziala to co dostepne dla kazdego uzytkownika<kajeldoskop
        produkow itp.> sad( mam nadzije ze w koncu zadziala bo musze w ciagu 2 dni
        zlozyc ostateczn zamowienie tongue_out
    • 09.03.05, 13:22
      wy nie macie takiego problemu ? az sie boje bo dzis moj ostatni dzien skladania
      zamowien sad((((
      • 09.03.05, 14:07
        jeśli mimo wprowadzenia hasła, po zalogowaniu się nie mozesz przejść do opcji
        składania zamówienia, to lepiej zatelefonuj i dopytaj. A może robisz jakiś
        błąd, tyle że wtedy powinien być komunikat.
        --
        pozdrosmile
        • 09.03.05, 14:10
          ale chodzi o to ze ja nie moge wejsc nawet do strefy konsultantki tylko na
          glowna strone i na te dostepne dla wszystkich a na strefe kons nie moge sad((
          • 09.03.05, 14:36
            A ja sie zalogowalam juz wpisalam zamawiane produkty i co? wrocilam do strony
            glownej, wszystko mi zniklo, a teraz nie moge sie dostac juz do strefy
            konsultantki sad(((( A musze zaraz zlozyc szybko zamowienie!!!!!!!!
            • 09.03.05, 17:42
              tez nie moge wejsc do strefy- strona niby sie laduje, ale nie przechodzi w
              nastepna i wyskakuje 'gotowe'- hmm znowu cos skopali ze strona :[
              • 09.03.05, 17:55
                Dziwne, u mnie wszystko w porządku i bez problemu złożyłam dziś zamówienie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.