• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

wysuwana konturówka do oczu Saturday Grey Dodaj do ulubionych

• 18.04.05, 12:28
    Mam do Was małe pytanko. Jaki odcień szarości ma ta kredka - czy jest to
    delikatny popiel, czy zdecydowana, ciemna szarość. Z karty kolorów nie jestem
    w stanie tego rozszyfrować. I jak się ogólnie sprawuje ta konturówka, czy
    długo wytrzymuje na powiece i czy jest wydajna. Mam 2 inne kolory brąz i
    granatowy, ale tylko z tej granatowej jestem zadowolona. Pomóżcie PLEASE smile
    Zaawansowany formularz
    • 18.04.05, 12:39
      Zbyt ciemna to ona nie jest. Miałam ja kiedyś wcześniej i była dość ciemna, z
      takimi drobinkami błyszczącymi. A teraz zamówiłam sobie nową i nie jest już
      taka ciemna i ma mniej tych drobinek, prawie ich nie widać... Po prostu:
      szara... I bardzo cieniutka jest, do bardzo cienkiej kreski. Pozdrawiam smile
      • 18.04.05, 13:09
        Do Milajki smile
        Dzięki za odpowiedź. Zależy mi właśnie na kredce do cienkich kresek, ale
        wolałabym ciemnoszarą. Teraz jestem w kropce
        • 18.04.05, 13:15
          Wiesz, ona nie jest super jasna... taka po prostu szara. Narazie sprawdzałam
          tylko na ręce, bo mam jeszcze szarą z orieflame, taka dwustronną: szaro-czarną,
          to właściwie nie jest konturówka tylko kredka i wydaje mi się, że ona jest
          ciemniejsza od tej z avonu. Jutro Ci napiszę, jak ona na oku wyglada, może
          wcale nie jest taka jasna smile
          • 18.04.05, 14:05
            Mam, tyle, że starą wersję (wtedy się nazywała Saturn Grey chyba). Jestem z
            niej bardzo zadowolona-trwała, o kolorze popielato-szarym, dla mnie dosyć
            ciemna (jaśniejsza od czarnej oczywiście, ale nie jakaś szaro-popielata).
            Miękka. Polecam.
            • 18.04.05, 14:14
              teraz też się nazywa Saturn Grey big_grin
              --
              Forum Nu Skin
              Zanim zapytasz...
              • 18.04.05, 14:20
                Ależ ze mnie sierotka ! Oczywiście że konturówka nazywa się Saturn Grey. Nie
                wiem, czemu skojarzyłam sobie nazwę z sobotą ! Dzięki za odpowiedzi. Chyba się
                skuszę się na zakup, ale poczekam do katalogu 7, bo tam jest fajna promocja
                łączona z błyszczykami Glaze Weare - na pewno też pomyliłam coś w nazwie wink
              • 20.04.05, 13:23
                Sprawdziłam na oku... Jest bardzo twarda i do tego jasna. Nie polecam.
                • 21.04.05, 07:28
                  Dzięki za odpowiedź. Też nie znoszę twardych kredek i konturówek. Kiedyś
                  skusiłam się w drogerii Natura na 2 kredki (1 do oczu i 1 do ust) z serii
                  Collection2000 - te dopiero są twarde - można sobie nimi krzywdę zrobić wink
                  • 21.04.05, 13:25
                    Jeżeli szukasz miękkich konturówek do oczu to polecam ten zestaw 3 kredek Color
                    Trend (Katalog 05/2005 - 16,90zł za komplet). Są super.
                    --
                    Pozdrawiam,
                    sister52
                • 21.04.05, 12:44
                  eech, to znaczy ze jak mi sie skonczy stara wersja, to nowej kredki bede szukac
                  w sklepach ;-(
              • 21.04.05, 13:23
                Wcześniej też się nazywała Saturn Grey smile
                --
                Pozdrawiam,
                sister52
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.