• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

najlepszy podkład Dodaj do ulubionych

• 05.11.05, 20:47
    Który podkład z avonu jest naprawdę dobry i warty polecenia? Bardzo proszę o
    opinie.
    Zaawansowany formularz
    • 05.11.05, 22:00
      to zależy, do jakiej cery, bo każdy jest najlepszy do innej. do mieszanej
      polecam podkład w płynie.
      --
      Forum Nu Skin
      Zanim zapytasz...
      • 06.11.05, 10:31
        Sprawdziłam kilka podkładów z Avonu. Niestety żaden nie przypadł mi do gustu.
        Niektóre oceniłabym nawet jako tragiczne. Największe wady podkładów Avonu (jak
        dla mnie) to: fatalne odcienie (albo bardzo ciemne jak dla latynosek, mulatek i
        kobiet bardzo opalonych, albo trupio blade), ponadto konsytencja (zbyt trudno
        się nakłada, albo zbyt wodnista), krycie (albo maska, albo całkowity brak
        tuszowania mankamentów cery). Moim zdaniem podkłady to nie jest mocna strona
        kosmetyków Avonu. Ja polecam Max Factora.
        • 06.11.05, 15:50
          Kazda z nas ma inna cere, inny odcien i kazdej z nas pasuje inny podklad. Ja
          jestem zadowolona z nawilzajaco-wygladzajacego (odcienie warm beige i cream) -
          mam sniada cere. Dla mnie jest super, fajnie kryje, nie mam efektu maski,
          rozprowadza sie super.
          Pozdrawiam
    • 06.11.05, 17:00
      Ja mam cerę tłustą i raczej jasną,moim ukochanym jest podkład Perfect
      Wear,odcień Cream.Jednak nie stosuję go w lecie,gdyż jest za ciężki.ładnie
      kryje i matuje,ale trzeba go umieć rozprowadzać,bo jest gęsty.

drugi fajny to podkład matujący w płynie.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.