Dodaj do ulubionych

Katowice- Panowie z COKu :D

25.01.06, 23:56
Hmmm podłapałam pomysł Veeay i stwierdziłam, że o Naszych panach z
katowickiego COKu też można wiele ciekawego powiedzieć. Mnie np spodobał sie
pan, który często obsługuje kasę, niestety nic o nim nie wiemsad chyba poza
tym że ma obrączkębig_grin ale panowie z obsługi sklepu (bliźniaki) też nieczego
sobiebig_grin Jak myślicie??

--
pozdrawiam Adusiak

cos tam
Edytor zaawansowany
  • madzialenka82 26.01.06, 09:51
    Mnie się tam oni wszyscy podobająsmile Niestety też nic o nich nie wiem.
  • monika-ja 26.01.06, 10:14
    ten z kasy to ten w okularkach?
  • 111beata11 26.01.06, 14:23
    no moja uwage zwrocil pan ktory nie jest w okularach i tez bardzo czesto jest w
    kasie, taki tajemniczy i przystojny smile
  • 111beata11 26.01.06, 18:10
    Ten pan w okularach czesciej jest w tej czesci przy kosmetykach i jest
    niesamowicie mily smile w ogole uwazam ze COK w Katowicach nam sie udal,
    przynajmniej ja nie mialam nigdy takich problemow, jak czasami czytam co sie
    dzieje w innych COKach to az mam gesia skorke smile
  • monika-ja 26.01.06, 18:16
    No ja byłąm u nas w Kato tylko 2 razy w COK'u.. A co się dzieje w innych COK'ach??suspicious
  • adusiak 27.01.06, 12:09
    No ja bardziej mowie o tym panu co 111beata11smilenie przypominam sobie by mial
    okularybig_grin jak sie nie myle to jest brunetem, hmmm w poniedzialek sie wybieram
    do COK'u to jak bedzie to sie przyjze i bardziej Go okreslebig_grin a ten w okularach
    to chyba jeden z blizniakow chyba ze Obydwoje nosza okularybig_grin tez fajnysmile
    --
    pozdrawiam Adusiak

cos tam
  • 111beata11 27.01.06, 14:51
    no ten o ktorym ja mowie to brunecik i taka ciekwa karnacja smile bardzo przyjemny
    i tajemniczy. a tak w ogole to nie wiedzialam ze tam sa blizniacy smile))
  • adusiak 27.01.06, 15:15
    odkad ja tam kupuje to kosmetyki sprzedaje albo pani brunetka albo pan w
    okularach raczej blondyn i wydaje mi sie caly czas za jest jeszcze jeden do
    niego podobny....chyba, ze mam tylko takie wrazeniebig_grin
    --
    pozdrawiam Adusiak

www.magazyn.avon.prv.pl
  • blondwamp 29.01.06, 13:49
    hehhehe...chętnie im przekażę wiadomości od Was...ciekawe której podoba się moj
    facetsmile
  • 111beata11 29.01.06, 14:24
    smile)) tez mam faceta, nie z avonu smile a tutaj tylko stwierdzilismy ze panowie sa
    bardzo mili sympatyczni a jeden nawet przystojny smile a Twoj to ktory ?? :p
    Pozdrawiam smile
  • adusiak 01.02.06, 12:29
    No wlasnie Blondwamp powiedz ktory to Twoj to ocenimybig_grin
    --
    pozdrawiam Adusiak

cos tam
  • almy 14.02.06, 22:11
    A mnie sie podobają seksowni Panowie z odbiorów. Są przesympatyczni smile
  • adusiak 14.02.06, 23:48
    Byłam ostatnio w sklepie i widzialam Pana bruneta tego żonatego co w kasie
    często siedzi, był jakis nie milyuncertain tzn nie że sie brzydko odzywał ale obsłużył
    mnie jakos tak inaczej - bez usmiechu, tak automatycznie sad albo ja tylko
    odniosłam takie wrażenie??
    --
    pozdrawiam Adusiak

cos tam
  • tresele 15.02.06, 09:47
    Moje Drogie.Na kasie siedzi Krzyś (żonaty) , na sklepie siedzą Maciek (stanu
    wolnego) oraz Jaromir (stanu wolnego) Oni nie są ze sobą spokrewnieni smile. Na
    odbiorze są Panowie Michał i Maciek (obydwoje żonaci)
    Pozdrawiam smile
  • annamaria82 15.02.06, 11:10
    Czyli "bliźniacy" są do poderwania?? hmmm fajniutko wink Muszę sie tam jak
    najszybciej wybrać smile
  • ania_kk 15.02.06, 19:29
    Dziewczyny!! Maciek i Jarek są stanu nie calkiem wolnego, Maciek jest zakochany do szaleństwa a Jaromir zaręczony i niedługo ma być ślub, albo już był. Dawno z nim nie gadałam więc nie wiem dokładnie czy już po!! Więc nie cieszcie się za bardzo. Krzyś (czyli brunet) jest żonaty i sympatyczny ale ma czasem dziwne zagrania. Ogólnie na wszystkich można tylko popatrzeć!
  • annamaria82 15.02.06, 21:12
    Jaromir nie jest żonaty to wiem napewno!!!
  • tresele 15.02.06, 21:22
    Jarek dziewczynę ma ale napewno nie jest zaręczony.A Maćka można spotkać np. w
    Drewnianym Koniku gdzie sie dobrze bawi smile
  • konsultantka85 15.02.06, 21:53
    no no no co wy tu debatujecie dziewczyny o moim faceciesmilenieładnie
  • ania_kk 15.02.06, 22:12
    a Twój facet to Jarek, czy Maciek??
  • konsultantka85 15.02.06, 22:35
    Jarek...a czy to ma jakies znaczenie dla Ciebie?
  • ania_kk 15.02.06, 22:46
    Pytam, bo myślałam, że jesteś słynną "AGGIII" Maćka. Z Jarka to fajny facet zawsze można wszystko z nim załatwić, choć czasami chyba ma już dość tych wszystkich próźb. Podziwiam jego cierpliwość. A nie wiesz może co się tam dzisiaj wydarzyło, bo coś słyszałam o jakiejś awanturze z naszyjnikami serduszkowymi.??
  • konsultantka85 15.02.06, 23:13
    nic o tym nie wiem
  • ania_kk 15.02.06, 23:51
    Kurcze ciekawa jestem co te niektóre dziewczyny jeszcze wymyślą. Mam nadzieje, że się nie gniewasz za moją wypowiedź nt Jarka. Myślałam, że jesteście po ślubie, bo już sporo czasu temu słyszałam jak Jarek mówił do kosmetyczki, że obiecała pomalować jego przyszłą żone, ona zapytała kiedy ślub, a on powiedział że niedługo. Pozdrawiam serdecznie!
  • konsultantka85 15.02.06, 23:50
    a tak wogole to ja nie jestem konsultantką smile
  • ania_kk 15.02.06, 22:48
    to pewnie Ty jesteś "Agii"??
  • tresele 15.02.06, 23:13
    Coś Ty taka ciekawska? Chcesz wiedzieć co sie w coku dzieje to sie spytaj
    chłopaków skoro Ich taaaaak dobrze znasz ;P
  • ania_kk 15.02.06, 23:43
    A coś Ty taka nerwowa?? Zresztą masz racje, spytam jutro. I wcale nie powiedziałam że kogokolwiek taaak dobrze znam, poprostu często tam bywam i na różne tematy się rozmawia. Tylko nie bardzo wiem czy tak Cię oburzyło moje pytanie o blondwamp, czy o te serduszka. Jeśli o blondwamp to same byłyście ciekawe który to jej facet, a jeśli o serduszka to chciałabym wiedzieć kto narobił takiego zamieszania i czy to nie któraś z moich konsultantek, bo niektóre mają różne pomysły, a to prawdopodobnie osoba z mojego okręgu.
  • tresele 16.02.06, 09:43
    Wypowiadasz sie na temat Jarka np. że sie ożenił, nie posiadasz prawdziwych
    informacji a jedynie podsłuchane i tyle.
    Pozdrawiam wszystkie fanki naszych Panów z Coku smile
  • ania_kk 16.02.06, 09:55
    Myśle że powinnaś dokładniej przeczytać moją wypowiedź!! napisałam że Jarek jest zaręczony, albo już ma żonę, ale z tą żoną to nie wiem dokładnie. I taki był kontekst mojej wypowiedzi!! To że jest zaręczony to powiedział mi sam jakiś czas temu!! później jakoś nie miałam okazji z nim rozmawiać na ten temat, słyszalam tylko przelotne wypowiedzi! Mnie żaden Pan z Coku bliżej nie interesuje, bo mam swojego faceta, którego kocham do szaleństwa. Ale wszystkich w coku bardzo lubie i tu chciałam przypomnieć, że choć Panowie są prze sympatyczni, to pomijając Panie z Coku robimy im wielką krzywdę, bo są równie sympatyczne jak Panowie. Pozdrowienia dla Kasi jeśli kiedyś trafi na to forum i oczywiście dla Pani Halinki!!
  • konsultantka85 16.02.06, 15:14
    Droga Aniu, w głowie mi sie nie mieści jak mozna pisac takie bzdury,
    herezje,ktore wypisalas sa wyssane z palca. Pisze tak, poniewaz ja wiem o tym
    najlepiej, jestem Jego dziewczyna i nie widze w ogole sensu, zeby komentowac i
    rozwodzic sie nad czyims zyciem osobistym i to w dodatku na forum.To naprawde
    mało taktowne, tym bardziej, ze informacje, ktore podajesz sa nieprawdziwe.
    Takze najlepiej bedzie jak kazdy zajmie sie swoim zyciem, a nie zyciem innych,
    ktorzy moga sobie tego najnormlaniej w swiecie nie zyczyc...
  • ania_kk 16.02.06, 19:59
    Czy to że próbowałam uświadomić dziewczyny, że Twój facet nie jest już wolny i nie mają na co liczyć to coś złego. Wydaje mi się że postąpiłam w Twoim interesie!!! Może i nie jesteście zaręczeni, ale Jarek wypowiada się "moja narzeczona"!!! Więc chyba oczywiste że można odnieść takie wrażenie?? Dziwi mnie Twoje oburzenie! Ani jedna z moich wypowiedzi nie była wyssana z palca, a tym bardziej herezją, tylko informacją, którą usłyszałam od Twojego chłopaka, narzeczonego, czy kolegi, sama już nie wiem! Zreszta nie interesują mnie Wasze relacje, a powiedziałam tylko że ON NIE JEST WOLNY. Skoro to wyssane z palca, to sama już nie wiem!
  • tresele 16.02.06, 21:33
    Aniu_kk
    Daj juz sobie spokój i nie opisuj nam rzeczy o ktorych nie masz pojęcia. Jedna
    Twoja wypowiedz jest sprzeczna z następną. Nie interesuj sie czyimś życiem a
    zajmij sie swoim własnym! Czy Twoje jest takie nudne że musisz zajmować sie
    obcymi losami???
  • konsultantka85 16.02.06, 21:36
    Dzieki TreselesmilePozdrawiam
  • konsultantka85 16.02.06, 21:34
    po pierwsze, po co te nerwy?? Poza tym, nie powiesz mi, ze informacje o
    rzekomym ślubie nie sa wymyslone i ze Tobie sie z tego wszystkiego zwierzal, to
    juz staje sie smieszne powoli...Takze daj sobie spokoj z rozpowszechnianiem
    takich informacji, bo to sa bzdury, a jak jako głowna zainteresowana chyba jako
    pierwsza powinnam sie o tym dowiedziec... To sa prywatne sprawy i nikogo nie
    powinny interesowac, zwłaszcza obcych. Acha i prosze nie pisz wiecej, ze robisz
    to z korzyscia dla mnie, bo to naprawde załosne.
    I tak dla sprostowania, jakbys byla zainteresowana to jestesmy juz długo razem,
    ale poki co slubu nie planujemy:]
  • madzialenka82 17.02.06, 10:13
    co za plotkaryuncertain
    Przecież mnie tak naprawde nie interesuje czy oni są wolni czy zajeci, bo tak tylko mi sie też podobają i nie zamierzam nic robić w tym kierunku. A tu zaraz kłótnia, ze oni mają panny, żonaci i coś tam jeszcze. Oj nie mieszajcie się w czyjes życie osobisteuncertain
  • myzo75 17.02.06, 23:59
    To już nawet nie plotkary tylko przekupy smile Dziewczyny, o co właściwie idzie, bo
    już się pogubiłam. Nie kłóccie się tak głośno, bo mi głośniki nie wytrzymują.
    Wrzućcie na luz. A poza tym dziś nie dotarły paczki do Katowic, więc pomyślcie
    jak biedaki będą się uwijać po godzinach...
  • veea 18.02.06, 00:38
    zapraszam do wątku o Piotrku -Krakówsmile
    i przestac sie kłocic proszę"smile
    buziaki
    Veea
  • ania_kk 18.02.06, 13:01
    Ja nie jestem skora do sprzeczek. Wcale nie chciałam niekogo urazić swoją wypowiedzią. Jesli ktoś czuje się tym dotknięty to przepraszam. Nikomu też nie wtrącam się w życie, ale też nie wymyśliłam niczego z tego co powiedziałam. Faktem jest to, że w Naszym COK-u jest naprawdę super obsługa!! I tak trzymać!!
    I jeszcze słówko do Konsultantki85, myśle że to bardzo miłe, że Twój facet się tak ładnie wyraża na Twój temat, ja też mimo że nie jestem zaręczona, to mówie czasem na swojego faceta "narzeczony", dlatego moja wypowiedź skierowała się na te tory.
  • adusiak 27.02.06, 20:12
    Kochane dziewczynki nie po to zalozylam ten temat bysmy sie na nim klocily, ja
    tez nie chce wchodzic w niczyje zycie osobiste, ale mile slowa na temat Panow z
    katowickiego COKu to chyba nic zlegobig_grin
    Bylam dzis w naszym sklepiku i obslugiwal mnie Pan "zonaty"big_grin ma taki slodki
    usmiechbig_grin ze az serce sie krai ze nie usmiecha sie za czestobig_grin
    buziaczki
    --
    pozdrawiam Adusiak

cos tam
  • adusiak 28.02.06, 21:31
    Aha i musze powiedziec, ze Pani sprzedajaca kosmetyki tez jest bardzo milabig_grin
    Wogole to nam sie ten sklepik udal wszyscy sa tam bardzo milibig_grin
    --
    pozdrawiam Adusiak

cos tam
  • 111beata11 28.02.06, 23:30
    tez popieram, Pani ze sklepiku jest bardo mila czasami nawet zakrecona-
    pozytywnie smile
  • ania_kk 02.03.06, 09:05
    Ja się już wole nie wypowiadać na ten temat. Niech ten wątek zgine śmiercią naturalną. Pozdrawiam wszystkie forumowiczkismile
  • hingiska 02.03.06, 19:46
    To po co sie odzywasz i psujesz topic??? Idz podsluchiwac innych ludzi!!!!
  • tresele 02.03.06, 19:59
    Wiesz naprawde nie lubię sie kłócić ale Ty cały czas prowokujesz dziewczyno.
    Chcesz aby topic umarł to nie pisz na nim! Daj już sobie spokój z
    niepotrzebnymi komentarzami. Idz zajmij sie własnym życiem! DOWIDZEANIA!!!
    A ludzie z COKu w Katosach są the beściaki i tyle smile
  • ania_kk 02.03.06, 21:18
    Aleś Ty jest dziewczyno upierdliwa. Chyba Ci się bardzo nudzi skoro się tak czepiasz. Mam prawo się wypowiadać na tym forum i się do tego nie wtrącaj, bo jesteś śmieszna!! I to by było na tyle z mojej wypowiedzi, bo wyrazilam swoją opinie i już nie zamierzam zaglądać na ten wątek, bo nie chce paść ze śmiechusmile Pozdrawiam wszystkie czepialskie i upierdliwe kobietki!
  • tresele 02.03.06, 23:35
    Ty za to jesteś żałosna i na pewno nie chce mi sie śmiać z Twoich wypowiedzi.
    Piszesz że już nie będziesz tu sie wypowiadać i znowu to robisz. To smutne.
    Nie obiecuj bo Ci nie wierze. Pozdrowienia dla Fanek Coku Katowice !!
  • ciekaaawska 02.03.06, 19:52
    A mnie sie bardzo podobają Panowie Bruneci z odbiorów smile Wyglądają na takich z
    którymi można konie kraść smile Muszę sie do nich wybrać smile
  • annamaria82 04.03.06, 13:00
    Hmmm. Byłam dzis w coku i jeden z bliżniaków tak słodko sie do mnie dziś
    uśmiechnął smile Miłego weekendu dla Fanek Coku
  • afonek 11.03.06, 16:48
    A czy moje drogie Panie mogłyby mi coś więcej napisać o tej przepięknej młodej
    Pani z Avonu?? Często tam jestem z siostrą i zauroczyła mnie Pani Kasia. Czy
    ktoś molby mi coś więcej o NIej powiedzieć??
  • afonek 21.03.06, 13:26
    Czy żadna Konsultantka nie może mi pomóc??
  • annamaria82 25.04.06, 15:30
    A ja ostanio widziałam w Tesco Macka z odbiorów i chyba za niedługo zostanie
    tatusiem smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka