Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego MLM

21.06.13, 12:19
Zacząłem ostatnio chodzić po forach dotyczących MLM. Natknąłem się na dużo wątków typu - "Szukam dobrego MLM", oczywiście były to wątki, które miały największą ilość odpowiedzi i wyświetleń, bo każdy przedstawiał swoją Firmę i jej zalety, chcąc w końcu kogoś zrekrutować. Ale tak naprawdę "Dobry MLM", czyli w tym przypadku Firma, z którą podejmiesz współpracę - nie jest tak naprawdę ważna i nie gwarantuje żadnego sukcesu.
W tych czasach, gdzie w tygodniu wchodzi do Polski kilka różnych firm MLM, aby budować swój biznes ważne jest zupełnie coś innego.
Pierwszą rzeczą jest sprawdzony System Działania, który już przynosi ludziom profity w grupie, do której dołączysz. Jeżeli grupa działa online to ogromny plus - możliwość działania online jest teraz wręcz pożądana, gdyż można sobie pracować w domu i poświęcać tyle czasu ile chcesz.
Drugą rzeczą jest Wartość Dodana, czyli dodatkowa korzyść dla potencjalnego partnera, którą jesteś w stanie mu zaoferować po wejściu z Tobą we współpracę.
Trzecią ważną rzeczą są szkolenia, które każda nowa osoba dostanie za darmo, aby mogła w pełni korzystać z danego Systemu Działania.
I dopiero Czwartą ważną rzeczą jest Firma, która musi posiadać produkt poszukiwany przez dużą ilość osób i lukratywny plan wynagrodzeń, do którego dana grupa dostosowała swój System Działania.
Jeżeli chcesz zapoznać się właśnie z takim systemem - zautomatyzowanym systemem do budowy biznesu online, wejdź tutaj - bit.ly/12Pnyc0
A jeżeli chcesz nadal szukać tzw. Dobrego MLM... to nic nie rób.
Edytor zaawansowany
  • 13.05.14, 10:04
    Żeby odnieść gdziekolwiek jakiś sukces, nieważne w realu czy w necie trzeba koniecznie rozstać się ze starymi przeważnie negatywnymi przyzwyczajeniami, uwolnić sie od błędów które się popelnia....i otaczać się osobami nastawionymi pozytywnie do życia.
    Proponuje ci pełni zautomatyzowany system marketingowy, który jest ustawiony pod Ciebie. Jeżeli znasz technike ‘kopiuj-wklej’ bez problemu sobie poradzisz. A prowizja od sprzedazy to 100%. Zapoznaj się z planem wynagrodzenia. bit.ly/1uJT3SZ
    Zapraszam do kontaktu.
    markop.empowernetwork.com/
  • 15.05.14, 13:05
    Zapraszam do darmowej rejestracji w nowo powstajacym programie LSN - darmowa rejestracja tylko do konca maja. Warto już teraz zbudować sobie mocną grupę dzięki której od 1 czerwca jak tylko ruszy cała machina zaczynamy szybko zarabiać spore sumy smile
    Ja skorzystałam Ty też nie zwlekaj zanim wyprzedzą Cię inni wink

liderlsn.pl/?id=isabell
    Chcesz wiedziec wiecej zapraszam do kontaktu
  • 02.06.14, 14:22
    Darmowa pozycja dziś do 18.00.

liderlsn.pl/start/
    Wchodzi do Polski nowy program partnerski który
    bije na łopatki takie programy jak EN czy GVO.
    Lepiej zajmij sobie darmową pozycję w strukturze
    zanim wszyscy będą o tym mówić .

Powiem na razie tylko krótko, że plan marketingowy pozwala na zarabianie 1000 dolarów nawet osobom, które nikogo nie zaproszą.

Zajmij więc szybko swoją DARMOWĄ POZYCJĘ w Programie Partnerskim, o którym już Niebawem będą mówić wszyscy i ci Wszyscy będą pod Tobą, kiedy TY będziesz zarabiać minimum 1000 dolarów - uważaj - co miesiąc!

lsnpolska.pl/?id=dar771
    Nie daj się wyprzedzić, tym bardziej, że nie masz nic do stracenia!

Pozdrawiam z uśmiechem smile
    Darek
    PS
    Działaj szybko, póki jest to za darmo !

Bliższe szczegóły otrzymasz zaraz po przystąpieniu.

lsnpolska.pl/?id=dar771
  • 25.06.14, 22:46
    A ja zrobiłem coś dla każdego, kto chce zarabiać w MLM i nie wie jak zacząć smile W założeniu możesz zarabiać prawie od razu, wystarczy dołączyć do Programu.

FitnessMLM.pl

--
    Jak Zbudować Swój Własny Biznes...
  • 07.07.14, 21:49
    Witam w niemczech gdzie aktualnie mieszkam wielki szal robi Firma lifeplus wprowadzila kuracje odchudajaca ktora dziala niesamowicie .
    Mamy tutaj naprawde Bombe wszyscy chca to kupowac, razem z moja grupa chcemy wprowadzic to na rynek do naszego kraju
    zapraszam wszystkich chetnych na emaila robert-berkowski@wp.pl

--
  • 10.07.14, 18:31
    No to teraz jest OKAZJA. Coś co właśnie buduje swoją strukturę w POlsce:

webinar: www.preiscoin.com/akademia/?id=8XEf89VY6i
    lnk do rejestracji: app.preiscoin.com/#/ref/8XEf89VY6i
    --
  • 10.07.14, 21:41
    Kolejny projekt z serii Mx który od paru lat daje zarabiać niezłą kasę tysiącom uczestników. W jednym jestem od 2012 roku.
    Tym razem projekt o nazwie MX-MONTHLY to mocny a jednocześnie bardzo prosty plan wynagrodzenia . Bez skomplikowanych matryc których malo kto rozumie. MX koncentruje sie na dwóch głównych problemach przed którymi stoi wielu ludzi na calym świecie: brakiem motywacji i brakiem pieniędzy. O projekcie który jest nieznany w Polsce (na dzisiaj tylko 3 osoby) można poczytać na blogu. Projekt w Polsce nieznany a tymczasem na Węgrzech bije na głowę inne projekty oparte na matrycach, dlatego oprócz domyślnej wersji angielskiej, dostępna jest strona po wegiersku i niemiecku. Mozna sobie wybudować niezły dochód pasywny przy niedużej miesiecznej inwestycji która zwraca się juz z nawiązką przy dwóch osobach.
    mx-betterweb.blogspot.com/p/mx-monthly.html
  • 11.04.15, 21:46
    Witam Serdecznie i zapraszam Cię do zapoznania się z świetną propozycją współpracy z firmą MyBetter-Life, poniżej szczegóły i linki do filmów, które przedstawiają produkt, plan marketingowy, oraz co najważniejsze samą firmę oto szczegóły:
    Niesamowity Plan Wynagrodzeń
    W Better-Life wierzymy, iż najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. To dlatego opracowaliśmy unikalny a zarazem bardzo prosty Niesamowity Plan Wynagrodzeń, który w najbardziej sprawiedliwy sposób wynagrodzi za wkład włożony w rozwój sieci. Naszą wizją jest stworzyć globalną markę, dzięki której zbudujesz stabilną i bardzo dochodową organizacje nieograniczoną geograficznie, etnicznie oraz religijnie.
    "Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak proste"
    Najlepszy Plan Wynagrodzeń Better-Life to 6 premii finansowych opartych o Dual Team, najbardziej dynamiczny i dochodowy model networkowy.
    6 Premii Niesamowitego Planu Wynagrodzeń Better-Life
    Retail Cash
    Sprzedaż produktów to podstawa funkcjonowania systemu partnerskiego Better-Life. Z wykorzystaniem osobistej Strony Partnera możemy oferować produkty bez wychodzenia z domu. Każda sprzedaż dokonana w ten sposób jest premiowana 20% marżą od kwoty zamówienia.
    Start Cash
    Zależy nam abyś mógł zacząć zarabiać od razu. Za każdym razem, gdy sprzedasz jeden z Pakietów Biznesowych swojemu nowo pozyskanemu Partnerowi otrzymasz premię ?20.
    Dual Team
    Pozyskaj Partnerów i rozpocznij budowanie wraz z nimi dwóch zespołów. Zacznij zarabiać do 20% co tydzień ze sprzedaży wypracowanej przez Twój zespół.
    Leader Cash
    Naucz się być przywódcą, mentorem i pokaż swoim Partnerom Personalnym jak osiągać wysokie dochody. Twój portfel urośnie zyskując równowartość (100%) ich zarobków z premi Dual Team.
    Double Cash
    System Better-Life wynagradza dynamicznie budujących swoje organizacje. Podwójne Pary to podstawowa cegiełka za którą otrzymasz do ?250.
    Bonusy dodatkowe
    Better-Life to także dwa wyjąkowe programy Better-Car oraz Better-Holiday.
    www.youtube.com/watch?
    Prezentacja firmy: youtu.be/z9HZpNmodc8
    Prezentacja produktowa: youtu.be/TeFAfJoKoM8
    strona główna: www.mybetter-life.com/marcin84
    webinary codziennie o godz 20.00 we wtrorki firmowy pozostałe robocze dotyczace planu marketingowego czwartki produktowy
    link do pokoju: www.lepszezycie.com.pl
    osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu
    Pozdrawiam
    Marcin Głowacki
    Partner Better-Life
  • 14.07.14, 11:57
    No to teraz odjazd. Jeden z najnowszych i najbardziej dochodowych MLM. I własnie buduje się struktura!!!
    Jeśli chcesz zacząć zarabiać od razu zajrzyj na webinar dzisiaj i jutro o 21:00 pod linkiem:
    DARMOWY WEBINAR o 21:00

lub dołącz od razu do PP używając lnku obok: LINK DO PP

--
  • 18.07.14, 12:51
    Ja zapraszam do współpracy w budowaniu dobrego MLM-u, wzajemnych relacji, wsparcia wzajemnego, najlepszych szkoleń itd.
    W naszej grupie wszyscy zarabiają i otrzymują wsparcie.
    Trzeba się zarejestrować aby wejść do grupy
    bit.ly/MojeSP2

--
    Robert
  • 02.02.15, 14:40
    otwarta rejestracja ? naturalne suplementy, zielona kawa Islaverde

Zupełnie nowa w branży MLM firma z własną bazą produkcyjną buduje strukturę, wprowadzając innowacyjny produkt!

Łączna prowizja do 53%
    Sprawdzone systemy x3 i x5 - żadnych binarek!
    Nawet 7 poziomów w strukturze
    Technologia z USA (mielenie kriogeniczne), produkcja w Polsce
    Unikatowy produkt z realnym potencjałem to nowa jakość, a nie chwilowa moda
    Nie wymagamy wyłączności
    100% polski kapitał

Zainteresowany?

Jestem oficjalnym przedstawicielem spółki ds. rekrutacji liderów sprzedaży.
    Aktualnie poszukujemy osób ambitnych i zdeterminowanych by stanąć na szczytowych poziomach struktury sprzedaży - legendarnych LIDERÓW, ludzi sukcesu!

Jesteś jednym z nich?

Możesz wzbogacić swoją ofertę o UNIKATOWY produkt - to oznacza, że nie stworzysz konkurencji dla swojej obecnej struktury, ale poszerzysz asortyment.

A może dopiero chcesz być jednym z nich?

Masz realne szanse - struktura jest w początkowej fazie rozwoju, co oznacza że rynek
    jest mocno nienasycony!

Dołącz już dziś ? możesz wiele zyskać.
    Wystarczy, że zarejestrujesz się w naszym sklepie e.islaverde.eu

Jeśli uważasz się za specjalistę w branży mlm, lub masz jakieś pytania lub wątpliwości - zachęcam do kontaktu mailowego: liderzy@islaverde.eu

Informacje, plan marketingowy oraz opis możliwości znajdziesz na stronie www.islaverde.eu

--
    rejsy
  • 04.02.15, 19:28
    Rewolucyjny, jedyny w swoim rodzaju, polski mlm, absolutnie poza wszelką konkurencją.
    Służbę zdrowia powala na obie łopatki. Bez skierowań, bez kolejek , w ciągu jednego tygodnia od zgłoszenia wizyta u internisty lub specjalisty w dogodnym dla ciebie czasie, to tylko podstawowe z całej gamy przeogromnych korzyści.
    Rewelacyjny system: prestiżowy abonament medyczny S7 Medical Company, dostępny na każdą kieszeń. Zapraszam do najprężniej rozwijającego się młodego teamu:

Webinary informacyjny:

super7.pl/?r=macxm
  • 08.02.15, 19:05
    Zacznij działać w grupie z jednymi z najlepszych MARKETERÓW w POLSCE .
    Poznaj strategie BŁĘKITNEGO OCEANU. W branży która zawsze będzie niezbędna na rynku.
    Wiedzę jaką dostaniesz będzie wiedzą twojego życia.
    WIEDZA TO DO SZCZĘŚCIA KLUCZ.
    Zacznij działać w grupie z jednymi z najlepszych MARKETERÓW w POLSCE .
    Poznaj strategie BŁĘKITNEGO OCEANU. W branży która zawsze będzie niezbędna na rynku.
    Wiedzę jaką dostaniesz będzie wiedzą twojego życia.
    WIEDZA TO DO SZCZĘŚCIA KLUCZ.
    Wystarczy ,że klikniesz na ten link bit.ly/WiedzaToDoSzczesciaKlucZ
    Godzina 12.00/16.00/20.00 każdego dnia.?
  • 11.04.15, 21:44
    Witam Serdecznie i zapraszam Cię do zapoznania się z świetną propozycją współpracy z firmą MyBetter-Life, poniżej szczegóły i linki do filmów, które przedstawiają produkt, plan marketingowy, oraz co najważniejsze samą firmę oto szczegóły:
    Niesamowity Plan Wynagrodzeń
    W Better-Life wierzymy, iż najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze. To dlatego opracowaliśmy unikalny a zarazem bardzo prosty Niesamowity Plan Wynagrodzeń, który w najbardziej sprawiedliwy sposób wynagrodzi za wkład włożony w rozwój sieci. Naszą wizją jest stworzyć globalną markę, dzięki której zbudujesz stabilną i bardzo dochodową organizacje nieograniczoną geograficznie, etnicznie oraz religijnie.
    "Zarabianie jeszcze nigdy nie było tak proste"
    Najlepszy Plan Wynagrodzeń Better-Life to 6 premii finansowych opartych o Dual Team, najbardziej dynamiczny i dochodowy model networkowy.
    6 Premii Niesamowitego Planu Wynagrodzeń Better-Life
    Retail Cash
    Sprzedaż produktów to podstawa funkcjonowania systemu partnerskiego Better-Life. Z wykorzystaniem osobistej Strony Partnera możemy oferować produkty bez wychodzenia z domu. Każda sprzedaż dokonana w ten sposób jest premiowana 20% marżą od kwoty zamówienia.
    Start Cash
    Zależy nam abyś mógł zacząć zarabiać od razu. Za każdym razem, gdy sprzedasz jeden z Pakietów Biznesowych swojemu nowo pozyskanemu Partnerowi otrzymasz premię €20.
    Dual Team
    Pozyskaj Partnerów i rozpocznij budowanie wraz z nimi dwóch zespołów. Zacznij zarabiać do 20% co tydzień ze sprzedaży wypracowanej przez Twój zespół.
    Leader Cash
    Naucz się być przywódcą, mentorem i pokaż swoim Partnerom Personalnym jak osiągać wysokie dochody. Twój portfel urośnie zyskując równowartość (100%) ich zarobków z premi Dual Team.
    Double Cash
    System Better-Life wynagradza dynamicznie budujących swoje organizacje. Podwójne Pary to podstawowa cegiełka za którą otrzymasz do €250.
    Bonusy dodatkowe
    Better-Life to także dwa wyjąkowe programy Better-Car oraz Better-Holiday.
    www.youtube.com/watch…
    Prezentacja firmy: youtu.be/z9HZpNmodc8
    Prezentacja produktowa: youtu.be/TeFAfJoKoM8
    strona główna: www.mybetter-life.com/marcin84
    webinary codziennie o godz 20.00 we wtrorki firmowy pozostałe robocze dotyczace planu marketingowego czwartki produktowy
    link do pokoju: www.lepszezycie.com.pl
    osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu
    Pozdrawiam
    Marcin Głowacki
    Partner Better-Life
  • 08.09.15, 09:47
    Witam

Zapraszam na stronę www.michalmatczak.pl tam jest opis świetnego produktu który jest sprzedawany w systemie mlm

Pozdrawiam serdecznie
  • 13.09.15, 20:49
    Witajcie!
    Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłem się na tym forum w ramach
    kampanii informacyjnej skierowanej do wszystkich zainteresowanych
    rozwojem zawodowym i direct sales.

Chętnie przedstawię i omówię
    korzyści oraz szczegóły współpracy z MUKE. Twórz z nami nową jakość na
    rynku sprzedaży bezpośredniej!
    Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zapraszam do dyskusji w tym wątku.

Jestem do Waszej dyspozycji.

Daniel
    Doradca online MUKE
    muke.com.pl
  • 23.09.15, 21:31
    Chcesz dodatkowego zastrzyku finansowego?
    Chcesz dużych pieniędzy?
    Zadzwoń lub napisz do mnie.
    Jest świetny produkt i możliwość współpracy.
    Na rynek europejski wchodzi nowa firma, mamy świetnego sponsora!
    tel. 609 964 403
    email: agadon@me.com
  • 30.09.15, 05:52
    Polecam polskie suplementy diety marki Duolife. Świetny produkt skomponowany na bazie 100% naturalnych składników. Sprawdź i przekonaj się jak Ja i moja rodzina.
    Link do e-sklepu:
    myhealth.myduolife.com/shop.html
    Można zapisać się do Klubu Duolife i korzystać z wielu przywilejów.(Zdrowie+Rozwój Osobisty)
    Link do rejestracji w Klubie:
    myhealth.myduolife.com/register.html
  • 28.01.16, 20:58
    Ciężko jest znaleźć MLM, który ma dobry plan marketingowy, świetny produkt i w którym firma rzeczywiście najbardziej dba o swoich przedsiębiorców.
    Sprawdzałam z czystej ciekawości wiele firm MLM. Często widziałam przede wszystkim ograniczenia, więc nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że to w jakiej firmie pracujesz nie wpływa na sukces w MLM.
    W większości firm umowa zobowiązuje do np. minimalnych zakupów w danym okresie lub do wyrobienia odpowiedniego dla danej pozycji obrotu. Brak spełnienia warunku często łączy się ze spadkiem ze swojej pozycji. To oznacza, że cały czas jest jakieś ryzyko.
    Oprócz tego (przyznaję, że tu porównywałam mniej firm) zarobki są dosyć wysokie ale bez rewelacji przy tym ile trzeba zrobić.
    Wiedząc to wszystko mogę z czystym sumieniem, każdemu zainteresowanemu pracą w MLMie, polecić pracę z firmą w której jestem. Firma jest globalna, działa na 160 rynkach i nie wycofała się z żadnego. Nie ma żadnych długów i nie gra na giełdzie. Umowa nie zobowiązuje do niczego. Plan marketingowy jest niesamowicie hojny. Już na pierwszych pozycjach można zarabiać około 1500zł, a dalej nie ma ograniczeń. Można wyrobić premię miesięczną wartą nawet milionów. Wszystko zależy od tego jak jesteśmy zaangażowani.
    Raz wypracowana pozycja jest stała. Nigdy nie spadniemy niżej w planie marketingowym.
    Naturalne produkty dla zdrowia i urody bronią się same. Ja znalazłam się w firmie właśnie ze względu na produkt, który rozwiązał moje problemy zdrowotne. Produktów tego typu nie ma na rynku lub są niestety bardzo źle podrobione..
    Chętnie udzielę więcej informacji - peksyk.katarzyna@gmail.com
  • 08.02.16, 23:43
    Witam, jesli jestes zainteresowany biznesem MLM ktory dopiero wchodzi na rynek zaczyajac od Polski i chcialbys zajac dobre miejsce w strukturze napisz do mnie na mail: witek4444@wp.pl
    wyjasnie ci wszystko dokladnie i wtedy zadecydujesz- nic nie trafisz
    pozdrawiam
  • 11.02.16, 12:44
    Zarabiaj z Nami w Caribbean Bridge!

Wykonuj dzienne zadania i zarabiaj do 28$ dziennie,
    Bez sprzedaży,
    Bez obowiązku polecania programu,
    To nie jest piramida finansowa!!!
    Dołącz do Nas i odbierz swoją stronę promocyjną i korzystaj z DARMOWYCH HOTELI na całej Dominikanie!

Więcej informacji na stronie:
    caribbean4u.info/ibc10/?cid=clutchu

Zainteresowane osoby również zapraszam do kontaktu mailowego:
    clutchu@wp.pl
  • 12.02.16, 22:47
    Ja kręce się po różnych MLM trudno jest zaistnieć ale trafiłam na super marke,fajne jest to że nie trzeba się aktywować co miesiąc,produkt jest zniewalający i najważniejsze ze zaczęłam zarabiać,chętnych zapraszam na priv 888-103-347.Pozdrawiam Majka
  • 18.03.16, 13:06
    Dobrym MLM jesteś Ty sam, zacznij się szkolić, jeden z dobrych kursów znajdziesz tutaj mlm.interkursy.pl/p/30701/
  • 26.04.16, 18:08
    Dochód pasywny w MLM jest jak YETI ! Wszyscy o nim mówią ale nikt go nie widział, chyba, że nieliczni.

A jak jest z TOBĄ widziałeś już YETI ?

Ile razy już Ci obiecywali że będziesz zarabiał/a w MLM?
    Znów nowa firma i co teraz będzie dobrze teraz się uda tutaj w końcu zarobię!

Po paru dniach czy miesiącu zauroczenie opadło i wyszło tak jak zawsze?
    Zgadłam?

Co parę sekund w Internecie pojawia się nowe ogłoszenie!
    Nasza firma jest najlepsza, z nami zarobisz, my Cię nauczymy i co?

Nauczyli Cię?
    Tak?
    To w takim razie jeśli Cię nauczyli to zarabiasz dobre pieniądze?
    W takim razie po co dalej szukasz lepszej firmy po co przeglądasz ogłoszenia przecież zarabiasz dobre pieniądze?

Tylko nie wiem czy Ci powiedzieli:
    * że w marketingu sieciowym nie jest łatwo zarobić pieniądze!
    * Te wszystkie ładne kółeczka i kwoty które widziałeś na prezentacji w realu nie wyglądają już tak ładnie!
    żeby zarobić 10 tysięcy potrzebujesz od 1000 do 3000 osób w grupie! (w zależności od firmy)!
    * z tego połowa nie zrobi zamówienia już w drugim miesiącu!
    * Kolejne 20% w trzecim!

Czyli Twój biznes polega na tym aby wprowadzać nowe osoby szybciej niż stare wypadają smile

A powiedzieli Ci gdzie masz znaleźć nowe osoby?
    A tak przecież powiedzieli. smile
    Idź do swoich znajomych i rodziny zrób listę kontaktów zapisz na nią wszystkich których znasz.

Tylko wiesz co, Ci wszyscy z listy, rodzina i znajomi mają w dupie Twój biznes! Zgadłem?
    Skąd to wiem?
    Bo mnie też tak uczyli.
    I co posłuchałem ich i dzisiaj jestem już multimilionerem zresztą pewnie tak jak TY?

Nie masz już tego dosyć?

Dlaczego!!!

Stworzyliśmy nowy innowacyjny system szkolenia, w którym z każdą osobą pracujemy oddzielnie ponieważ MY rozumiemy że każda osoba jest inna i do każdego trzeba podejść indywidualnie.
    Dlatego oferta jest ograniczona liczbowo. Dodam tylko że wyniki są zaskakujące nawet dla nas.

Jeśli chcesz w końcu zobaczyć wyniki swojej pracy w postaci wynagrodzenia na swoim koncie zapraszamy do naszej grupy.

Dodatkowo Firma z którą współpracujemy to nie jest zwykła firma MLM jakich jest pełno na naszym rynku. To nie jest tradycyjna firma marketingu sieciowego ponieważ żadna firma tak nie płaci!

A fakty i liczby mówią same za siebie!
    * Co 21 sekund do firmy rejestruje się nowa osoba.
    * w marcu było to 150 tysięcy osób na świecie.
    * Polska jest obecnie najlepiej rozwijającym się krajem z 19 w których obecnie jest firma.
    * 30 lat doświadczenia.
    * 1,2 miliarda USD rocznej sprzedaży.
    * Ponad 900000 klientów dokonuje zakupów każdego miesiąca a setki tysięcy otrzymuje Prowizję za polecanie innym osobom zakupów w naszym sklepie.
    * W Polsce jest obecnie zarejestrowanych ok 3000 osób z czego już ponad 140 osób wypracowało pozycje dyrektorskie, co pokazuje że my nie potrzebujemy tysięcy osób w organizacji żeby zarobić konkretne pozycje!

Rozmawiamy TYLKO z konkretnymi osobami które chcą w końcu zacząć zarabiać konkretne pieniądze i traktują biznes poważnie i odpowiedzialnie!

Tak jak pisałam wcześniej oferta jest ograniczona liczbowo i nie jest to żaden chwyt marketingowy tylko sposób w jaki prowadzimy szkolenia. Z dużą ilością ludzi nie jesteśmy w stanie pracować efektywnie a zapisywanie osób i zostawienie ich na pastwę losu na zasadzie może coś zrobią a może nie NAS nie interesuje dlatego podejmiemy współpracę tylko z 8 - 10 osobami!

Chcesz skorzystać z naszego szkolenia i w końcu zarabiać konkretne pieniądze skontaktuj się z nami: twojaszansanarozwoj@wp.pl
  • 16.09.17, 06:09
    Ciągle się mówi, że MLM to piramida, że w marketingu sieciowym najwięcej zarabiają ci na górze..., a w pracy na etacie nie jest inaczej? W jakimkolwiek biznesie zawsze ci co na górze zarabiają najwięcej. W polityce też tak jest, tak jest wszędzie. Odnośnie jakości produktów to wmawia się sprzedawcom..., ale tylko w typowych piramidach, gdzie założyciele piramid planują oszustwo, chcą naciągnąć jak najwięcej ludzi na jakąś lipę i zwinąć swój "biznes", co innego w poważnym MLM, gdzie firma planuje wieloletni rozwój to nie może sprzedawać badziewia bo pójdzie z torbami, nikt nie będzie kupował bubla, no chyba że w hipermarkecie smile, ale nie w MLM. Polska w tym zakresie jeszcze trochę zaściankowa i wcale nie reklamuję tu niczego. Zobacz różnicę, dystrybucja klasyczna: kupujesz produkt i chwalisz się znajomym: :kupiłem/am to za 300zł" , a oni mówią : "fajny, też taki kupię tam gdzie ty" i co ty z tego masz? NIC. A w MLM? Kupujesz produkt i chwalisz się znajomym: kupiłem/am produkt po cenie hurtowej za 250zł, choć normalnie kosztuje 300, ale zniżkę mam dzięki rejestracji w MLM" a znajomi: "fajny, też taki kupię tam gdzie ty" (można kupić po cenie detalicznej za 300 lub po taniej o 50 zł po rejestracji w MLM, jeżeli ktoś chce mieć taniej to się rejestruje. I co ty z tego masz? Otóż rejestrując się nabywasz specjalne ID. Już nie jesteś anonimowy, jak w handlu klasycznym. Mając ID firma jest w stanie ustalić, kto poleca jej produkty i nagrodzić taką osobę prowizją za rejestrację oraz za transakcję osób poleconych i wszystkich, którzy kupują z polecenia osób, jakie poleciły osoby polecone przez Ciebie. I wcale nie trzeba handlować, wciskać innym kitu. Mój znajomy pracujący na etacie polecił produkt MLM 10 - 15 osobom, a te osoby polecając swoim znajomym, a tamci swoim i tak dalej stworzyli mu grupę w ciągu 3 lat liczącą blisko 2300 osób. Chociaż on nigdzie nie chodził i nie sprzedawał, bo zasuwał na etacie po 10 godzin dziennie. W ten sposób ta grupa generuje mu dodatkowy przychód pasywny 2500zł. I tutaj trzeba mieć wiedzę, jak odróżnić MLM od piramidy i czym w ogóle jest mlm
    www.biznesidealny.pl/dlaczego-warto-zaangazowac-sie-w-marketing-sieciowy/
  • 05.05.16, 15:49
    witam czy dalej jestes zainetesowany MLM to mam cos dla ciebie napisz na jolaaam@tlen.pl
  • 05.05.16, 15:53
    jesli dalej jestes zainetereowany MLM mam cos dla ciebie napisz po wiecej informacji
  • 03.07.16, 21:47
    Jeżeli masz pomysł na biznes lub marzenie na którego realizację brakuję Ci środków to mamy dla Ciebie rozwiązanie!
    Tworzymy społeczność crowdfoundingową- połączenie MLM i systemu społecznych dotacji, który jest obecnie najpopularniejszym sposobem na zdobywanie funduszy.
    Dołącz do naszego zespołu, nic nie musisz sprzedawać, wystarczy polecić 2 osoby, ale nie jest to warunek konieczny. Realizuj swoje marzenia już teraz! Zapraszamy do kontaktu- warto zapoznać się z programem, a decyzję podejmiesz sam/a. Pisz na adres odszkodowania13@gmail.com
  • 04.10.16, 12:44
    Polecam inną dyskusję w tym temacie forum.gazeta.pl/forum/w,16274,161944438,161944438,Fajny_pomysl_na_biznes_z_Souvre.html?t=1475577770#p162497806

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.