Dodaj do ulubionych

Fajny pomysł na biznes z Souvre

07.07.16, 09:59
Nowa firma w marketingu społecznościowym, która rozpoczęła swoją działalność na początku kwietnia tego roku podbija rynek Polski, a ma już plany na Europę. Sama weszłem w projekt dopiero w czerwcu ale rynek jest bardzo chłonny jeśli chodzi o produkty, które mają w swoim asortymencie. Mówię to na podstawie swoich obrotów i fajnej prowizji smile Produktem z którym jest największa "jazda" jest kolagen naturalny. W Polsce jest on trudno osiągalny, a coraz więcej firm zaczyna go wytwarzać z półproduktów sprowadzanych kontenerami z Chin. Popyt jest mega. Poza tym mają produkt dla każdego: żele pod prysznic, balsamy do ciała, ale też środki czystości. W razie pytań zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam przedsiębiorczych smile
Edytor zaawansowany
  • 08.07.16, 20:26
    Weszłam do struktury w tym miesiącu i chętnie zasięgnę opinii kogoś bardziej doświadczonego. Byłam wcześniej w Avonie i Oriflame, ale tam się praktycznie nie zarabia. Potem w Colway, ale ich produkty miały zła opinie i słabo mi schodzily. Mam nadzieję że tu będzie dobrze, bo sam zaczęłam stosować kolagen Souvre i jestem zachwycona. Jak jest u Ciebie?
  • 18.07.16, 14:13
    Ja też od niedawna jestem - ale zaraz po starcie mnie z innej firmy ściągnął lider. Drogi starter jest, ale mi za pół zapłacili. Z towarem na początku oki, bo tak jak kazali na szkoleniach liderzy - najpierw trzeba sprzedac w domu, mama, babcia itp. Ale ten kolagen jest bardzo drogi i jak raz kupione, to potem nie ma klientów przez 2-3 miesiące. Ja nie mogę juz nikomu teraz dac, bo trochę jest strach po tej aferze z ranami. Że pokazali zdjęcia, żeby kłaść na rany, a okazało się od lekarza, że nie wolno po szyciu niczego nakładać, a napewno nie czegośm co na strukturę skóry wpływa tak, bo ta ma jakieś rybie coś, chyba rybie peptydy. Ale poza tym to mają jeszcze środki do czyszczenia jak cif i żele po prysznic. Na szkoleniach wszystko powiedzą, to najlepiej pójść i tam zapytać. A jak się przychodzi z innej firmy, to też liderzy za numery telefonów do znajomych płacą - ja dostałam w rabacie, więc spoko. Ogólnie polecam, chociaż jeszcze czekam, żeby coś zarobić, bo najwięcej jest tylko za ten kolagen, a znim trudno. Acha i przesylka droga - płaci sie nawet przy zakupach dużych za pięćset ponad złotych, ale podobno można się składać z innymi, to sponsorzy też tłumaczą.

Pytanie do martulencjaaa - wiesz coś może więcej o tym kolagenie, co mówić teraz po tej aferze, żeby się nie bali klienci?
    Bo w sumie dobrzeby było sprzedawać więcej.

pozdrawiam!
  • 20.07.16, 14:46
    @kati_olsz jakiej aferze? Ja tam nic nie wiem o żadnej aferze big_grin To co słyszałaś to może być robota czarnego PR konkurencji bo Souvre zabrało dużo zysku innym firmom zajmującym się sprzedażą kolagenu naturalnego, przezde wszystkich firmie na C. Ja sama jestem od początku - od kwietnia. To co mi się nie podobało na początku to z początku każdy chciał robić obroty ale produktu samego nie znało się smile Teraz jest już o niebo lepiej, firma się "ogarnęła" i puścili człowieka od szkoleń, a poza tym sami dyrektorzy służą pomocą (podobnie jak liderzy). Wielkim jest plusem jest to, że firma faktycznie słucha ludzi nawet tych z samego dołu. Ogólnie atmosferę w Souvre oceniam jako dobrą, organizują mega konferencje (szkoda, że płatne) ale warto spotkać ludzi takich jak Holeniewski czy Smoliński! Jeśli ktoś jest chętny do współpracy to zapraszam!
  • 21.07.16, 15:45
    Afera to chyba słowo na wyrost, raczej rozwianie wątpliwości, które zawsze pojawiają się u ludzi, którzy dopiero "uczą się" nowego produktu. W przypadku kolagenu naturalnego takich rzeczy jest dużo, których partnerzy muszą się nauczyć ale Souvre przeprowadza szkolenia (mają specjalengo trenera - Remigiusza Lewandowskiego), które odbywają sie w całej Polsce. Jak dla mnie ten produkt (kolagen naturalny) to coś niesamowitego - sama widziałam jak ludziom pomaga na blizny, poparzenia, trądzik, a nawet łagodzi objawy łuszczycy. Produkt w 100% naturalny, nikomu nie jest w stanie zaszkodzić, a tylko pomóc. Cały czas sama się uczę i jeszcze sporo nie wiem ale podoba mi się to całe souvre.
  • 22.07.16, 13:36
    Nie wiem na czym polega fenomen tej firmy. Jednak widzę, że naokoło każda z moich znjaomych albo wstąpiła do Souvre albo zaraz wstąpi. Wkurza mnie to całe Souvre bo sprzedają niby kolagen naturalny, a inne firmy to co? Sztuczny? Bzdura. Przez te firmę tracę klientów.
  • 26.07.16, 12:01
    @martulencjaaaa, powiedz proszę jak to jest z tym konkursem dla Partnerów na zdjęcia. Masz może informacje ile jest zgłoszeń czy są szanse na wygranie? Myślę, że to może być ciekawa możliwość dostania fajnego rabiatu smile Napisz proszę! smile
  • 17.08.16, 15:45
    Przestańcie się tak ekscytować tym konkursem! Jak nie wygracie teraz to pewnie będzie jeszcze inny - nie jeden! Souvre da szansę coś tam zgarnąć! smile
  • 20.07.16, 15:22
    Jeżeli pytasz o to jak rzeczy schodzą to jest dobrze. Podam swój przykład, ja przyniosłam zestaw startowy do domu, pokazałam mami, ciotce i swojej kuzynce, dałam im parę dni na obejrzenie i wypróbowanie (super sprawa, że można sobie przetestować produkty zanim się kupi). Wiadomo rzeczą jest, że nie każdemu produkty się spodobają, jeszcze taki się nie urodził co by każdemu dogodził. Powiem tylko Ci tyle, że kolagen naturalny to mega produkt. W necie można znaleźć dużo przykładów jego działania, ja też potwierdzam. Sama miałam sytuację, że oparzyłam się prasując, posmarowałam samą próbką z zestawu i ani śladu po oparzeniu! Produkt jest w 100% naturalny więc łatwo jest nim zainteresować znajomych i rodzinę. Jedyny minus to wysoka cena produktów. Z tym jest trochę ciężko żeby kogoś namówić na największą butelkę ale co mogę potwierdzić to stosunek jakość/cena jest przyzwoity. Ja osobiście zachęcam każdego do zapisania się bo sama widzę po sobie, że na wiele spraw inaczej patrzę. Pozdrawiam!
  • 23.09.16, 07:36
    Miałam do czynienia z tymi produktami Souvre o których tak się rozpisujecie. W zasadzie to testowałam tylko przez parę dni Kolagen Naturalny (3 dni) stosowaniu towarzyszyło przyjemne uczucie coś pomiędzy efektem naciągnięcia skóry a jej nawilżenia - trudno mi to opisać. Efekt fajny ale waham się czy sobie nie kupić tego. Ktoś stosuje dłużej?
  • 24.11.17, 09:29
    Również od niedawna korzystam z Kolagenu firmy Souvre - jestem pod ogromnym wrażeniem.
  • 21.07.16, 15:10
    Też jestem zwolenniczką tej firmy, wkręciła mnie koleżanka. Dla mnie jest to to przede wszystkim możliwość dorobienia sobie, bo na skupienie się tylko na tym biznesie nie mam czasu za bardzo (praca, dzieci). Tak jak powiedziała mi przyjaciółka branża e-commerce to obecnie przyszłość więc swoją obecność w Souvre odbieram jako część przyszłęgo sukcesu Souvre Internationale. Ps. jedynym minusem jest duża ilość materiałów do opanowania jeśli chodzi o ich flagowy produkt, tzn. kolagen naturalny. Pozdrawiam przedsiębiorcze kobiety! smile smile
  • 22.07.16, 07:42
    @mlodaania21 i inne Panie, serdecznie dziękuje za odpowiedzi smile Pracuję w szkole i siłą rzeczy większość osób z mojego otoczenia do kobiety w wieku 40+ a to super materiał na klienta na taki produkt jak kolagen naturalny smile Dobrze jednak, że mają (ta firma souvre) inne produkty bo nie każdy kupi kolagen - wiadomo ale płyn do naczyń lub żel do przypaleń? No nic, czas pokaże jak produkty schodzą. Buziaczki!
  • 12.08.16, 13:35
    Nie miałam innego wyjścia, sama zapisałam się do Souvre. Produkty Souvre schodza mi "na pniu" dobrze, że nie opierają się tylko na kolagenie bo to strasznie ogranicza możliwość sprzedaży. Teraz kupują ode mnie nie tylk osalony kosmetyczne ale też zwykłe kobiety dbające o swój dom. Souvre, oh yeah!
  • 12.08.16, 14:01
    Mi się bardzo spodobały te ich konkursy. Dobrze, że wychodzą z takimi pomysłami do partnerów. Czekam na wyniki pierwszego i oczywiście liczę na to, ze wygram i będzie fajny rabacik! big_grin Dobrze, że pojawiło się Souvre! Tak łatwo jeszcze nigdy nie robiłam obrotów
  • 16.08.16, 15:39
    Z tym łatwym robieniem obrotów to też bym nie przesadzała. Bo jeszcze ktoś pomyśli, że kasa sama wchodzi Ci do kieszeni hehe big_grin Ciężka praca jednak popłaca bo sama jestem od pierwszych dni w Souvre i robię fajne obroty! Faktem jest jednak to, że pracuję od rana do wieczora ale jak to mówią na pasywie się odpocznie smile Kasa jest fajna jak na polskie warunki i każdemu mogę polecić ten biznesik! Pozdrawiam, zachęcam do kontaktu ze mną w razie pytań, służę pomocą!
  • 17.08.16, 15:51
    Słyszeliście o nowym konkursie, które wprowadziło Souvre? Ciekawe jest jak to będzie z tym konkursem gdzie wygrać można skok ze spadochronem. Nie powiem ale chętnie bym sobie skoczyła i oderwała się trochę od mojego starego! Souvre liczę na Was! Hahaha
  • 24.09.16, 15:39
    "ale jak to mówią na pasywie się odpocznie"

Serio w to wierzysz? Nawet jesli bedziesz dobrze klamac i kiedys dotrzesz do tego pasywa, to i tak nie bedziesz mogla spoczywac na laurach, bo ludzie sie wykruszają. Myslisz, ze dyrektorzy okręgowi, krajowi, czy jacys tam nic nie robią?
  • 26.09.16, 09:43
    Wierzę w to bo sama znam osoby, które na tym wymarzonym pasywie są smile Zgadzam się jednak z Tobą, że to nie jest tak, że zapominasz o biznesie i w ogóle się nie angażujesz i możesz tylko popijać kolejne drinki z parasoleczkami smile Prawda jednak taka, że lepiej od czasu do czasu zbliżyć się do biznesu niż non stop pracować. Tak to w życiu jest, że nie ma nic za darmo. Wymarzony pasyw to też nie będzie leżenie do góry brzuchem - trzeba do tego podchodzić z pewną rezerwą.
  • 21.09.16, 13:14
    Wszystko ładnie i pięknie. Firma rozwija się jak należy, modyfikuje swoją ofertę i zwiększa zasięg w kraju, a nawet poza granicami Polski ale jest jedno "ALE". Dlaczego nie udało mi się dostać na konferencję, która była w Bydgoszczy?! Najgorsze jest to, że miałam ogromną nadzieję na to, że uda mi się tam pojechać. Z powodu utrudnień i awarii pociągu nie udało mi się dotrzeć na wydarzenie! sad Nie wiem dlaczego życie jest takie niewdzięczne... Może uda się następnym razem, podobno w kwietniu ma być jeszcze lepsza konferencja - na rocznicę powstania firmy!
  • 23.09.16, 07:45
    Żałuj, konferencja w Bydgoszczy to był niesamowity spektakl od Souvre! Holeniewski jak zwykle porwał tłumy i było mega! smile smile A co do wszędobylskich hejterów to powiem tylko tyle, że mogą sobie szczekać - przyszłość Souvre jest w dobrych barwach! Jeśli jesteś chętny/chętna dowiedzieć się czegoś więcej zgłoś się do mnie - pomogę! smile
  • 24.09.16, 15:32
    Powiedziała co wiedziała. Pracowniczka souvre, ktorej opinia jest niezwykle obiektywna, bezinteresowna i nie mająca na celu zwabić nowych frajerow, ktorzy będą kupowac produky takie sobie w zawyżonej cenie. Chemia najtansza jest w tesco. Przykladowo za 11zl mozesz kupic zel pod prysznic od doave albo axe sport blast, ktore pachną podobnie albo nawet ladniej a są tansze niz cena dla dysrybutorow. Plyn do mycia okien, cena dystrybutorska jakies 14zl, czysci dobrze ale za 7 moge miec clin z antyparą, ktory tak samo dobrze czysci. I tak jest ze wszystkim. Ludzie nie bądźcie frajerami!
  • 26.09.16, 09:55
    Trudno porównywać te dwa sposoby robienia zakupów. Niektóre z moich znajomych wybierają właśnie takie e-sklepy bo nie muszę biegać po sklepach i szukać za każdym razem produktów ustawionych w innym miejscu. Każdy kupuje tam gdzie mu wygodniej, a dorabianie do tego ideologii naciągania kogoś jest nie trafione. Tak, jestem Partnerką Souvre. Mał otego, na początku podchodziłąm do tego tak samo jak Ty dlatego rozumiem Twoje obawy. Po dwóch tygodniach zrozumiałam jednak, że jest to fajny i przyszłościowy temat bo coraz więcej osób robi zakupy za pomocą internetu bez wychodzenia z domu, oszczedzając czas. A to, że można jeszcze dodatkowo przy tym dorobić jest w ogóle super smile
  • 10.10.17, 08:14
    Polecam zakupy w sklepie Souvre. Dla mnie mega robotę w polecaniu produktów dają nagrody, które otrzymuje Souvre. Ostatnio otrzymali chyba najważniejszą nagrodę w Polsce - Laur Klienta Odkrycie Roku. Souvre nie tylko umożliwia łatwe zakup, ale daje też możliwość REALNEGO zarobku z polecania produktów.
  • 16.10.17, 15:15
    Dla mnie z początku było dość dziwne kupowanie produktów takich jak płyn do naczyń czy żel pod prysznic w internecie (tak jakby z allegro), ale po 2 pierwszych zamówieniach, wydało mi się to mega wygodne. Nawet przychodząc z pracy po 22-ej zamawiam produkty, zbieram punkty, polecam sklep znajomym. Póki co nie widzę słabych punktów sklepu souvre.
  • 13.12.17, 10:30
    Potwierdzam. Sprawdzone info! Kasa się zgadza - wystarczy się zaangażować
  • 24.09.16, 15:36
    Male szanse na to, ze wygrasz, bo do duzo ludzi wzielo udzial. Te konkursy są troche slabe, bo zdjecia z rezulatatami "przed i po" uzyciu jakiegos produktu łatwo mozna przerobic w photoshopie
  • 27.09.16, 11:45
    No i udało mi się zgarnąć bonik rabatowy! big_grin Chyba sobie żartujesz, taki rzeczy nie da się zrobić tak aby wyglądały naturalnie w photoshopie. Widać, że nie masz żadnego doświadczenia w obsłudze tak zaawansowanego oprogramowania.
  • 28.09.16, 14:37
    Ale dziwne rzeczy piszesz człowieku. Wierzysz w to, że ktoś by modyfikował zdjęcia tylko po to żeby wygrać? Takie konkursiki są fajne, a jak można wygrać coś ze sklepu Souvre, tzn. wybrać sobie to kolagen naturalny jest super sprawą big_grin
  • 26.10.16, 12:11
    Jak dla mnie rewelacja. W dalszym ciągu nie rozumiem narzekaczy na firmę, którzy ani razu nie wzięli udziału w spotkaniach
  • 07.05.17, 20:14
    Zgadzam się z Toba ! Firma Souvre Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagającym pod Każdym względem smile Wypróbujcie produkty z każdej gamy a sami będziecie pod wrażeniem😀 kolagen naturalny i suplementy diety są moimi numerami jeden !
  • 22.09.16, 11:05
    Ostatnia konferencja Souvre Internationale to dobry dowód dla tych wszystkich, którzy wieszczyli rychłą porażkę nowego mlmu. Szczególnie wątpliwej jakości paszkwile wypisywane na różnych stronach nie odniosły oczekiwanego skutku. Projekt E-Commerce jakim jest Souvre to coś czego do tej pory nie spotkałam w innych. Polecam wszystkim wejść w biznes z Souvre. Innowacyjne podejście do klientów i super szybkie wdrażanie sugestii i pomysłów. Zapraszam do współpracy chętne osoby! smile
  • 23.09.16, 07:32
    Ja to widzę jakoś inaczej. Widać, że firma bardzo chce robić duże obroty (to dobrze) ale to co jest jeszcze do poprawienia to moim zdaniem stworzenie jakieś aplikacji na telefon przez, którą będzie można szybciej działać. Inne firmy, jak np FM Group czy Lou Pre taką rzecz mają. Z tego co wiem to Colway takiej aplikacji nie ma ale w tym przypadku Pan Zych skupia się na innym gronie odbiorców. Jeszcze długa droga przed Souvre do bycia liderem w polskiej branży mlm ale nie będę hejtować. Pożyjemy, zobaczymy. Póki co jest "szansa na sukces" hehe smile
  • 24.09.16, 15:34
    W czym są lepsi od FM group albo Lou pre?
  • 27.09.16, 11:49
    Prędzej bym zapytała w czym są lepsi od C0Lway. Poza tym takie porównywanie firm nie ma większego sensu. Moim zdaniem program motywacyjny i prpomocje jakie organizują w Souvre są na tyle atrakcyjne, że sama się zapisałam.
  • 28.09.16, 14:11
    Moim zdaniem są w tym lepsi, że szybciej reagują na potrzeby Partnerów i Odbiorców. Mam znajomych, którzy byli w różnych mlmach i większość z nich mówi, że tak jak w Souvre nie jest nigdzie. Souvre Internationale ze swoimi produktami może faktycznie zrewolucjonizować rynek (ich hasło to nowy wymiar marketingu) bo rzeczy, które wprowadzają są rewolucyjne. Polecam!
  • 06.10.16, 11:20
    Rewolucją nazywasz to, że dopasowują ofertę do Partnerów? Nie jest to rzecz niespotykana na polskim rynku. Będąc w innych marketingach podobne rzeczy się działy. W końcu to normalne, że firma, która dostarcza ci produktów, daje system sprzedażowy, zapewnia szkolenia, webinary, kofnerencje dopasowuje ofertę do wymagań swoich partnerów, dystrybutorów i jak tam jeszcze inaczej można nazwać ich. Rzeczą z która mam problem aby zaakceptować jest to, że sprzedaż w tego typu przedsięwzięciach jest rzeczą, która często "kuleje" bo ludzie zamiast skupić się na biznesie to rekrutują na masę inne osoby - a to wypacza biznes. Gdy sam miałem do czynienia z marketingiem to sam biegałem po firmach aby im coś sprzedać, zachęcić do zakupu, a nie tylko rejestrowałem znajomych i rodzinę. Czy Souvre obierze taki sam kurs jak inne projekty marketingowe? Czas pokażę, póki co nie oceniam, za króko są na rynku żeby ferować wyroki.
  • 24.10.17, 15:01
    Myślę, że już można powoli powiedzieć, że Souvre Internationale na dobre zadomowiło się na polskim rynku mlm. Wiem, że niektórzy wciąż przecierają oczy ze zdumienia, że w PL może wystartować nowa firma i do tego radzić sobie całkiem dobrze. Już niedługo zobaczę się z niektórymi na konferencji Souvre w Krakowie! Do zobaczenia! smile
  • 26.09.16, 10:04
    Ale cukier. Sprzedaż Kolagenu Naturalnego Souvre to dobra sprawa ale rzeczą, której nie rozumiem jest ten fenomen. Ostatnio jedna z moich koleżanek nawet mnie pytała czy nie słyszałam czegoś o Souvre i ich kolagenie naturalnym. Z jednej strony to cieszy bo firma staje się coraz bardziej popularna, ale z drugiej mam wrażenie, że ktoś zabiera pieniądze, które ja mogłabym zarobić! tongue_out
  • 30.09.16, 19:44
    Jak tam Wasze biznesy w Souvre?
  • 30.09.16, 19:55
    Bardzo dobrze koleżanko smile W dalszym ciągu coraz mocniej rozbudowuję swoją ekipę i jest dobrze! W dalszym ciągu jednak duża część osób pyta mnie o to kiedy i czy będą perfumy w Souvre. Póki co kolagen naturalny to produkt wzbudzający duże zainteresowanie i stosunkowo dobrze replikowalny. Jak na moje mogłoby tak zostać ale każda zmiana w Souvre jest na dobre! Zapraszam do współpracy smile
  • 30.09.16, 20:13
    Ostatnio wprowadzone produkty to petarda! Jeśli ktoś czekał na wejście w temat to nie ma lepszej możliwości niż teraz. Ostatnia konferencja souvre to była jakaś niesamowita jazda! Darek Holeniewski jak zwykle przedstawił plany i osiągnięcia dotychczasowe także było o cyzm gadać w kuluarach.
  • 30.09.16, 20:24
    Z resztą zobacz sama www.networkmagazyn.pl/II_ogolnopolska_konferencja_souvre_internationale
  • 03.10.16, 10:14
    W tym miesiącu mogę pochwalić się awansem na poziom 9% smile smile Ale to nie jest najważniejsze, najwazniejsze jest zadowolenie moich klientek. Kolgaen naturalny, który jest w Souvre to produkt bezsprzecznie REWELACYJNY i tak naprawdę nieosiągalny w tej postaci co zapewnia Souvre Internationale.
  • 18.10.16, 11:35
    Bardzo dziękuje za wszystkie wartościowe odpowiedzi i wpisy w tym temacie! Niezłe źródło wiedzy! Pozdrawiam wszystkich partnerów Souvre
  • 04.10.16, 12:42
    Wyczuwam lekką złośliwość w pytaniu. Widzę, ża kampania przeciwko Souvre w dalszym ciągu trwa. Ale tu muszę cię zaskoczyć miła "koleżanko". W związku z tym co się obecnie dzieje w Souvre (zapowiedzi nowych produktów, wprowadzenie kuracji kolagenowych, realizacja i kontynuacja programów motywacyjnych). Mam doświadczenie w sprzedaży bo wcześniej byłam w FM Group, w drużynie pana Zycha, no a obecnie znalazłam się w Souvre. Tak więc biznesy prowadzić umiem!
  • 05.10.16, 10:27
    Widzę, że chętnie tu wypowiadają się osoby, które miały już jakieś doświadczenie w innych firmach marketingu i projektach e-commerce. Mam tu na myśli chociażby FM Group czy Colway lub Lou Pre. Co waszym zdaniem jest takiego co faktycznie wyróżnia tę firmę na polskim rynku? Czy coś takiego jest w ogóle? Jeden z moich znajomych ostatnio mocno mnie namawia na wejście w ten temat - jak nazywa Souvre.
  • 05.10.16, 14:01
    Panie Andrzeju, aby zostać Partnerem Souvre nie musi Pan robić specjalnie dużych nakładów finansowych. Wystarczy, że zakupi Pan zestaw dzięki, któremu będzie Pan mógł pokazywać produkty swoim znajomym i rodzinie, a także przetestować produkty. Tego typu rekomendację okazały się w moim przypadku rewelacją. Mogę Panu napisać tak. jeśli chce Pan ułatwić sobie życie, a jeszcze dzięki temu zarobić to niech Pan wchodzi w temat smile smile W razie pytań służę pomocą. W Souvre dużo się dzieje ostatnio, a o ich produktach jest coraz głośniej - dziewczynaaliena.blogspot.com/2016/05/souvre-lady-perfect-pyn-micelarny.html
  • 05.10.16, 14:12
    Ja przede wszystkim bym nie porównywała tak różnych firm jak FM Group, Colway, Lou Pre i Souvre. Jako, że tematem przewodnim jest tutaj Souvre ja se myślę że, kazdy kto będzie chciał robić obroty, dostawać prowizje i bonusy to da sobie szansę. Nie namawiam nikogo bo i tak nic z tego nie mam ale z perspektywy czasu wiem, że warto spróbować bo jeśli ktoś robi sobie zestawienia przychodów i wydatków domowych (ja tak robię od ponad roku) to zauważy, że wydatki na "głupoty" często przewyższają cenę wejściówki - jaką jest starter. Pozdrowienia dla zaradnych!!
  • 06.10.16, 11:09
    Płatne artykuły? www.networkmagazyn.pl/II_ogolnopolska_konferencja_souvre_internationale
  • 06.10.16, 11:26
    Płatne czy nie, widać, że firma dba o to żeby zaistnieć w różnych miejscach/ Myślę, że będzie o nich jeszcze głośniej z czasem.
  • 11.10.16, 09:41
    Patrzę na to nieco inaczej. Co obecnie jest ważne dla firm prowadzących swoją działalność ściśle powiązaną z internetem? To chyba dobrze, że firma wspomaga rozpoznawalność w ogólnodostępnych środkach. Marketing społęcznościowy polega w dużej mierze na rozpoznawalności. Souvre działa w internecie, tak jak działają również inne firmy jak np fm group, colway. Jeśli ktoś chce sięczegoś dowiedzieć o firmie (a podejrzewam, że jest dużo takich osób skoro firma jest nowa i ma dość ciekawą ofertę) to ma przynajmniej taką okazję. Rozkręca się impreza o nazwie Souvre Internationale i ma się coraz lepiej.
  • 13.10.16, 09:57
    Panie @aaaaaandrzej ma Pan rację. Nie wiem czy ktoś tu pisał / wklejał recenzje jakie się pojawiają produktów Souvre www.womenspassions.pl/2016/10/souvre-internationale-kolagen-naturalny.html
  • 20.10.16, 13:52
    Dziękuje za wszystkie informacje na temat firmy. Żona zastanawia się nad wstąpieniem do struktury, ma jakieś obawy i boi się, że będzie musiała płacić co miesiąc jakieś pieniądze żeby nie zostać wyrzuconą. Jak to jest? Może ktoś coś dopowiedzieć?!
  • 24.10.16, 09:58
    Nie, nie ma chyba takiego obowiązku. Jest zapis, że powinno się raz na 3 miesiące coś kupić żeby Cię nie wyrzucili z ale wystarczy kupić chociażby długopis smile Poza tym ja nie widzę sensu w byciu dla zawyżania statystyk, jeżeli wchodzisz w taki interes to chyba liczysz na to, że będziesz mógł zarabiać, a nie tylko przeglądać produkty w sklepie.
  • 28.10.16, 15:15
    Polecam obejrzenie wideo z ostatniej konferencji Souvre, robi robotę youtu.be/cnZyGKNBlus
  • 28.11.17, 11:55
    Widać, że się dzieje w Souvre...
  • 17.10.17, 16:48
    Hahaha, nie. Nie ma czegoś takiego jak płacenie za to żeby zostawili konto. Jak chcesz to robisz zakupy, a jak nie to nie robisz i tyle.
  • 31.10.16, 19:17
    Nie ma co się tak ekscytować tą ich "imprezą" fajnie jest ale jak jest naprawdę i czy jest potencjał zobaczymy po najlepszych miesiącach w roku (listopad, grudzień). Jeśli jest dobrze to obrót wzrośnie conajmniej x2. Czas pokażę.
  • 07.10.16, 09:08
    Co sądzicie o kuracjach kolagenowych souvre? Jak wam się sprzedają? Jestem w kropce bo moja ekipa mocno je zachwala ale ja sama nie wiem.
  • 10.10.16, 08:26
    Po weekendzie w trakcie którego mieliśmy szkolenie z kuracji i jest lepiej. Razem z grupą poznaliśmy to w jaki sposób je promować i wczoraj miałam pierwsze zamóienie! smile
  • 10.10.16, 08:31
    No i super! ja w sprawie kuracji mam dużo zapytań od znajomych bo wiedzą już, że jestem w Souvre i jest dobrze! ostatnio jedna z moich koleżanek poprosiła mnie o załatwienie jej kuracji (robi manicure po domach) i ostatnio zachwalała tę kurację na dłonie. Klientka była w szoku i zamówienia będą na bank się zwiększać.
  • 31.10.16, 17:42
    To fakt, moja przyjaciółka, która też robi kosmetologiczne zabiegi po domach bardzo chwali te kuracje. Tylko jedną rzeczą, która jej nie pasuje jest to, że Kuracje w jej opinii wystarczają na bardzo długo - co nie jest wcale tak dobre bo rzadziej jest sprzedaż...
  • 18.05.17, 16:26
    Kuracje kolagenowe z Souvre sprzedajaa mi sie nawet lepieej niz pojedyncze porodukty z gamy kolagen naturalny. Wystarczy zobaaczyc roznice na skorze po zabiegu opartym o kuracje albo znalezc na fb efekty jaakie wstawiajaa uzytkownicy i o tym mowic smile
  • 17.10.17, 16:50
    Jak dla mnie to najlepsza rzecz jaką wprowadzili w Souvre. Niczego tak łatwo nie można polecać jak tych zabiegów kolagenowych Souvre. Polecam
  • 10.10.16, 10:06
    Kuracja kolagenowe był dla mnie pretekstem na wstąpienie do parnerstwa. SUper okazja i super ilość darmowych próbek, które porozdawałam po znajomych. Jeśli ktoś ma wątpliwości nad tym czy rozpocząć biznes to nie ma co się zastanawiać. Znając życie niedługo może się skończyc promocja kuracji kolagenowych Souvre i trzeba będzie płacić o wiele więcej za wejście!!!!
  • 11.10.16, 10:29
    Kuracje to bardzo duża zachęta dla tych, którzy jeszcze się zastanawiali nad przystąpieniem do projektu. Bardzo dobre jest to, że stosując produkty ze sobą w połączeniu pozytywny efekt można uzyskać jeszcze szybciej. W mojej grupie jest bardzo dużo zapytań o te kuracje i fajnie się same reklamują smile Jak dla mnie bomba smile Zapraszam do kontaktu smile
  • 12.10.16, 09:49
    Czy słyszeliście może coś o następnych kuracjach kolagenowych, które miałyby być dodane do sklepu?
  • 14.10.16, 08:52
    Pożyjemy, zobaczymy. Chyba nikt jeszcze nic konkretnego nie powie.
  • 11.10.16, 10:49
    Oj dzieje się kochani! Dlaczego niektórzy tylko narzekają zamiast pracować? Obecnie w Polsce bezrobocie jest najniższe w historii - to dzięki temu, że przedsiębiorczość polaków ciągle wzrasta i to widać po tym jaką popularnością cieszy się ten projekt. CHcącemu nei dzieje się krzywda - ja chcę robić swój biznes i idzie to dość dobrze, póki co!
  • 12.10.16, 09:50
    Niektórzy niestety tylko liczą na to, że ktoś za nich będzie robił wyniki, a oni będą zbierać owoce. TO niestety tak nie działa - trzeba się zaangażować, samemu kupować i rozpowszechniać smile
  • 13.10.16, 13:02
    Haha, bo są tacy, którzy myślą, że zajmując się tylko rejestracją zrobią biznes. Niektórym to wychodzi ale ja uważam, że podstawą jest sprzedaż i to jest chyba dobre podejście. No nic, czas pokaże.
  • 14.10.16, 08:43
    Fajnie, że firma wspiera promocje kuracji bo robią się coraz bardziej popularne co też pomaga nakręcać obrót. Bardzo mi się to podoba!
  • 20.10.16, 13:44
    Jak to jest z tymi programami motywacyjnymi w Souvre? Znacie którąś z osób, która odebrała nagrodę i jak udało jej się to zrobić?
  • 24.10.16, 09:48
    Ostatnio nagrodę odebrał jeden z nowych dyrektorów w Souvre. Mój znajomy jest w strukturze Marka Patyka i sam powiedział, że to jaką pracę on wykonuje jest rzeczą niesamowitą. Człowiek, który rzetelnie pracuje, poświęca się dla swojej ekipy i wspiera ją na kążdym kroku zasługuje na to aby odebrać taką nagrodę. To mi się podoba w Souvre Internationale, że faktycznie doceniają pracę jaką robisz dla firmy, a nie tylko Ci tylko o tym mówią. Czyny, nie słowa!
  • 20.09.17, 16:47
    Zgadzam się w pełnej rozciągłości. A tym, którzy tylko narzekają radzę wziąć się do solidnej i ciężkiej pracy. Pieniądze na ulicy nie leżą i bez zaangażowanie nikt wam ich nie da. Pozdrawiam Partnerów Souvre Internationale
  • 25.10.17, 11:14
    Bardzo słuszna myśl. Sam poznałem (akurat nie w Souvre) wielu ludzi, którzy liczą na szybki i łatwy pieniądz bez pracy. Budujące jest jednak to, że coraz większa liczba osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż nieralne, nierzeczywiste i nieosiągalne cele, mogą tylko wprowadzić kogoś w zły nastrój. Dobrze by było gdyby wszyscy potrafili wyznaczyć sobie odpowiednio ambitny, ale też realny na chwilę obecną cel. Widać, że Souvre Internationale mocno promuje swój projekt wśród ludzi przedsiębiorczych, i dobrze. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że obelgi i złe słowa kierowane pod adresem Souvre są w pełni bezpodstawne, a wynikają często z nierealnych założeń młodych osób. Moi mili, nie wszystko od razu. Po woli, systematycznie do celu. Powodzenia Partnerom Souvre!
  • 17.10.16, 10:28
    Nie wiem czy ktoś wrzucał ale warto zobaczyć. Jeśli brak wam argumentów na pokazanie, że produkty Souvre są wartościowe to podeślijcie taki link dobredlaurody.blogspot.com/2016/08/souvre-internationale-kolagen-naturalny.html Jak dla mnie taka rekomendacja robi robotę i znacznie ułatwia pokazanie, że produkty są godne polecania
  • 17.05.17, 09:40
    Sam też mam dobrą opinie o souvre, Kuracja na włosy - moja ulubiona! Produkty mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły, Wiedziałam że mogą być dobre, ale po dłuższym stosowaniu moje włosy zrobiły się bardzo miękkie i miłe w dotyku. Przy okazji w souvre internationale spodobało mi się to, że otrzymałem również 30% zniżki na inny asortyment - nie tylko kolagen naturalny. Sami musicie przetestować, aby zrozumieć smile
  • 20.10.16, 09:16
    Witam wszystkich! od kilku lat paru moich dobrych znajomych zajmowało się marketingiem społecznościowym z różnymi skutkami. Obserwowałem ich wzloty i upadki, nieraz zapraszali mnie do różnych projektów obiecując rozwój, samodzielne kreowanie swojej kariery, nowy etap w życiu. Często obudowane to było w całą filozofię życiową co mnie, szczerze mówiąc, zniechęcało. Jakiś czas temu - jeden z moich bliższych przyjaciół, który nigdy nie był w marketingu zaczął mi opowiadać o tym jak sprzedaje i dorabia sobie to nauczycielskiej pensji. Sam się mocno zastanawiam nad wejściem do Souvre i właśnie szukam różnych informacji od osób "ze środka" smile
  • 25.10.16, 12:43
    TAK, NASZ TEAM LICZY 70 OSÓB PO ZALEDWIE 7 DNIACH!

Jak to możliwe? Co to za niesamowity system?

To prawda, program jest dość niesamowity a jego payplan jest jednym z najlepszych jaki do tej pory widziałem, ale nie w tym tkwi sekret...

Tak! To prawda możesz wygenerować dochód pasywny rzędu $1500 na miesiąc już w przeciągu pierwszych 60 dni. Ale to też nie jest najważniejsze...

Dlaczego zatem odnosimy sukces???

Bo mamy jeden z najlepszych i najstabilniejszych biznesów jakie możesz znaleźć online? Realną firmę z realnym produktem a nie kolejny RevShare?

NIE!!!

My pomagamy sobie nawzajem! Każda osoba w naszym teamie po osiągnięciu kwalifikacji jest zobowiązana do pomagania swoim ludziom osiągnąć to samo. To niesamowite jak prosta praca zespołowa może sprawić że każdy nawet początkujący marketer zacznie zarabiać pasywnie online.

Jeśli szukasz czegoś co na prawdę działa oraz teamu doświadczonych marketerów który da Ci wsparcie i pomoże w rozwoju Twojego Biznesu to ODEZWIJ SIĘ NA PRIV
    gamelootnetwork-grajizarabiajduzepieniadze.gr8.com/

--
    JAK ŁATWO I SKUTECZNIE ZARABIAĆ W NOWYM PROGRAMIE MX500.KLIKNIJ TUTAJ
  • 28.10.16, 12:27
    Firma przyłożyć się do biznesu bo firma rozwija coraz bardziej swoje produkty i mocno je promuje w sieci i wśród partnerów. Ostatnim hitem są kuracje kolagenowe - można je obejrzeć tutaj www.youtube.com/channel/UCQAA4CFwx_KVa1i_8XVAeuw Polecam każdemu kto nie wie lub chce rozwinąć swoje umiejetności
  • 31.10.16, 17:47
    Dobry filmik! Robi wrażenie! Ciekawe co będzie w przyszłości?
  • 31.10.16, 17:55
    Z tymi kuracjami to też ciekawa sprawa bo słyszałem, że po ostatnich filmikach niektórzy ludzie dopiero się uczą je stosować. Dziwna sprawa bo powinni już to wiedzieć ludzie wcześniej ale lepiej późno niż wcale.
  • 31.10.16, 19:22
    Co tu tak cicho? Nic nie słychać nowego? Jak waszym zdaniem souvre wygląda na tle takich firm Colway czy FM? W sensie stricto klimatycznym? Jak wygląda kontakt z osobami wyżej, itd
  • 01.11.16, 10:38
    Witam. Dużo słyszałem o działalności MLM, gdyż uważam, że to dość ciekawy sposób na zarabianie. Przepatrzyłem już wiele firm zajmujących się tą działalnością na polskim rynku i akurat bardzo dobrą ofertą wydaje mi się, że prezentuje firma Souvre. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z tego rodzaju działalnością, więc chciałbym się tutaj czegoś dowiedzieć o niej, jak funkcjonuje i jak wygląda rozwój kariery w niej.
  • 04.11.16, 14:20
    Nie bawiąc się w wyszukaną nomenklaturę sprzedażową powiem tak: marketing w Souvre różni się nieco od podobnych mlmów obecnych już na rynku. Przede wszystkich inny jest tu system motywacyjny (a w zasadzie ich programy motywacyjne z auto-motywacją bez barier na czele) tutaj nikt ci nie narzuca jakie masz robić obroty miesięczne, ile musisz kupić, itd. Moim zdaniem jest to najbardziej dojrzała forma mlmu w Polsce.
  • 15.03.17, 17:21
    Czy może się ze mną skontaktować jakiś partner Souvre z wawy i okolic? chce kupić kilka rzeczy ale padłam przy procesie rejestracji, procedurach i innych tajnych utrudniających życie klientowi rzeczach smile
  • 25.03.17, 00:50
    hej prosze odpisz na emial eco24@tlen.pl
  • 19.03.17, 13:19
    Wybiorę do projektu 4 osoby najlepiej już działające z sukcesem w sprzedaży MLM.
    Wyobraź sobie swoje życie, gdy długi są spłacone, a rachunek na koncie bankowym pokazuje +100.000zł.
    Kontakt tylko dla chętnych na mail:adista75@interia.pl
  • 19.03.17, 13:22
    Wybiorę do projektu 4 osoby najlepiej już działające z sukcesem w sprzedaży MLM. Wyobraź sobie swoje życie, gdy długi są spłacone, a rachunek na koncie bankowym pokazuje +100 .000zł.
    Kontakt tylko dla chętnych na mail: adista75@interia.pl
  • 31.03.17, 22:58
    Ja poznałem niedawno sklep wielobranżowy z produktami codziennego użytku, o który asortyment dbają znane na rynku polskim firmy. Po darmowej rejestracji otrzymujemy status klienta, ale można zaangażować się bardziej jako Partner lub Promotor. Wtedy oczywiście mamy dużo większe możliwości finansowe, napisz: familo@poczta.pl
  • 04.05.17, 11:35
    Jaką masz opinie na temat tego, aby zdynamizować rozwój grupy w Souvre? Wiem, że gros użytkowników platformy (Strefy Partnera) mocno nastawia się na promowanie kolagenu naturalnego souvre internationale. Mam w grupie kilku maruderów, którzy mało robią,a spodziewają się niesamowitych zysków. Jak można im przetłumaczyć żeby mocniej się zaangażowali? Pozdrawiam
  • 03.05.17, 21:10
    Opinie moich znajomych na temat kolagenu souvre utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że jest to projekt wart silnego zaangażowania smile
  • 05.05.17, 14:46
    Słyszałeś może coś na temat nowych gam produktowych, które mają się niebawem pojawić w souvre. Już krążą po sieci partnerów opinie, że to może być dodatkowe rozszrzenie oferty lub coś zupełnie nowego. Ciekawa jestem co nam sprezentują smile smile
  • 07.05.17, 19:08
    Czytam różne opinie,myślę ze to dobra firma ,Souvre oferuje nie tylko kolagen naturalny ale również wysokiej jakości środki czystości i porządnie przygotowane produkty z zakresu pielęgnacji ciała,trzeba spróbować samemu smile
  • 07.05.17, 19:09
    Z firmą mam styczność ponad rok. Ciągle czytam i słyszę różne opinie na temat firmy souvre. I jak to zawsze jest z opiniami pojawiają się pozytywne jak również negatywne. Część z nich wyssana z palca. Na szczęście liczą się fakty, a fakty są takie, że firma dostała Luksusową Markę Roku za transparentność i kolagen naturalny, oraz nagrodę za najlepszy debiut roku smile Pozdrawiam serdecznie smile I polecam samemu przekonać się co do produktów jak i planu marketingowego
  • 17.10.17, 16:52
    Z początku o Souvre dużo osób wypowiadało się w negatywnym tonie. Jedyną tego przyczyną było to, że... powstało. Nikt tak naprawdę nie mógł im niczego zarzucić, ale dla zasady pojawiały się negatywne wywody w internecie. Ze swojej strony mogę polecić kogoś do współpracy. Proszę o informacje w wiadomości poniżej - pomogę się zarejestrować i wytłumaczę plan działania. Jako Partner Souvre polecam tę firmę.
  • 07.05.17, 19:12
    Souvre Internationale to uczciwa firma, która rozwija się w imponującym tempie. Cieszę się, że mogę być jej częścią !!! smile
  • 07.05.17, 19:14
    Souvre i Kolagen tej firmy to rewelacyjny pomysł na biznes mlm.Liderzy z dużym doświadczeniem i bardzo dynamiczny zespół z młodymi ludźmi.Firma ma super plan marketingowy i co cieszy wysyłkę na 26 krajów.Polecam Firmę Souvre jako coś dodatkowego bądź z czasem jako biznes z którego można Żyć smile
  • 07.05.17, 19:19
    Korzystanie z produktu firmy Souvre zaczęło się u mnie od zakupu próbek. Nie lubię korzystać na dłuższą metę z czegoś do czego nie jestem przekonany oraz tego polecać. W ruch poszły próbki Środków Czystości oraz Kolagen Naturalny. Kolagenu użyłem na rozstępy, blizny oraz różne defekty skórne które miałem np na twarzy. Efekt? Wow. Nie spodziewałem się. Mama przetestowała środki czystości i jako osoba która zawsze, ale to zawsze kupowała te produkty w jednym i tym samym sklepie nagle zmieniła zdanie. Gdy zobaczyła jak zadziałał na mnie kolagen sama postanowiła przetestować, skorzystała wtedy z Masek ze Złotem i po dziś dzień korzysta z tych produktów. Nasz dom zaopatrujemy we wszystkie gamy produktowe firmy Souvre Internationale i dajemy pozytywną opinie o Souvre. Abstrahując - korzystamy z produktów innych firm również smile w tym wypadku przekonała nas jakość poparta certyfikatami, wgląd do badań, naturalność produktów, bardzo przyjemna cena względem tej ze sklepów stacjonarnych oraz miła obsługa na BOKu smile
  • 07.05.17, 19:21
    Największa petarda firmy to kolagen naturalny. Jeżeli ktoś wystawił na jego temat negatywną opinie, prawdopodobnie nie widział go na oczy a tym bardziej nie stosował. Polecam wszystkim alergikom i osobom z chorobami skóry.
  • 18.05.17, 16:28
    Rowniez jestem alergikiem i tak samo polecam kolagen naturalny z souvre. Jakk sie to polaczy jeszcze z witamina c to już w ogóle jest mega ! smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.