01.07.11, 15:03
Mam 22 lata, jestem przystojnym (podobno) brunetem, w grudniu napisałem do dziewczyny w której się zakochałem od pierwszego wejrzenia. Poznałem ją w piątej klasie podstawówki, próbowałem ją poderwać w drugiej klasie liceum, ale zrezygnowałem w klasie maturalnej, tylko po to aby mieć więcej czasu na naukę. Jestem, byłem i zapewne będę introwertykiem, ale gdy do niej napisałem nagle głowa mi eksplodowała otworzyły mi się oczy, zacząłem rozmawiać z ludźmi zacząłem mieć różne pomysły nabrałem pewności siebie. W momencie kiedy do mnie odpisała i powiedziała że też jej się zawsze podobałem, oszalałem. Zacząłem mówić o uczuciach, dostrzegałem rzeczy, których inni nie dostrzegali, a jednocześnie się ze mną zgadzali. Ona studiuje za granicą, poleciałem do niej, było cudownie, przez 4 miesiące było cudownie od grudnia do kwietnia, potem poczułem że wyobraźnia mi się zamyka, pewność siebie znika, i opadłem z sił. Zacząłem bać się że ją stracę i obawiam się że ją stracę bo napisałem że boje się ludzi. Nie potrafię się śmiać z błahych, powierzchownych spraw, nie mam zdania na proste tematy, czuje się strasznie. Jestem introwertykiem, a przez 4 miesiące potrafiłem być ekstrawertykiem, nie mogę dłużej tak żyć, to jest bez sensu ludzie mnie nie akceptują bo widzą we mnie gbura. Ja widzę że oni są zabawni ale ja nie potrafie śmiać się z prostych spraw. Nie wiem co to spowodowało ale wiem że to była potężna moc energii, czułem się wreszcie kimś, zawsze miałem problemy z kobietami, a tu w jednej chwili wszystko minęło stres, pocące się ręce, myśli samobójcze. Dziś znów jestem kolesiem, który nie wie co go tu trzyma, przestraszonym że wszystko stracił z depresją. Czy da się to jakoś wytłumaczyć że mogłem być kimś zupełnie innym, nie wiem na czym to polega. Może to moja podświadomość, ta która mówi kim naprawde jestem, chciałbym być znowu tym kolesiem, wyluzowanym, śmiejącym się rzucającym żartami z podtekstem erotycznym, ale to już chyba nie wróci. W takim razie zadaje sobie pytanie po co żyć skoro nie ma po co.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka