Dodaj do ulubionych

co wam daje forum?

04.08.12, 20:08
od wczoraj właczyłam sie do forum w poszukiwaniu czegoś ale sama nie wiem czego?
przyjażn, wymiana pogladów ,szukanie bratniej duszy? dajcie znać bo sama nie wiem czy to coś zmieni w naszym życiu na lepsze?
Edytor zaawansowany
  • kristoff11 04.08.12, 23:42
    Każdy z nas suka tu zapewne trochę czegoś innego. Na pewno jednak jest to potrzeba odnalezienia towarzystwa o różnym statusie "mocy" takiej lub takich znajomości. Także czytaj, pisz, dyskutuj a szybko przekonasz się czy odnajdziesz się tutaj i czy odnajdziesz drogę do swego celu.
  • kristoff11 04.08.12, 23:42
    Każdy z nas oczywiście SZUKA.
  • sowa876 05.08.12, 00:27
    A co zmieniłes płeć ?
  • aabbcc110 05.08.12, 08:52
    o czym ty mówisz ? chyba napisałeś nie do tej osoby
  • aabbcc110 05.08.12, 08:50
    wlaśnie to chyba dobre slowo SZUKA , jedni zabijaja czs , inni maja nadzieję na wymiane poglądlów, a jeszcze inni chyba chcą skończyć z samotnoscią
  • 7malgorzata7 05.08.12, 09:57
    aabbcc110 napisał(a):

> wlaśnie to chyba dobre slowo SZUKA , jedni zabijaja czs , inni maja nadzieję na
    > wymiane poglądlów, a jeszcze inni chyba chcą skończyć z samotnoscią

O wlasnie, wlasnie, swietnie ujelas temat smile
    Osobiscie stawiam na wymiane pogladow. Lubie ludzi i ciekawi mnie co maja do powiedzenia.
  • aabbcc110 05.08.12, 08:47
    dzięki za odpowiedż to milo że odezwał sie ktoś trochę się boje że to uzależnia i zapominamy o tym że jest realne zycie a jak jest w twoim wypadku? dzisiaj wstałam ijuz mnie ciągneło żeby sprawdzić czy ktos napisal ,pozdrawiam
  • noajdde 04.08.12, 23:52
    Nic nie zmieni, zupełnie nic.
  • aabbcc110 05.08.12, 08:53
    to dziwne że nic nie zmienia a tyle osób ciągle cos pisze
  • 7malgorzata7 05.08.12, 09:49
    aabbcc110 napisał(a):

> to dziwne że nic nie zmienia a tyle osób ciągle cos pisze

A ja mysle, ze zmienia smile Bo przeciez za roznymi nickami kryja sie prawdziwi ludzie ze swoimi pogladami, uczuciami, marzeniami. I myli sie ten, kto twierdzi, ze wirtualny swiat nie jest prawdziwy. Emocje sa zupelnie takie same jak w swiecie realnym. Nie trzeba tylko bawic sie w konwenanse zwiazane z protokolem zapoznania, mozna od razu przejsc do rzeczy i zaczac rozmowe wink
  • nom73 05.08.12, 11:01
    7malgorzata7 napisała:

> Nie trzeba tylko bawic sie w konwenanse zwiazane z protokolem zap
    > oznania, mozna od razu przejsc do rzeczy i zaczac rozmowe wink

Anonimowość daje nam możliwość wyrażania swoich myśli bez cenzury, skrępowania.
    Czy jakbyśmy spotkali się w "realu" to bylibyśmy tak szczerzy i otwarci jak na forum?
    Wątpię. smile
  • 7malgorzata7 05.08.12, 19:07
    nom73 napisał:

> Czy jakbyśmy spotkali się w "realu" to bylibyśmy tak szczerzy i otwarci jak na
    > forum?

Nie, oczywiscie, ze nie, poniewaz jestesmy uwarunkowani kulturowo. Nie zaczepia sie przeciez ludzi na ulicy tylko dlatego, ze chce sie z nimi pogadac, czyz nie ?
    Szczerosc i otwartosc w realu (o ile taka ma miejsce) idzie w parze z przekazem niewerbalnym. W sumie powinno byc latwiej, bo intencje rozmowcy sa wtedy niby latwiejsze do odczytania, ale znowu stojac twarza w twarz czujemy sie bardziej...hmm... bezbronni ?
  • aabbcc110 05.08.12, 12:32
    ale zauważyłam że te niby rozmowy są jakies nijakie , płytkie może za dużo oczekiwalam albo wlasnie tacy jestesmy naprawdę chociaż chcielibyśmy być wyjątkowo blyskotliwi
  • torado 05.08.12, 13:31
    aabbcc110 napisał(a):

> ale zauważyłam że te niby rozmowy są jakies nijakie , płytkie może za dużo ocz
    > ekiwalam albo wlasnie tacy jestesmy naprawdę chociaż chcielibyśmy być wyjątkowo
    > blyskotliwi

oj kochana czemu piszesz my ? Ja nie oczekuję głębokich rozmów i dyskusji na poważne tematy... takie odbywam z bliskimi mi ludźmi smile
    --
    no to sru.....
    1041737
  • nom73 05.08.12, 00:04
    Ponieważ z języka polskiego zawsze byłem "noga" (robiłem sporo błędów ortograficznych) więc 10 lat temu zacząłem pisać na forach, żeby nauczyć się pisać poprawnie. Tak mi się to spodobało, że chyba się od tego uzależniłem. smile
  • torado 05.08.12, 00:49
    zabawę...czasem bardzo pikatną zabawę.....wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • aabbcc110 05.08.12, 08:56
    no to juz co nieco wiem!
  • 7malgorzata7 05.08.12, 09:52
    torado napisała:

> zabawę...czasem bardzo pikatną zabawę.....wink

Mnie slowo *pikantny* kojarzy sie raczej z jakims rozbieranym chatem, a nie z forum dla samotnych i niesmialych wink
  • torado 05.08.12, 12:36
    7malgorzata7 napisała:

> torado napisała:
    >
    > > zabawę...czasem bardzo pikatną zabawę.....wink
    >
    > Mnie slowo *pikantny* kojarzy sie raczej z jakims rozbieranym chatem, a nie z f
    > orum dla samotnych i niesmialych wink

tzn. że masz jakieś doświadczenia w tym zakresie? wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • 7malgorzata7 05.08.12, 12:47
    torado napisała:

> tzn. że masz jakieś doświadczenia w tym zakresie? wink big_grin

Niestety nie wink Czatowanie nago przed monitorem wytrzymuja tylko jednostki zimnolubne, a ja do takich nie naleze wink
  • nom73 05.08.12, 12:47
    torado napisała:

> tzn. że masz jakieś doświadczenia w tym zakresie? wink big_grin

Najgorzej jak podczas cyberseksu komputer się zawiesi, masakra. wink
  • torado 05.08.12, 13:26
    nom73 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > tzn. że masz jakieś doświadczenia w tym zakresie? wink big_grin
    >
    > Najgorzej jak podczas cyberseksu komputer się zawiesi, masakra. wink

big_grinDDDD
    --
    no to sru.....
    1041737
  • aabbcc110 05.08.12, 08:55
    , własnie tego sie boję! ja robie błedy bo częściej pisze po angielsku z racji zawodu
  • nom73 05.08.12, 10:54
    aabbcc110 napisał(a):

> , własnie tego sie boję! ja robie błedy bo częściej pisze po angielsku z racji
    > zawodu

Ja ma firefoxa z polskim słownikiem, poprawia błędy za mnie. wink
  • panna.m.igotka 06.08.12, 15:36
    Zdecydowanie złudzenie ... na coś co nigdy nie będzie mieć miejsca ...
  • kristoff11 06.08.12, 22:11
    tak, dokładnie tak!
  • torado 06.08.12, 22:12
    kristoff11 napisał:

> tak, dokładnie tak!

ech Kriss ......
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 06.08.12, 22:38
    tak, Torado.to wirtualny świat, pełen złudzeń, bez żadnych odniesień do świata realnego w którym, swoim świecie, każdy z nas funkcjonuje. coś tam sobie popiszemy, pocieszymy się lub pokrytykujemy i to wszystko. Nikt tu raczej nikogo na żywo nie spotka. Nigdy. Bo po co? Zawali się wówczas ten świat ułudy, który jest ukształtowany tak, jak go chcemy widzieć. Powiem tak - udało mi się spotkać kilka miesięcy temu z jedną osobą stąd. O t tak, niezobowiązująco. I co? I spotkanie było fajne, sympatyczne, miłe itd, itp.. Jednak o ile przed nim z tą osobą wymieniliśmy sporo maili, to po spotkaniu już ani jednego... ... nie zgadzało się to co zastaliśmy w Realu z tym co sobie wyobrażaliśmy....
  • janna76 06.08.12, 22:53
    Kriss jak zawsze optymista. Chce umrzeć w piekle dla estetów. I idealistów dogamatycznych.
  • janna76 06.08.12, 22:55
    dogmatycznych - literówka, ups, mi nie wypada.
  • kristoff11 06.08.12, 22:55
    Chwila moment - jak to mam odnieść do mojego postu? (bo to chyba do niego komentarz)
  • sowa876 06.08.12, 22:53
    nie daliscie sobie szansy, na dalsze spotkania, a moze by nastapił dreszczyk emocji, tak myślisz i tak robisz, i to bedzie trwało do konca swiata. smutne Krzysiu, ja pisze z chłopakiem już 22 lata, przyjeżdza, z daleka, zawsze z jakimiś nowinkami i pamiatkami z zielonych wysp, jest cudownie, rozmawiamy o wszystkich sprawach, jestesmy na pan /pani tak najlepiej bez zobowiazań.
  • kristoff11 06.08.12, 22:57
    A twój chłopak to ma ile lat? Z 85 jak się domyślam. Zatem niezły z niego harpagan, że tak jeździ i przywozi coś. A ty czemu do niego nie jeździsz?
  • kristoff11 06.08.12, 23:03
    poza tym - no dobra, tak myślę ja. A ta druga strona? Myśli tak samo. To nie tylko moja wina. Ale w tym przypadku , o jakim pisałem, nikt z nas nie zakładał ,ze to będzie coś a;'la randka. To było i takie miało właśnie być spotkanie na stopie koleżeńskiej. Ale, że na takiej stopie również ważna jest zgodność wcześniejszych wyobrażeń ze stanem jaki doznamy realnie, to w przypadku niezgodności nie nawiązuje się potrzeba dalszego kontaktowania się. Zauważyłem, że 90 procent osób wcześniej piszących, nie widzących się po pierwszym spotkaniu zamyka znajomość. Tego nie ma w typowym poznawaniu ludzi. W realu widzi się od razu sferę fizyczną i osobowość i nie ma tam miejsc na złudne obrazy jakie sobie wytwarzamy podczas kontaktów wirualnych.
  • janna76 06.08.12, 23:13
    No, i oczywiście przepraszam, że wcięłam w Imperium forumowe Krissa.
  • kristoff11 07.08.12, 06:52
    Imperium? What are you talking about?
  • janna76 07.08.12, 22:52
    just a joke... whatever...
  • 7malgorzata7 07.08.12, 14:02
    kristoff11 napisał:

>... nie zgadzało
    > się to co zastaliśmy w Realu z tym co sobie wyobrażaliśmy....

No bo trzeba bylo najpierw wymienic zdjecia, duuuuzo zdjec wink
  • kristoff11 07.08.12, 18:37
    tak, już to widzę. zaraz sobie żeńska strona bedzie myślała, ze jakiś zbok albo tylko wygląd takiego interesuje...
  • torado 08.08.12, 19:00
    kristoff11 napisał:

> tak, Torado.to wirtualny świat, pełen złudzeń, bez żadnych odniesień do świata
    > realnego

na podstawie jednostkowego zdarzenia uogólniasz. Ja poznałam osobę w necie, świetnie się gadało, iskrzyło bardzo. Spotkaliśmy się. I było jeszcze lepiej. A ta osoba była dokładnie taka, jak przez neta, tylko bardziej realna. Więc ja mogę powiedzieć Kriss!!! o jakich Ty złudzeniach mówisz ?? Ale prawda jest taka, że jest różnie i nie ma co uogólniać z tymi złudzeniami.....
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 08.08.12, 20:45
    Jestem weteranem przeróżnych portali randkowych - od 2003 roku do około maja tego roku. Ja mam właśnie z nich takie doświadczenia. Udało mi się spotkać w wieloma dziewczynami - zawsze raz i zawsze było to rozczarowanie - chyba dla obu stron. Ze dwa razy nie rozczarowałem się i byłem chętny na rozwinięcie znajomości. Jednak druga strona nie miała takiej chęci.
  • zwrotny48 08.08.12, 20:56
    kristoff11 napisał:

> Jestem weteranem przeróżnych portali randkowych - od 2003 roku do około maja te
    > go roku. Ja mam właśnie z nich takie doświadczenia. Udało mi się spotkać w wie
    > loma dziewczynami - zawsze raz i zawsze było to rozczarowanie - chyba dla obu s
    > tron. Ze dwa razy nie rozczarowałem się i byłem chętny na rozwinięcie znajomośc
    > i. Jednak druga strona nie miała takiej chęci.

Spróbuj z innej strony. Masz tą przewagę, że zyskujesz przy bliższym poznaniu - z czasem Twoje akcje rosną. Zawieraj przyjażnie, nie zniechęcaj sobą panien szukających męża, tylko "wchodż" w ich serca podczas przyjacielskich spotkań. Ale nie szukaj na tym forum!!! Tutaj już wyrobiłeś sobie markę smile
  • kristoff11 08.08.12, 21:05
    Moja marka to MIZERIA. Taką wyrabiam sobie wszędzie. I mam jeszcze pytanie - skąd wiesz, że rzekomo zyskuję przy bliższym poznaniu, he?
  • torado 08.08.12, 21:09
    kristoff11 napisał:

> Moja marka to MIZERIA. Taką wyrabiam sobie wszędzie.

noooo coś w tym jest wink

--
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 08.08.12, 21:13
    Jest w tym prawda. O markę trzeba dbać i promować. To czynię.
  • zwrotny48 08.08.12, 21:19
    kristoff11 napisał:

> Jest w tym prawda. O markę trzeba dbać i promować. To czynię.

Proszę to dopisać do swojej listy zalet smile
  • kristoff11 08.08.12, 21:21
    ale... ...taka lista nie istnieje. Nie będę też jej tworzył bo sensu to nie ma...
  • torado 08.08.12, 21:26
    kristoff11 napisał:

> ale... ...taka lista nie istnieje. Nie będę też jej tworzył bo sensu to nie m
    > a...

i tak trzymać kris.......big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 08.08.12, 21:36
    torado napisała:

> kristoff11 napisał:
    >
    > > ale... ...taka lista nie istnieje. Nie będę też jej tworzył bo sensu to
    > nie m
    > > a...
    >
    > i tak trzymać kris.......big_grin

niech tylko wróci Dawid - on Ci powie co dzisiaj robiłaś od rana big_grin
  • zwrotny48 08.08.12, 21:59
    torado napisała:

> kristoff11 napisał:
    >
    > > ale... ...taka lista nie istnieje. Nie będę też jej tworzył bo sensu to
    > nie m
    > > a...
    >
    > i tak trzymać kris.......big_grin

Ty mi wykończysz psychicznie wszystkich kolegów big_grin Dobranoc smile
  • torado 09.08.12, 12:44
    zwrotny48 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > kristoff11 napisał:
    > >
    > > > ale... ...taka lista nie istnieje. Nie będę też jej tworzył bo se
    > nsu to
    > > nie m
    > > > a...
    > >
    > > i tak trzymać kris.......big_grin
    >
    > Ty mi wykończysz psychicznie wszystkich kolegów big_grin Dobranoc smile

innych to nie wiem wink. Ale mistrzem w wykańczaniu psychicznym krisa jest on sam......chylę czoła za tą umiejętność kris big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 09.08.12, 15:19
    Dziękuję i polecam się.
  • torado 09.08.12, 19:20
    kristoff11 napisał:

> Dziękuję i polecam się.

dziękuję, nie skorzystam wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 09.08.12, 20:40
    Nie, to nie. Łaski bez.
  • zwrotny48 08.08.12, 21:34
    kristoff11 napisał:

> ale... ...taka lista nie istnieje. Nie będę też jej tworzył bo sensu to nie m
    > a...

odniosłem się jedynie do Twojego wątku, niestety zapomniałem tytułu sad ale wymieniłes w nim długą listę wad smile
  • torado 08.08.12, 21:24
    zwrotny48 napisał:

> kristoff11 napisał:
    >
    > > Jest w tym prawda. O markę trzeba dbać i promować. To czynię.
    >
    > Proszę to dopisać do swojej listy zalet smile

jakich zalet ?? big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 08.08.12, 21:26
    załatwię Ci bana... zobaczysz big_grinbig_grinbig_grin
  • janna76 08.08.12, 21:29
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > kristoff11 napisał:
    > >
    > > > Jest w tym prawda. O markę trzeba dbać i promować. To czynię.
    > >
    > > Proszę to dopisać do swojej listy zalet smile
    >
    > jakich zalet ?? big_grin big_grin big_grin
    Uświadamianie Krissa o istnieniu jego zalet powinno wejść do słownika synonimów - jako synonim walki z wiatrakami. To typowy przypadek kliniczny.
  • zwrotny48 08.08.12, 21:38
    janna76 napisała:

> Uświadamianie Krissa o istnieniu jego zalet powinno wejść do słownika synonimów
    > - jako synonim walki z wiatrakami. To typowy przypadek kliniczny.

ale jakie wyzwanie smile
  • janna76 08.08.12, 21:40
    zwrotny48 napisał:

> janna76 napisała:
    >
    > > Uświadamianie Krissa o istnieniu jego zalet powinno wejść do słownika syn
    > onimów
    > > - jako synonim walki z wiatrakami. To typowy przypadek kliniczny.
    >
    > ale jakie wyzwanie smile
    tylko dla orłów!
  • kristoff11 08.08.12, 21:44
    Gdybym miał zalety, to nie musiałbym być tutaj. Byłoby mi dobrze w życiu realnym.
  • zwrotny48 08.08.12, 21:48
    kristoff11 napisał:

> Gdybym miał zalety, to nie musiałbym być tutaj. Byłoby mi dobrze w życiu realn
    > ym.

Nie mówię o sobie, ale inni stali bywalcy tego forum mogą się poczuć urażeni smile
  • kristoff11 08.08.12, 21:51
    To forum dla samotnych i niesmiałych. Śmiali i nie -samotni raczej nie przesiadują na forum dla samotnych i nieśmiałych. Śmiali mają dużo zalet, znają dlatego swoją wartość i są śmiali.A jak są śmiali, to nie będą raczej na pewno samotni. Będą żyć realem a nie wirtualem
  • 7malgorzata7 08.08.12, 22:06
    kristoff11 napisał:

> To forum dla samotnych i niesmiałych. Śmiali i nie -samotni raczej nie przesiad
    > ują na forum dla samotnych i nieśmiałych.

Ja jestem smiala wink Ale nie na tyle, zeby podchodzic do nieznajomych i rozpoczynac rozmowe. No chyba, ze to wlasciciele psow, ci sa baaardzo otwarci na nowe znajomosci wink
    Wniosek: jezeli lubisz zwierzta, to przynajmniej niesmialosc Ci nie grozi.

> . Będą żyć realem a nie wirtualem

A nie mozna miec i tego i tego ? big_grin
  • kristoff11 08.08.12, 22:17
    Teorię obalam - lubię zwierzęta. Mam kota od 13 lat. Jestem silnie samotny.
  • torado 08.08.12, 21:49
    kristoff11 napisał:

> Gdybym miał zalety, to nie musiałbym być tutaj. Byłoby mi dobrze w życiu realn
    > ym.

a my przecież nie istniejemy realnie kriss......wink big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 08.08.12, 21:53
    Jest taka możliwość. Pod nickiem XYZ może pisać każdy, nawet jakiś robot. Świat wirtualnych kontaktów zabija umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów realnych
  • torado 09.08.12, 12:29
    kristoff11 napisał:

> Jest taka możliwość. Pod nickiem XYZ może pisać każdy, nawet jakiś robot. Świat
    > wirtualnych kontaktów zabija umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów
    > realnych

buhahahahahahahaha.......jakaś nowa teoria. Ty to masz pomysły big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kristoff11 09.08.12, 15:19
    Oczywiście! Teraz wystarczy wysłać maila lub sms i sprawa załatwiona. Nie trzeba nigdzie chodzić, szykować się, tracić czasu. Czasu, którego obecnie NIE MA NIKT (nie ma, bo mieć nie chce).
  • torado 09.08.12, 19:25
    kristoff11 napisał:

> Oczywiście! Teraz wystarczy wysłać maila lub sms i sprawa załatwiona. Nie trzeb
    > a nigdzie chodzić, szykować się, tracić czasu. Czasu, którego obecnie NIE MA NI
    > KT (nie ma, bo mieć nie chce).

powiem Ci tak....net dla mnie spełnia czysto użytkową funkcję, także jeśli idzie o zawieranie znajomości. Staram się, o ile się da rozwijać znajomości rozpoczęte w necie w realnym życiu smile A Ty kris znów uogólniasz z tym czasem. Ja go mam, chce go mieć i będę go mieć smile
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 19:40
    torado napisała:

> Ja go mam, chce go mieć i będę go mieć smile

przed chwilą wróciłem do domu i nie jestem w temacie... o kim mówisz ? big_grin
  • torado 09.08.12, 19:44
    zwrotny48 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > Ja go mam, chce go mieć i będę go mieć smile
    >
    > przed chwilą wróciłem do domu i nie jestem w temacie... o kim mówisz ? big_grin

big_grin tajemnica, słodka, słodziutka tajemnica wink kiss
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 19:48
    torado napisała:

> big_grin tajemnica, słodka, słodziutka tajemnica wink kiss

sorry, przecież to forum dla nieśmiałych big_grin
  • torado 09.08.12, 19:52
    zwrotny48 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > big_grin tajemnica, słodka, słodziutka tajemnica wink kiss
    >
    > sorry, przecież to forum dla nieśmiałych big_grin

eeeeee tam big_grin już dawno nie wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • 7malgorzata7 09.08.12, 20:10
    torado napisała:

> > sorry, przecież to forum dla nieśmiałych big_grin
    >
    > eeeeee tam big_grin już dawno nie wink

Wlasnie, torado nas osmielila, juz nie jestesmy niesmiali big_grin
  • torado 09.08.12, 20:13
    7malgorzata7 napisała:

> torado napisała:
    >
    > > > sorry, przecież to forum dla nieśmiałych big_grin
    > >
    > > eeeeee tam big_grin już dawno nie wink
    >
    > Wlasnie, torado nas osmielila, juz nie jestesmy niesmiali big_grin

to super, że widać efekty mojej pracy na forum wink. W końcu to dobrze wróży mojej wymarzonej, przyszłej pracy smile w realu......
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 20:17
    7malgorzata7 napisała:

> Wlasnie, torado nas osmielila, juz nie jestesmy niesmiali big_grin

taka cicha woda z tej Dorotki, w łodzi mieszka to w swoim żywiole jest smile hmm...a może to miasto Łódż
  • torado 09.08.12, 20:20
    zwrotny48 napisał:
    > w łodzi mieszka to w swoim żywiole jest

jasne i jestem córką rybaka wink big_grin big_grin big_grin

--
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 20:26
    torado napisała:

> jasne i jestem córką rybaka wink big_grin big_grin big_grin

siostra Illony big_grin
  • 7malgorzata7 09.08.12, 20:29
    zwrotny48 napisał:

> siostra Illony big_grin

I Moniki smile
  • torado 09.08.12, 20:30
    zwrotny48 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > jasne i jestem córką rybaka wink big_grin big_grin big_grin
    >
    > siostra Illony big_grin

a nie tongue_out. Bo Ilona we własnej osobie wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • 7malgorzata7 09.08.12, 20:27
    torado napisała:

> jasne i jestem córką rybaka wink big_grin big_grin big_grin

Lepiej rybaka niz pastora. W pierwszym przypadku grozi Ci co najwyzej choroba morska, w drugim trzeba zachowac pion moralny wink
  • torado 09.08.12, 20:29
    7malgorzata7 napisała:

> torado napisała:
    >
    > > jasne i jestem córką rybaka wink big_grin big_grin big_grin
    >
    > Lepiej rybaka niz pastora. W pierwszym przypadku grozi Ci co najwyzej choroba m
    > orska, w drugim trzeba zachowac pion moralny wink

nio wiesz, jedno nie wyklucza drugiego big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 20:37
    a co z trzecią siostrą ? Beata miała na imię i lubiła randki nad jeziorem smile
  • torado 09.08.12, 20:46
    zwrotny48 napisał:

> a co z trzecią siostrą ? Beata miała na imię i lubiła randki nad jeziorem smile

smoli cholewki do krisa wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • 7malgorzata7 09.08.12, 20:52
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > a co z trzecią siostrą ? Beata miała na imię i lubiła randki nad jeziorem
    > smile
    >
    > smoli cholewki do krisa wink

Beata na razie jest zajeta dogadzaniem chlopcom z Albatrosa. Kriss musi zaczekac. Niestety.
  • zwrotny48 09.08.12, 20:59
    7malgorzata7 napisała:

> Beata na razie jest zajeta dogadzaniem chlopcom z Albatrosa. Kriss musi zaczeka
    > c. Niestety.
    mam nadzieję, że kulinarnym dogadzaniem, bo kriss zasługuje na dziewice smile
  • 7malgorzata7 09.08.12, 21:04
    zwrotny48 napisał:

> bo kriss zasługuje na dziewice smile

Dziewice to za malo. Musza byc dziewice konsekrowane wink
  • zwrotny48 09.08.12, 21:09
    7malgorzata7 napisała:

> Dziewice to za malo. Musza byc dziewice konsekrowane wink

On to wszystko czyta i własnym oczom nie wierzy smile nie strasz Go big_grin
  • 7malgorzata7 09.08.12, 21:11
    zwrotny48 napisał:

> On to wszystko czyta i własnym oczom nie wierzy smile nie strasz Go big_grin

Kazdy ma taka dziewice na jaka zasluzyl wink
  • 7malgorzata7 09.08.12, 21:16
    P.S. Ale, zeby nie bylo- uwazam, ze Kriss oprocz wysokiego ilorazu inteligencji, posiada tez poczucie humoru i nasze zarty traktuje z przymruzeniem oka.
  • zwrotny48 09.08.12, 21:22
    7malgorzata7 napisała:

> P.S. Ale, zeby nie bylo- uwazam, ze Kriss oprocz wysokiego ilorazu intelige
    > ncji, posiada tez poczucie humoru i nasze zarty traktuje z przymruzeniem oka.

Też tak uważam. jestem przekonany, że czyta i czeka okazji, żeby włączyć się do rozmowy. Z każdym dniem nabiera przekonania, że jest bliski odpowiedzi na zadane pytanie (tytuł wątku) i już niebawem zobaczymy nowy wątek "Co dało mi forum" smile
  • 7malgorzata7 09.08.12, 21:32
    zwrotny48 napisał:

> Z każdym dniem nabiera przekonania, że jest bliski odpowiedzi na zada
    > ne pytanie (tytuł wątku) i już niebawem zobaczymy nowy wątek "Co dało mi forum"
    > smile

Byle tylko nie napisal : "Banda jajcarzy i blaznow tak mnie wnerwila na forum, ze siedze teraz w domu bez klamek "...
  • zwrotny48 09.08.12, 21:44
    7malgorzata7 napisała:

> Byle tylko nie napisal : "Banda jajcarzy i blaznow tak mnie wnerwila na forum,
    > ze siedze teraz w domu bez klamek "...

Genialny pomysł - jestem za!!!
    Będzie okazja żeby robić zloty forumków u Krissa, a On będzie miał mnóstwo nowych przyjaciól smile
  • torado 09.08.12, 21:53
    zwrotny48 napisał:

> Będzie okazja żeby robić zloty forumków u Krissa, a On będzie miał mnóstwo nowy
    > ch przyjaciól smile

świetny pomysł....jestem za smile
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 21:58
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > Będzie okazja żeby robić zloty forumków u Krissa, a On będzie miał mnóstw
    > o nowy
    > > ch przyjaciól smile
    >
    > świetny pomysł....jestem za smile

w związku z tym, mam prośbę... nam zajęłoby to wieki, a jak Ty się za niego weżmiesz, to błyskawicznie doprowadzisz Go do riuny psychicznej. Jest nadzieja, że w przyszłym tygodniu się spotkamy... u Krissa big_grinbig_grinbig_grin
  • torado 09.08.12, 22:05
    zwrotny48 napisał:
    >
    > w związku z tym, mam prośbę... nam zajęłoby to wieki, a jak Ty się za niego weż
    > miesz, to błyskawicznie doprowadzisz Go do riuny psychicznej. Jest nadzieja, że
    > w przyszłym tygodniu się spotkamy... u Krissa big_grinbig_grinbig_grin

no to już biorę się do dzieła, żeby Cię zwrotny nie zawieść wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:09
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    > >
    > > w związku z tym, mam prośbę... nam zajęłoby to wieki, a jak Ty się za nie
    > go weż
    > > miesz, to błyskawicznie doprowadzisz Go do riuny psychicznej. Jest nadzie
    > ja, że
    > > w przyszłym tygodniu się spotkamy... u Krissa big_grinbig_grinbig_grin
    >
    > no to już biorę się do dzieła, żeby Cię zwrotny nie zawieść wink big_grin

Twój zapał mi imponuje, choć przerażenie mam w oczach, już boję się naszego pierwszego spotkania big_grin
  • torado 09.08.12, 22:14
    zwrotny48 napisał:

>
    > Twój zapał mi imponuje, choć przerażenie mam w oczach, już boję się naszego pie
    > rwszego spotkania big_grin

czemu? wink mnie tam przecież nie będzie big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:18
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > >
    > > Twój zapał mi imponuje, choć przerażenie mam w oczach, już boję się nasze
    > go pie
    > > rwszego spotkania big_grin
    >
    > czemu? wink mnie tam przecież nie będzie big_grin big_grin big_grin

to najlepsza wiadomość jaką dzisiaj otrzymałem big_grin dzięki, że mnie uspokoiłaś przed snem big_grinbig_grin
  • torado 09.08.12, 22:23
    zwrotny48 napisał:

>
    > to najlepsza wiadomość jaką dzisiaj otrzymałem big_grin dzięki, że mnie uspokoiłaś pr
    > zed snem big_grinbig_grin

przed nami jeszcze długa noc i wszystko się może zdarzyć big_grin big_grin big_grin NIGHTMARE wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:45
    torado napisała:

> przed nami jeszcze długa noc i wszystko się może zdarzyć big_grin big_grin big_grin NIGHTMARE
    > wink

Czekałem na ten sygnał smile
    Dobranoc smile
  • torado 09.08.12, 21:42
    7malgorzata7 napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > On to wszystko czyta i własnym oczom nie wierzy smile nie strasz Go big_grin
    >
    > Kazdy ma taka dziewice na jaka zasluzyl wink

no to kris będzie miał taką, która będzie wątpiła w swe dziewictwo wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 21:45
    torado napisała:

> 7malgorzata7 napisała:
    >
    > > zwrotny48 napisał:
    > >
    > > > On to wszystko czyta i własnym oczom nie wierzy smile nie strasz Go big_grin
    > >
    > > Kazdy ma taka dziewice na jaka zasluzyl wink
    >
    > no to kris będzie miał taką, która będzie wątpiła w swe dziewictwo wink big_grin

big_grinbig_grinbig_grin
  • zwrotny48 09.08.12, 20:53
    torado napisała:

> smoli cholewki do krisa wink

szczęściarz - taką nastoatkę wyrwał smile
  • zwrotny48 08.08.12, 21:46
    kristoff11 napisał:

> Moja marka to MIZERIA. Taką wyrabiam sobie wszędzie. I mam jeszcze pytanie - sk
    > ąd wiesz, że rzekomo zyskuję przy bliższym poznaniu, he?

skoro uważasz się za nieatrakcyjnego fizycznie, a poziom inteligencji masz na wysokim poziomie - to chyba jasne smile
  • kristoff11 08.08.12, 21:48
    Zatem następne pytanie - wysoki poziom inteligencji? Chyba mnie z kimś mylisz.
  • zwrotny48 08.08.12, 21:53
    kristoff11 napisał:

> Zatem następne pytanie - wysoki poziom inteligencji? Chyba mnie z kimś mylisz.

dzisiaj już czas nie pozwala mi na rzowinięciu tematu, więc tylko dopisz do listy wad: niska samoocena smile
  • kristoff11 08.08.12, 21:54
    uu, a nie było tego na liście??? Bardzo poważne przeoczenie z mojej strony.
  • 7malgorzata7 08.08.12, 21:59
    zwrotny48 napisał:

> skoro uważasz się za nieatrakcyjnego fizycznie, a poziom inteligencji masz na w
    > ysokim poziomie - to chyba jasne smile

No wlasnie Kriss, skoro zadales sobie trud i dowiedziales sie o dlugosc zycia (podziwiam, ze w ogole na to wpadles, widocznie lubisz porzadkowac zycie wedlug liczb wink), to moze zbadaj sobie tez IQ. Jak wyjdzie wiecej niz sie spodziewales (a wyjdzie, jestem tego pewna), to bedziesz mial przynajmniej jeden powod do radosci.

PS No i pochwal sie wreszcie jak jezdzi Twoj nowy pojazd smile
  • kristoff11 08.08.12, 22:05
    Z takim testem to będzie tak - jak wyjdzie źle, to mnie to rozwali całkowicie. Jak dobrze, to będę przekonany, że to przypadek lub wszystko zostało ustawione, ukartowane, żeby nawet przygłupom dać nadzieję.

Auto - jeździ, ale na razie żałuję tej zmiany. Starym, mimo, że był dość prymitywny, nie bałem się jechać gdziekolwiek, bo był pewny. Nowy zaś, teoretycznie z wyższej półki, jest niepewny - usterki elektroniki (fachowcy narazie bezradni)- nigdy nie wiesz kiedy nie zapali i nie odjedziesz w związku z tym
  • 7malgorzata7 08.08.12, 22:12
    kristoff11 napisał:

> Z takim testem to będzie tak - jak wyjdzie źle, to mnie to rozwali całkowicie.
    > Jak dobrze, to będę przekonany, że to przypadek lub wszystko zostało ustawione,
    > ukartowane, żeby nawet przygłupom dać nadzieję.

Nie wierze, ze to napisales . A jak jeszcze chodziles do szkoly i dostawales dobra ocene, to tlumaczyles sobie, ze nauczycielka byla pijana, czy, ze Twoi rodzice dali jej lapowke ?

> Nowy zaś, teoretycznie
    > z wyższej półki, jest niepewny - usterki elektroniki

Wszystko jasne, zaraziles go swoim czarnowidztwem wink
  • kristoff11 08.08.12, 22:19
    Co było w szkole (prehistoria) to ja nie pomnę. Wtedy z resztą byłem mentalnie kimś innym.
  • aabbcc110 07.08.12, 13:50
    chyba tak , badzo trafnie to ujęłaś
  • rafae 06.08.12, 23:21
    a ja wiem....
    cos tam daje.... przemyslec mozna coś.... wink
    --
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/gb/te/xqt2/bMdafP6Pg9ZI88zxdX.jpg
  • 7malgorzata7 07.08.12, 14:07
    rafae napisał:

> a ja wiem....
    > cos tam daje.... przemyslec mozna coś.... wink

Sluszna uwaga. Bo o to chyba chodzi, zeby nie mowic "jakie glupie jest to co on napisal ", tylko
    "dlaczego on to napisal".
  • aabbcc110 07.08.12, 21:32
    7 malgorzata7 jesteś bardzo inteligentną i bystra kobietą !!!! miło jest czytać twoje uwagi
  • 7malgorzata7 07.08.12, 21:36
    aabbcc110 napisał(a):

> 7 malgorzata7 jesteś bardzo inteligentną i bystra kobietą !!!! miło jest czytać
    > twoje uwagi

Nie wiem, czy zasluzylam na taka pochwale, ale bardzo za nia dziekuje smile
  • janna76 07.08.12, 23:11
    aabbcc110 napisał(a):

> od wczoraj właczyłam sie do forum w poszukiwaniu czegoś ale sama nie wiem cz
    > ego?
    > przyjażn, wymiana pogladów ,szukanie bratniej duszy? dajcie znać bo sama nie wi
    > em czy to coś zmieni w naszym życiu na lepsze?

Nigdy nie korzystałam z forum. bo też nie miałam takiej potrzeby. Potrzeba ujawniła się wraz ze zmianą sytuacji, nadmiarem czasu itp. Nie wiem czego tu szukam. Mam za to silną potrzebę werbalizowania tego, czego nieanonimowo zwerbalizować się nie da, albo już nie wypada. Mogę za to powiedzieć, co tu znalazłam cennego (w reakcji na posty) - punkt widzenia inny niż spodziewam się ze strony osób, które mnie znają, nieuwarunkowany emocjonalnie czy społecznie (bo mnie urażą, albo coś tam). To pozwala spojrzeć na siebie z innej perspektywy, bardziej obiektywnej. Czy wyniknie z tego jakaś rewolucja, nie wiem i wcale nie jest mi z tym źle. Forum pozwala tez oswajać się samotnością, cokolwiek to znaczy.
  • aabbcc110 08.08.12, 21:39
    tak,tak, miło jest wieczorem tu zaglądnąć i poczytać....
  • zwrotny48 09.08.12, 20:03
    na forum dla śmiałych o seksie gadają big_grin a tu gdzieś mi mignął ciekawszy temat... Kriss auto sobie zmienił... na lepsze smile
  • 7malgorzata7 09.08.12, 20:07
    zwrotny48 napisał:

> na forum dla śmiałych o seksie gadają big_grin a tu gdzieś mi mignął ciekawszy temat.
    > .. Kriss auto sobie zmienił... na lepsze smile

Ale zapomnial zawiazac czerwona wstazeczke przed urokami i wehikul od razu zlapal dola jak jego wlasciciel sad
  • zwrotny48 09.08.12, 20:09
    no popatrz, a ja przed chwilą pisałem o kokardce... na innym forum... czerwonej smile i też o rzucanie uroków chodzło smile
  • torado 09.08.12, 20:10
    zwrotny48 napisał:

> na forum dla śmiałych o seksie gadają big_grin a tu gdzieś mi mignął ciekawszy temat.
    > .. Kriss auto sobie zmienił... na lepsze smile

coś Ty okazało się jednak, że na gorsze big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 20:13
    torado napisała:

> coś Ty okazało się jednak, że na gorsze big_grin big_grin big_grin

czyli romantyk smile dopisać do plusów smile
  • torado 09.08.12, 20:15
    zwrotny48 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > coś Ty okazało się jednak, że na gorsze big_grin big_grin big_grin
    >
    > czyli romantyk smile dopisać do plusów smile

o plusach zapomnij wink , u krisa nie występują big_grin. Romantyk ?? czemu, po raz pierwszy nie zakumałam wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 20:24
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > torado napisała:
    > >
    > > > coś Ty okazało się jednak, że na gorsze big_grin big_grin big_grin
    > >
    > > czyli romantyk smile dopisać do plusów smile
    >
    > o plusach zapomnij wink , u krisa nie występują big_grin. Romantyk ?? czemu, po raz p
    > ierwszy nie zakumałam wink big_grin

boś młoda jest i nie wiesz jak to było drzewiej... gorszymi autami się jeżdziło, ale gdzie oczy poniosą... na ile się chciało, odcinało się od rzeczywistości i zatapiało w urokach tego świata... czas stawał w miejscu smile teraz nowoczesność wyparła urok przygody... klimatyzacja, autostrady, strzeżone parkingi i jeden telefon w ramach ubezpieczenia rozwiązuje problemy z usterkami w aucie... do bani smile
  • torado 09.08.12, 20:42
    zwrotny48 napisał:

>
    > boś młoda jest i nie wiesz jak to było drzewiej...

miód na serce mi wylewasz wink

>teraz nowoczesność wyparła urok przygody...
    > do bani

e tam dla mnie czas zatrzymał się w miejscu......i już w poniedziałek poczuję smak przygody wink

--
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 20:49
    takiej all inclusive ??? smile smile
  • torado 09.08.12, 21:44
    zwrotny48 napisał:

> takiej all inclusive ??? smile smile

exclusive big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 21:47
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > takiej all inclusive ??? smile smile
    >
    > exclusive big_grin big_grin big_grin

taaa, już to widzę... rano kawka, wieczorem żubr big_grinbig_grinbig_grin
  • torado 09.08.12, 21:56
    zwrotny48 napisał:

>
    > taaa, już to widzę... rano kawka, wieczorem żubr big_grinbig_grinbig_grin

exactly smile a w międzyczasie cielesne igraszki wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:03
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > >
    > > taaa, już to widzę... rano kawka, wieczorem żubr big_grinbig_grinbig_grin
    >
    > exactly smile a w międzyczasie cielesne igraszki wink

wiedziałem, że kiedyś do tego dojdzie... biedny Nom - zajedziesz Go big_grinbig_grinbig_grin
  • torado 09.08.12, 22:08
    zwrotny48 napisał:

> torado napisała:
    >
    > > zwrotny48 napisał:
    > >
    > > >
    > > > taaa, już to widzę... rano kawka, wieczorem żubr big_grinbig_grinbig_grin
    > >
    > > exactly smile a w międzyczasie cielesne igraszki wink
    >
    > wiedziałem, że kiedyś do tego dojdzie... biedny Nom - zajedziesz Go big_grinbig_grinbig_grin

a może się przyłączysz ? wink wiesz "wespół zespół, by żądz moc móc wzmóc" big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:12
    torado napisała:

> a może się przyłączysz ? wink wiesz "wespół zespół, by żądz moc móc wzmóc" big_grin
    > big_grin big_grin
    to ja jutro na spokojnie przeanalizuję sobie, jakie masz zamiary i dlaczego tak niecne... dam odpowiedz przed weekendem big_grinbig_grinbig_grin
  • torado 09.08.12, 22:16
    zwrotny48 napisał:

> to ja jutro na spokojnie przeanalizuję sobie, jakie masz zamiary i dlaczego tak niecne... dam odpowiedz przed weekendem big_grinbig_grinbig_grin

czekam z niecierpliwością wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • 7malgorzata7 09.08.12, 21:01
    zwrotny48 napisał:

> czas stawał w miejscu smile teraz nowoczesnoś
    > ć wyparła urok przygody...

A jaka tam nowoczesnosc .Ostatnio na kempingu sie pomylilam i zjadlam puszke z miesem dla psa. Smakowala zupelnie jak "turystyczna" z czasow dziecinstwa wink
  • zwrotny48 09.08.12, 21:27
    7malgorzata7 napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > > czas stawał w miejscu smile teraz nowoczesnoś
    > > ć wyparła urok przygody...
    >
    > A jaka tam nowoczesnosc .Ostatnio na kempingu sie pomylilam i zjadlam pu
    > szke z miesem dla psa. Smakowala zupelnie jak "turystyczna" z czasow dziecinstw
    > a wink

Na pewno była zdrowsza od turystycznej dla turystów big_grin chciałbym zobaczyć minę psa gdy pozbawiałaś go kolacji big_grin
  • kristoff11 09.08.12, 22:18
    Noo, to ustaliliście z kim, gdzie i jak mam się zadawać. Podsumujmy: Z dziewicą konsekrowaną, po terapii Torado powinienem osiedlić się w domu bez klamek i mieć tam wielu sobie podobnych znajomych. Jako pożywienie wskazana puszkowana karma dla psów. Do tego domu chyba powinienem również wprowadzić moje nowe, zdołowane auto (dzisiaj na smyczy pojechało do znachora). Ciałkiem ciekawy scenariusz.
  • torado 09.08.12, 22:22
    kristoff11 napisał:

> Noo, to ustaliliście z kim, gdzie i jak mam się zadawać. Podsumujmy: Z dziewicą
    > konsekrowaną, po terapii Torado powinienem osiedlić się w domu bez klamek i mi
    > eć tam wielu sobie podobnych znajomych. Jako pożywienie wskazana puszkowana kar
    > ma dla psów. Do tego domu chyba powinienem również wprowadzić moje nowe, zdołow
    > ane auto (dzisiaj na smyczy pojechało do znachora). Ciałkiem ciekawy scenariusz
    > .

małe uszczegółowienie z dziewicą konsekrowaną, która wątpi w swe dziewictwo....wink big_grin nie wiem jak tam z konsekracją big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:23
    kristoff11 napisał:

> Do tego domu chyba powinienem również wprowadzić moje nowe, zdołow
    > ane auto (dzisiaj na smyczy pojechało do znachora).

Wiesz Kriss... jeżeli prawdą jest to, co napisałeś... to wierzę w każde słowo które napisałeś o sobie big_grin Jednak cieszę się, że jesteś tutaj z nami smile
  • torado 09.08.12, 22:25
    zwrotny48 napisał:

>
    > Wiesz Kriss... jeżeli prawdą jest to, co napisałeś... to wierzę w każde słowo k
    > tóre napisałeś o sobie big_grin Jednak cieszę się, że jesteś tutaj z nami smile

taaaaa kofamy Cię kris wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:29
    torado napisała:

> taaaaa kofamy Cię kris wink big_grin

z małą różnicą - ja Cię tylko lubię smile
  • torado 09.08.12, 22:31
    zwrotny48 napisał:

>
    > z małą różnicą - ja Cię tylko lubię smile

a mówiłeś, że kofasz sad mnie.....
    --
    no to sru.....
    1041737
  • zwrotny48 09.08.12, 22:33
    torado napisała:

> zwrotny48 napisał:
    >
    > >
    > > z małą różnicą - ja Cię tylko lubię smile
    >
    > a mówiłeś, że kofasz sad mnie.....

Ciebie Kochanie oczywiście, to Krissa tylko lubię smile
  • kristoff11 09.08.12, 22:36
    Ty Zwrotny, to jesteś Przewrotny a nie Zwrotny wink
  • zwrotny48 09.08.12, 22:40
    kristoff11 napisał:

> Ty Zwrotny, to jesteś Przewrotny a nie Zwrotny wink

Uczę się od najlepszych/szej big_grinbig_grinbig_grin
  • kristoff11 09.08.12, 22:31
    Zawsze jakaś bida sie przydaje w danym towarzystwie co by mozna było dostrzec, że nie jest się najgorszym...
  • zwrotny48 09.08.12, 22:37
    kristoff11 napisał:

> Zawsze jakaś bida sie przydaje w danym towarzystwie co by mozna było dostrzec,
    > że nie jest się najgorszym...

Zacznijmy od początku... i małymi kroczkami do przodu smile
    Już sam fakt, że czujesz się potrzebny coś znaczy smile
  • kristoff11 09.08.12, 22:42
    Nie, nie, to nie tak- to wy mnie potrzebujecie, chociaż ja nie czuję się potrzebny
  • zwrotny48 09.08.12, 22:45
    kristoff11 napisał:

> Nie, nie, to nie tak- to wy mnie potrzebujecie, chociaż ja nie czuję się potrze
    > bny

miało być małymi kroczkami do przodu... nie do tyłu smile
    ważne, że zgadzamy się w zasadniczej kwestii - jesteś mile widziany w naszym towarzystwie. I tym akcentem pożegnam się już. Dobranoc smile
  • kristoff11 09.08.12, 22:47
    Dzięki Ci, o Efendi!
  • kristoff11 09.08.12, 22:53
    A tak wogóle to duet państwa Torado - Zwrotny zrobili niezły bajzel w temacie użytkowniczki aabbcc110, snując smuty o jakiejś miągwie krissie wink
  • torado 09.08.12, 23:01
    kristoff11 napisał:

> A tak wogóle to duet państwa Torado - Zwrotny zrobili niezły bajzel w temacie u
    > żytkowniczki aabbcc110, snując smuty o jakiejś miągwie krissie wink

no cóż no cóż, kto zrobi lepszy bajzel jak nie torado and zwrotny wink big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • torado 09.08.12, 22:48
    kristoff11 napisał:

> Nie, nie, to nie tak- to wy mnie potrzebujecie, chociaż ja nie czuję się potrze
    > bny

ej nio kris.....albo się nie doceniasz, albo się przeceniasz wink nic umiaru chłopie nic big_grin big_grin big_grin
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kass_1 15.08.12, 09:08
    Co mi daje to forum i po co tu jestem?
    Dobre pytanie tylko trudno jednoznacznie na nie odpowiedzieć...
    Na pewno chciałabym poznać interesujących ludzi płci obojga, porozmawiać czasem o wszystkim i o niczym.
    Nie jestem do końca przekonana czy w sieci można znaleźć prawdziwą przyjaźń a miłości boję się szukać w obawie przed ewentualnymi rozczarowaniami...

--
    gg 42697059
  • zwrotny48 15.08.12, 13:59
    kass_1 napisała:

> Nie jestem do końca przekonana czy w sieci można znaleźć prawdziwą przyjaźń a m
    > iłości boję się szukać w obawie przed ewentualnymi rozczarowaniami...

no to wracamy do punktu wyjścia...
  • kass_1 15.08.12, 16:59
    zwrotny48 napisał:
    > no to wracamy do punktu wyjścia...

Mógłbyś rozwinąć myśl? wink
    --
    gg 42697059
  • zwrotny48 15.08.12, 17:54
    kass_1 napisała:

> zwrotny48 napisał:
    > > no to wracamy do punktu wyjścia...
    >
    > Mógłbyś rozwinąć myśl? wink

Napisałaś czego nie daje Ci forum smile punktem wyjścia jest pytanie - tytuł wątku smile
  • kass_1 15.08.12, 20:54
    zwrotny48 napisał:
    > Napisałaś czego nie daje Ci forum smile punktem wyjścia jest pytanie - tytuł wątku smile

Czy ja wiem...
    --
    gg 42697059
  • zwrotny48 15.08.12, 20:56
    bo mnie daje poprawę nastroju, może i coś więcej...smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 20:58
    zwrotny48 napisał:

> może i coś więcej...smile

Robi sie ciekawie smile Nadstawiam uszu wink
  • zwrotny48 15.08.12, 21:05
    7malgorzata7 napisała:

> Robi sie ciekawie smile Nadstawiam uszu wink

A np. nauka szybkiego pisania smile ja lubię mieć wytrenowane palce, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja do... popisania (się) smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 21:09
    zwrotny48 napisał:

> A np. nauka szybkiego pisania smile ja lubię mieć wytrenowane palce, bo nigdy nie
    > wiadomo kiedy nadarzy się okazja do... popisania (się) smile

No tak, wycwiczone palce podobno zawsze powinny isc z gietkim jezykiem... Jezeli odrzuci sie sprosne skojarzenia to mozna uznac, ze cos w tym jest...
  • zwrotny48 15.08.12, 21:15
    7malgorzata7 napisała:

> No tak, wycwiczone palce podobno zawsze powinny isc z gietkim jezykiem... Jezel
    > i odrzuci sie sprosne skojarzenia to mozna uznac, ze cos w tym jest...

Nie mam nawet pojęcia o jakich sprośnych skojarzeniach mówisz. Mnie się kojarzy jednoznacznie z komunikacją międzyludzką. Konwersacja za pomocą języka czy palców... no jest różnica smile Szybciej wypowiedzieć nić napisać smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 21:30
    zwrotny48 napisał:

> Konwersacja za pomocą języka czy pal
    > ców... no jest różnica smile Szybciej wypowiedzieć nić napisać smile

Palce... palcami mozna wyrazic wszystko. Dowodem niech bedzie jezyk migowy.
    I chcociaz rzadko zdarza mi sie zapomniec "jezyka w gebie ", to juz pare razy pomagalam sobie mowa rak, aby wyrazic mysli w jezykach obcych , co nie jest szczegolnym powodem do chwaly smile
  • zwrotny48 15.08.12, 21:36
    7malgorzata7 napisała:

> Palce... palcami mozna wyrazic wszystko. Dowodem niech bedzie jezyk migowy.
    > I chcociaz rzadko zdarza mi sie zapomniec "jezyka w gebie ", to juz pare razy p
    > omagalam sobie mowa rak, aby wyrazic mysli w jezykach obcych , co nie je
    > st szczegolnym powodem do chwaly smile

Wręcz przeciwnie. Chwała Ci za to, że w takich sytuacjach potrafisz zachować zimną krew. Gdyby Ci ręce drżały ze zdenerwowania, to Twój obcojęzyczny rozmówca mógłby zrozumieć na opak Twoje "ręczne" rozważania smile Mam tylko nadzieje, że w rozmowie z mężczyznami nie używasz rąk do wyrażenia swojego zdania na ich temat wink
  • 7malgorzata7 15.08.12, 21:41
    zwrotny48 napisał:

> Mam tylko nadzieje, że w
    > rozmowie z mężczyznami nie używasz rąk do wyrażenia swojego zdania na ich temat
    > wink

Chyba padlam lupem niezdrowej wyobrazni wink

P.S. Ale zeby bylo wszystko jasne- nigdy nie pokazalam nikomu wyprostowanego srodkowego palca .
  • zwrotny48 15.08.12, 21:45
    Padłaś łupem niezdrowej wyobrażni smile O takie gesty nigdy bym Cię nie podejrzewał. Chodziło mi raczej o to, czy nie bijesz mężczyzn big_grin
  • 7malgorzata7 15.08.12, 21:53
    zwrotny48 napisał:

> Padłaś łupem niezdrowej wyobrażni smile O takie gesty nigdy bym Cię nie podejrzewa
    > ł. Chodziło mi raczej o to, czy nie bijesz mężczyzn big_grin

Ani nie bije, ani nie zagladam w zeby wink

P.S. A wracajac do "mowy rak", podobno jesli poprosic mezczyzne, aby "opisal rekami " slowo KOBIETA, to zawsze kresli w powietrzu ksztalt podobny do pudla rezonansowego kontrabasu wink Czy i Ty tak bys to slowo wyrazil ???
  • zwrotny48 15.08.12, 22:02
    Kontrabas zdecydowanie nie kojarzy mi się z kobietą.. bardziej skrzypcesmile Po chwili zastanowienia jednak stwierdzam, ze ręce odruchowo kreślą kształt kobiecych piersi.
  • 7malgorzata7 15.08.12, 22:08
    zwrotny48 napisał:

> Kontrabas zdecydowanie nie kojarzy mi się z kobietą.. bardziej skrzypcesmile

No ale ksztalt pudla rezonansowego maja identyczny smile
    Jesli zas chodzi o dzwiek jaki te instrumenty wydaja, to tez zdecydowanie wole skrzypce. (Vivaldi bedzie OK wink)

> Po ch
    > wili zastanowienia jednak stwierdzam, ze ręce odruchowo kreślą kształt kobiecyc
    > h piersi.

Tylko jak u licha zakreslic ksztalt kobiecych piersi, zeby nasz rozmowca nie skojarzyl tego, bron Boze, z kula armatnia, pilka czy jablkiem ? wink
  • zwrotny48 15.08.12, 22:20
    7malgorzata7 napisała:

> Tylko jak u licha zakreslic ksztalt kobiecych piersi, zeby nasz rozmowca nie sk
    > ojarzyl tego, bron Boze, z kula armatnia, pilka czy jablkiem ? wink

W tym celu należy najpierw sprawdzić na wzorze umiejscowienie i kształt. Mózg ludzki zapamięta te dane i wystarczy je odtworzyć na swoim, nieco mniej atrakcyjnym torsie smile
    Są też pewnie inne bardziej obrazowe metody, ale ta wydaje mi się zmysłowa, a przez to łatwiejsza do zapamiętania smile
    Swoją drogą aż boję się zapytać, jak Ty określiłabyś językiem migowym mężczyznę smile
    PS. Należy do prazentacji użyć obu rąk, aby nie wyszła w/w kula czy jabłko smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 22:25
    zwrotny48 napisał:

> PS. Należy do prazentacji użyć obu rąk, aby nie wyszła w/w kula czy jabłko smile

A jak myslisz, Zwrotny, dlaczego na drzwiach meskiej toalety zwykle narysowany jest trojkat ? Przypadek to, czy efekt zamierzony ? Moze Ty mi wyjasnisz ? smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 22:29
    P.S. Z tym "opisem" kobiecych piersi na wlasnym torsie bardzo zgrabnie Ci wyszlo smile Jestem pod duzym wrazeniem smile
  • zwrotny48 15.08.12, 22:41
    7malgorzata7 napisała:

> P.S. Z tym "opisem" kobiecych piersi na wlasnym torsie bardzo zgrabnie Ci wyszl
    > o smile Jestem pod duzym wrazeniem smile

Zadanie wdzięczne mi zadałaś, to i dołożyłem wszelkich starań smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 22:57
    Przepraszam, namieszalam z tym "koleczkiem", napisales ,ze nie wiesz , a ja przeczytalam, ze wiesz. No i tak sie ucieszylam, ze ktos mi to wreszcie wyjasni wink Ale nic straconego, moze wspolnie dojdziemy do jakis wnioskow, albo jakis madry forumowicz/forumowiczka nam pomoze ? smile
  • zwrotny48 15.08.12, 23:08
    7malgorzata7 napisała:

> Przepraszam, namieszalam z tym "koleczkiem", napisales ,ze nie wiesz , a
    > ja przeczytalam, ze wiesz. No i tak sie ucieszylam, ze ktos mi to wres
    > zcie wyjasni wink Ale nic straconego, moze wspolnie dojdziemy do jakis wnioskow,
    > albo jakis madry forumowicz/forumowiczka nam pomoze ? smile

Forumowiczkom to może się kojarzyć z nieustannie otwartą buzią smile Żeby nie było... o gadulstwie mówię smile
  • zwrotny48 15.08.12, 22:33
    7malgorzata7 napisała:

> A jak myslisz, Zwrotny, dlaczego na drzwiach meskiej toalety zwykle narysowany
    > jest trojkat ? Przypadek to, czy efekt zamierzony ? Moze Ty mi wyjasnisz
    > ? smile

Ja nawet nie wiem, dlaczego na drzwiach damskiej toalety jest kółeczko smile
    Pójdę jednak Twoim tropem i skojarzeniami jakie dzisiaj Cię nachodzą... Czyżby trójkąt demaskował skłonności panów do trójkątów ? tych geometrycznych oczywiście smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 22:50
    zwrotny48 napisał:

> Ja nawet nie wiem, dlaczego na drzwiach damskiej toalety jest kółeczko smile

A ja nie wiem. Oswiecisz mnie w tej materii ? smile
    Mam za to skojarzenia ze wzorem na obwod kola - tym,gdzie w srodku jest ludolfina wink

> Czyżby
    > trójkąt demaskował skłonności panów do trójkątów ?

Niektorym panom marza sie nie tylko trojkaty, ale wrecz trojki pitagorejskie wink

PS: Czy gdyby na drzwiach meskiej toalety umiescic obrazek w ksztalcie grzyba i cygara, to byloby to bardziej autentyczne ? wink

• zwrotny48 15.08.12, 23:06
    7malgorzata7 napisała:

> PS: Czy gdyby na drzwiach meskiej toalety umiescic obrazek w ksztalcie grzyba i
    > cygara, to byloby to bardziej autentyczne ? wink

Kółeczka i trójkąciki nie bez powodu kojarzą Ci się z geometrią, ale umiejscowienie tego symbolu wskazuje bardziej na anatomię smile Połączenia biologii z przemysłem jednak nie potrafię zrozumieć, ale ja nigdy nie rozumiałem kobiecej logiki i ich trafnych skojarzeń. Co wspólnego ma cygaro z męską toaletą, skoro jest całkowity zakaz palenia w miejscach publicznych, a za takie należy przyjąć rónież toalety smile
  • 7malgorzata7 15.08.12, 23:19
    zwrotny48 napisał:

> Kółeczka i trójkąciki nie bez powodu kojarzą Ci się z geometrią,

Rzeczywiscie nie bez powodu, jestem matematykiem smile

>ale umiejscowi
    > enie tego symbolu wskazuje bardziej na anatomię smile

Kolko zgoda, ale ten trojkat ? Moze nie jestem znawca meskiej anatomii,ale ten trojkat to wariacja szalonego artysty (czy raczej symbolisty). Jestem oburzona wink

> Co wspólnego ma cygaro z męską toaletą, skoro jest c
    > ałkowowity zakaz palenia w miejscach publicznych

Samo cygaro nic nie ma wspolnego,ale jak skojarzysz je z kapeluszem grzyba, to zacznie sie rysowac ksztalt calkiem, calkiem... wink Nie myle sie ? wink
  • zwrotny48 15.08.12, 23:33
    7malgorzata7 napisała:

> Samo cygaro nic nie ma wspolnego,ale jak skojarzysz je z kapeluszem grzyba, to
    > zacznie sie rysowac ksztalt calkiem, calkiem... wink Nie myle sie ? wink

Nie mylisz się smile Chyba z kresów pochodzisz... ten akcent... u nas matematycy mówią całkę big_grin
    Co do kształtów, tu widać wyrażną różnicę płci - ja zachwycałem się innymi smile
  • janna76 19.08.12, 21:55
    na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje postywink a jeśli chodzi o sprawy pozostałe - tak jak w realu niczego nie ma na pewno, możesz za to mieć satysfakcję, że anonimowo opiszesz coś, co Cię dręczy aktualnie. Wiedz jednak, że nie będzie to trwać wiecznie (dręczenie) wszystko płynie... jak powiedział ktoś trochę starszy i mądrzejszy ode mnie. Kto dziś ma pieniądze jutro może ich nie mieć, kto dziś narzekał na nadmiar jutro może cierpieć na niedobór i odwrotnie.

kass_1 napisała:

> Co mi daje to forum i po co tu jestem?
    > Dobre pytanie tylko trudno jednoznacznie na nie odpowiedzieć...
    > Na pewno chciałabym poznać interesujących ludzi płci obojga, porozmawiać czasem
    > o wszystkim i o niczym.
    > Nie jestem do końca przekonana czy w sieci można znaleźć prawdziwą przyjaźń a m
    > iłości boję się szukać w obawie przed ewentualnymi rozczarowaniami...
    >
    >
    >
  • janna76 19.08.12, 21:58
    Nie ma Kristoffa, a dyskusja już jakaś niemrawa. Co oczywiście świadczy o owej mizerii (tym razem traktuję o intelektualnej) o której tak wszem i wobec obwieszcza wink
  • asia23wawa 27.08.12, 22:24
    Hmm może odrobinę nadziei, że w końcu uda się znaleźć tą właściwą osobę ? Nie ma chyba gorszego połączenia niż samotność i brak jakiejkolwiek nadziei, że kiedykolwiek się ona skończy...

--
    Zapraszam na video chat
  • krokodylek1307 11.09.12, 21:09
    Pochłania czas w którym się nudzimy........................
    A zarazem , WOLNE SŁOWO , A PRZEDE WSZYSTKIM CHĘĆ WYPOWIEDZI NA DANY TEMATwink
    Nie wspomnę że co nie którzy szukają bratnią duszyczkiwink
    Pozdrowienia dla tych co tu sąwink..........................smilesmilesmilesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka