28.09.13, 22:21
Dobry wieczór, jestem sąsiadką z innego forum forum.gazeta.pl/forum/w,12359,147067502,147161701,Re_PROSBA.html
tam zostawiłam swój apel - dlatego wybaczcie, że tutaj ale że szukamy pomocy wszędzie i tu pozwolicie opiszę to o co Was proszę!

Moi Mili,

zrobiłam sobie na jakiś czas przerwę od forum, musiałam, powoli wracam i wybaczcie mi śmiałość, że tu, właśnie tu zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Małe wprowadzenie, ja Kira proszę Was o pomoc w promocji, szerzeniu informacji nt. zbiórek dla mojego chorego męża. Nie proszę was o datki ( choć będziemy wdzięczni za każdy) ale głównie proszę Was o rozesłanie naszej prośby dalej, polubienia fanpage Deana ( to mój mąż) na FB. Dla nas dotarcie do coraz większej ilości osób jest bardzo ważne.

Dean mój mąż 5 lat temu na wskutek ataku astmy doznał nagłego zatrzymania krążenia, miał tego nie przeżyć, długi czas na OIOMie, potem neurologia i problemy z sercem, jednak niestety konsekwencją NZK, jest czterokończynowa spastyczność mięśniowa. Jest logiczny i świadomy ale potrzebuje jeszcze jeszcze opieki 24, nasz ostatni sukces rehabilitacyjny to że Dean wstaje przy balkoniku, może za parę lat będzie chodził przy balkoniku a może nie ale walczymy o jego samodzielność ruchową po to aby mógł wrócić do mnie do domu, żeby nasza rodzina nie była w rozsypce.
Tu do Was przywiodła mnie samotność , która każdego wieczora jest przerażająca i to co dalej będzie.

Jeżeli macie jakieś pytanie, oczywiście na nie odpowiem, a może macie jeszcze jakieś pomysły jak uskutecznić zbiórkę? Będę za nie bardzo wdzięczna!!!
A poniżej przesyłam Wam linki do tego co robimy.
www.facebook.com/pages/Dean-Peters-moje-%C5%BCycie-z-astm%C4%85/248102541943275?ref=hl profil Deana na FB ( dostępny także dla osób które nie mają FB, tzw otwarty profil )
i nasza strona[url=http://www.tesknietato.com/] www.tesknietato.com [/url]

w czerwcu odbył się na rzecz Deana, marton Zumby, kolejny planujemy w listopadzie/grudniu
prowadzimy aukcje charytatywne na allegro
ale już mi samej brakuje pomysłów na to co dalej....?

Proszę Was o polubienia fanpage Deana, rozesłanie wiadomości w świat.

Mam nadzieję, że nie jesteście źli że to napisałam.

Kira/Kasia
--
www.facebook.com/pages/Dean-Peters-pom%C3%B3%C5%BC-mi-wr%C3%B3ci%C4%87-do-rodziny/248102541943275?ref=hl
Obserwuj wątek
    • organza7 Re: Apel 28.09.13, 22:54
      Przyłączam się do apelu Kirysmile To bardzo dzielna i skromna zarazem osoba, nasza sąsiadka w dodatkuwink I razem z Nią proszę Was o wsparcie dla akcji pomocy dla jej mężasmile Wiemy, że wiara przenosi góry, ale czasami nawet przenoszenie gór nie pomoże, jeżeli człowiek zostanie z tym sam... Kasiu, trzymam kciukismile
      • kira_koslin Re: Apel 28.09.13, 22:59
        Ja tylko jeszcze podam aktywne linki ( bo w pierwszym poście są nieaktywne
        Fanpage Deana na Facebooku

[url=http://www.tesknietato.com/] nasza strona www[/url]
        --
        www.facebook.com/pages/Dean-Peters-pom%C3%B3%C5%BC-mi-wr%C3%B3ci%C4%87-do-rodziny/248102541943275?ref=hl
      • raziel24 Re: Apel 29.09.13, 16:39
        Też się przyłączam do apelu jestem bardzo bardzo za!!! Kiro Kasiu dziękujemy za odwagę nie wiem czy wiesz ale oglądając profil Deana doszedłem do wniosku, że to Wy nam wiele dajecie wiele nadziei i wiary w miłość.
    • czarny.onyks Re: Apel 29.09.13, 12:24
      noo, widzę, że działasz!!!!

cieszę się Kiro, że wreszcie wyszłaś z ukrycia i odważyłaś się szukać także na innych forach!smile
      wiem, jak trudno jest prosić o pomoc....ale wiesz, że my nie pogryźliśmywinksmile

mam nadzieję, że teraz zacznie się zmieniać na lepsze ...
      dużo wytrwałości życzę !

--
      ..*..
    • wyszeptany-o-zmroku Re: Apel 30.09.13, 20:11
      Przywracasz mi wiarę w ludzi Kira..coś Ci powiem-tylko ambitni na podium stają i mam nadzieję ze i Ty dzięki swej determinacji pewnego dnia powiesz do Niego..kochany udalo się Nam-czego Ci życzę..
      --
      Szept,to po­wiew słowa na wyłączność…
      • ame_belge34 Re: Apel 04.10.13, 09:06
        Kira , działamy , działamy big_grin

Abbys, skoro tys mój rodak warszawski, to pozwól, zwe trochę cie wykorzystam jak będzie potrzeba big_grin
        --
        www.facebook.com/WarszawaPrzedwojenna?hc_location=stream
    • kira_koslin SIEPOMAGA.PL 04.10.13, 17:51
      A tymczasem jesteśmy już i tu.....rozsyłajacie proszę do kogo tylko możecie.
      To za to prosiłam abyście trzymali kciuki, bo trochę mieliśmy komplikacji po drodze.
      Zbiórka wystartowała dziś!!!!

www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1048
      --
      Dean Peters - pomóż mi wrócić do rodziny
      • ame_belge34 Re: KONCERT 08.10.13, 21:32
        No i przypominamy o próbie generalnej KONCERTOWEJ 18/10 o 21h w Tortilla Factory , dobra muzyka gwarantowana i potańczyć też będzie mozna. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę się z nami pobawić, zapraszamy !!!!!!!!!!!
        --
        www.facebook.com/WarszawaPrzedwojenna?hc_location=stream

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka