Dodaj do ulubionych

Trwaj w tym co kochasz

16.12.14, 22:14
Macie cosik takiego do czego zawsze uciekacie szukając uczuć, takich różnorakich. Dla ukochanej/-nego (klububig_grin) zazwyczaj czujemi miłe... hmm... uczucia... za słodko się zrobiło.
Ale mnie chodzi o fakt który wprawia Was w różne nastroje także te nastalgiczne(?), np film lub filmy konkretnego reżysera, tudzież książki konkretnego autora lub muzyka konkretnego wykonawcy...

Od tego zacząłem się ja na tym forum... pamiętam ten początek... - niech mnie lepiej zabierze zagarmistrz światła -.

A no wspomnienia, iście hasła "w życiu liczą sie wspomnienia, więc twórzmy chwile godne przypomnienia"

Ja tez właśnie tu tu tu mieszkam. To jest właśnie ta rzacz, ta nuta która we mnie wywołuje różne emocje, różne nastroje. Każdy ma soją dode czy swoja madonne. Ale czy de mono lub czesław niemen nie są warci wiekszego wspomnienia, kawałki wieczne i niezapomniane wypływały z ich ust...

Więc po co zmieniać gusta skoro te aktualne są tak cudowne i niezapomniane...
--
To nie moje są słowa,
To jest legenda ludowa!
Edytor zaawansowany
  • face-predator 16.12.14, 23:11
    Oj się uśmiałem, cytat jedynastolatka z sopotu:
    "przyjechałem dzisiaj na kult bo bardzo lubie Kazika, lepszego zespołu nie ma, a jak jest to go wyeliminuję"
    I wszystkich zapraszamy do kultowej na piwo"

autoryzacja od 48:30

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • face-predator 19.12.14, 22:52
    Do Ciebie - tak bardzo potrzebuje Cię...

Kawałek stary ale nieśmiertelny po wsze czasy, napisany przez niego dla niej... gdzie znaleźć wykonawcę który śpiewając coś podobnego mają tylko ją przed oczami uncertain
    "Gdy patrzę w twoje oczy zaczyna się dzień"... sceptyk powie oczywiście to tylko słowa jak u każdego wokalisty, kultowiec powie - niewiarygodnie mocne słowa, rośnie wiara w prawdziwą wielką miłość.
    "Ja czekam trzeci... czwarty dzień, patrzę na drzwi... czy przyjdziesz ty"

"Umieram stojąc w oknie na korytarzu"

Euforia kultem jest pasjonująca i pełna wewnętrznych doznań, jednak aby ją poczuć trzeba samą muzykę potraktować nieco inaczej, nie tylko zewnętrznie tzn czuć ją przez 5 min ale i wewnętrznie czyli wgłębić się w słowa i znaleźć ich sedno, znaleźć przekaz niesiony przez wykonawcę do odbiorcy. Najprościej rzecz ujmując, kapela musi nie tylko być w naszych uszach ale być też w duszy. Kiedy zasmakujemy poważnie choćby jednego kawałku znajdziemy sens w innych

OK, może trochę mnie poniosło, ale... "czy wiesz że Twoje oczy spalają mnie jak ogień"

Następnie: "Teraz jesteśmy razem, jesteśmy oboje, jesteśmy troje"

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • face-predator 19.12.14, 22:54
    oczywiście załącznik...

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • cambria1.2 20.12.14, 00:33
    Racja, "Do Ani" to piękna rzecz. A co powiesz na to?
    m.youtube.com/watch?v=PjnLyOHLebM
    Też lubie, nawet bardzo.
  • face-predator 11.01.15, 23:06
    Hmm... zdecydowanie ma swoją moc, niekoniecznie wyłącznie w jednym kontekscie. Swoją droga nigdy w kamaszach nie byłem - nie żebym był poza A wink. Ale ze wspomnień znajomych sądzę iż ma to w większości pozytywne wspomnienia... wracając do kawałku... ma w sobie głębie.

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • cambria1.2 12.01.15, 08:55
    Prawda, prawda. Nie tylko wymowa pacyfistyczna, ale i wielki ładunek uczuć (tęsknoty, miłości, młodzieńczej niecierpliwości).
    No widzisz, w kamaszach nie byłeś, i pewnie musiałeś się o to postarać. Dziś natomiast, z całym szacunkiem, nikt by cie tam nie chciał smile Takie czasy... Aaaa, i zobacz, juz takich piosenek nie ma...
    A pamiętasz "Ela, czemu sie nie wcielasz"? Też a propos. I zbanowana była, a jakże smile
  • face-predator 08.04.15, 23:44
    Zaskoczę Cię, wcale się o to starać nie musiałem... sami mnie już nie chcieli tongue_out.
    Co do Eli, to znam bardziej tą co tego przyjaciela już nie chciała uncertain

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • cambria1.2 09.04.15, 08:57
    Nie wszystkie Ele są takie wink
    Jak je znam, to potem ... opłakują niechcianego.
  • face-predator 12.01.15, 00:23
    Kawałek który dość mocno do mnie uderza... O poszukiwaniach, o trudnościach wielkiej miłości, o radości bycia razem.
    Ileż to lat biegliśmy do sioebie by się coraz to lepiej poznawać, by coraz bardziej zbliżać a następnie oddalać... samo życie. Kiedyś czytałem bardzo trafne sformułowanie... mężczyzna przed ślubem chce by kobieta się nie zmieniała - a Ona się zmienia.
    Kobieta przed ślubem chce by mężczyzna po się zmienił, a On się nie zmienia.... paradoks prawda, ale jaki prawdziwy.
    Jakos tak uważam iż na początku w partnerach widzimy tylko same plusy, same pozytywy. Dopiero z czasem dostrzegamy coraz więcej negatywnych cech... co jednak kiedy:

... jesteśmy troje.

patrzmy wtedy na siebie, a nie na przyszłość wirtualną i często nieosiągalną... ale też nie bądźmy bezgranicznie ślepi.

Czujecie to coś??
    --
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • rosa-anna 21.01.15, 10:47
    Kim jesteś ? Jak masz na imię ? Jesteś romantykiem skłonnym do nostalgii smile
  • face-predator 08.04.15, 23:50
    Hmm... Jestem twarzą predatora, zdolną do nostalgii.... ale wierz mi nie chciałabyś mnie wtedy znać.
    Taki niestety uroksad

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • 36spriing 21.12.14, 20:07
    face-predator napisał:
    A no wspomnienia, iście hasła "w życiu liczą sie wspomnienia, więc twórzmy chwile godne przypomnienia"

Ładnie choć bardziej przemawia do mnie to hasełko ...

" W życiu są piękne tylko chwile, ulotne jak motyle, więc łapmy je garściami"

Nutka na dziś smile W naszym języku, żeby nie było tongue_out

• face-predator 11.01.15, 23:38
    Oj Spriinguś..trudno mi ocenić Johna gdyż mam braki językowe, a ja muszę wiedzieć jake wokalista niesie przesłanie, po widowni widzę mocne wrażenia, jednak sam jakoś tego nie odczuwam aż tak głęboko.

Co do Marka... nie mogę się powstrzymać ale górniakowa wywołuje we mnie złość ;P. Ale mniejsza z tym, piosenka ma zdecydowanie w sobie to coś, nuta jak i słowa trafiają do mnie tam gdzieś gdzie często dociera... wiadomo.

Tak łatwo minąć się w pośpiechu
    i nie wiem, w którą pójdę stronę

Nawet wykonanie jest konkretne - mocne pozytywnie, ale.... sory Cię ale mam nieodparte wrażenie iż artysta skupił się nad tym by dobrze to wykonać, natomiast brakuje mi jedności, brak wczucia się w piosenkę, brak tej iskry. Wszystko pięknie, ale mam nieodparte wrazenie iż zrobił to tylko pod publikę. Słuchałem tego wykonania kilkunastokrotnie, jakoś brak mi tej głębi, rozumiem że możesz mnie kompletnie nie rozumieć, ale jakoś tu tego czegoś nie czuje... np (żeby nie było że jestem ograniczony) u niemena to sie bardzo szybko czuło, przynajmniej ja.... w tym wykonaniu mi tego brak. Chciałem nawet aby jakiś gorsze wykonanie usłyszał, załączyłęm skaldów, jakoś od początku słyszałem to coś, wiem że mnie spriinguś możesz nie rozumieć, ale tam bardziej to coś czułem... bardziej.

Przepraszam... dziwny jestem... smile

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • 36spriing 20.01.15, 23:52
    face-predator napisał:

> Oj Spriinguś..trudno mi ocenić Johna gdyż mam braki językowe, a ja muszę wiedzi
    > eć jake wokalista niesie przesłanie, po widowni widzę mocne wrażenia, jednak sa
    > m jakoś tego nie odczuwam aż tak głęboko.

Ależ Predatorre, to miała być moja nostalgia, moja głębia, która zaczyna się za nim padły pierwsze dźwięki utworu. Bo to, że czerwone papryczki przybyły do PL to szczegół, no ale gdy przed głównym mikrofonem staje John Frusciante , co zdarza się bardzo rzadko[ zazwyczaj Antek swoim głosem czaruje] serducho bije coraz mocniej, szczególnie gdy śpiewa o miłości. Choć zdaniem mojego "brzydkiego" brata, John wyje jakby ktoś za mocno ścisnął muuuuu dzwoneczki , dla mnie jego wykon jest poezją dla duszy tongue_out wink .... Także ilu ludzi tyle głębi, każdy ma swoją big_grin tongue_out

.... językami należy się bawić, celebrować, smakować, tak że ten tego no! wink

Skaldowie, Niemen to nie moja bajka, oczywiście są utwory, które lubię, ale wykonane przez innych artystów. Na pewno nie są to córeczki Niemena, które działają na mnie jak czerwona płachta na byka. Jak dla mnie Piekarczyk mimo wieku spisał się znakomicie, po prostu uwielbiam jego wykon smile Tak, więc jak napisałam wyżej... każdy ma swoją głębię, przepraszać nie wypada ... ot co tongue_out

> nie mogę się powstrzymać ale górniakowa wywołuje we mnie złość ;p

Podobno większość opolskich kobiet tak ma tongue_out Więc i ja trochę Cię podenerwuję i anglojęzyczną zapodam nutę ha!

Nie doszukuj się głębi, ona tam jest, większa niż Ci się wydaje , po prostu słuchaj..... tongue_out

• face-predator 09.04.15, 00:01
    >Choć zdaniem mojego "brzydkiego" brata, John wyje jakby ktoś za mocno ścisnął muuuuu dzwoneczki , dla mnie jego wykon jest poezją dla duszy tongue_out wink .... Także ilu ludzi tyle głębi, każdy ma swoją big_grin tongue_out<

Chyba brachola okulary bardziej do mnie przylegają uncertain

.... językami należy się bawić, celebrować, smakować, tak że ten tego no! wink

Ten tego.... ale że co??

Co do tego kawałku, to słuchałem go już kilka miesięcy temu, zaraz po Twojej premierze, faktycznie da się wyczuć tą głębie, tyle tylko czy ona do mnie trafia... sama wiesz... moc jest, ale jakby bez prądu...

P.S.
    Rozumiem czemu niektórym trudno iść w kultową stronę!!!

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • 36spriing 22.04.15, 14:14
    Ten tego.... ale że co??

Jak to co ? Wszystko smile
    Bylebyś jęzorem zimnego metalu nie dotykał wink
  • ot.a 27.12.14, 12:58
    Tekst linka

a to jest coś naprawdę szczególnego. trzeba się wsłuchać w tekst....

Tekst linka
  • face-predator 11.01.15, 23:47
    Wsłuchałem się... jest moc, jest szczerość... jest w tej piosence wielka miłość,
    Powiem więcej, wiem jak może czuć się osoba której takie słowa niesie serducho.... ach, człowiek sie starzeje....

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 25.01.15, 15:51
    Ja tak właśnie mam,lubię odnajdywać różne emocje w muzyce,ale też ważne,żeby
    współgrały z moją naturą i jak już nieraz tu na forum wspominałem,są to przeważnie
    elektroniczne brzmienia,ale nie tylko...coś ze starego polskiego rocka też mógłbym
    coś znaleźć...Kazika nawet trochę słuchałem i choć do bycia jego fanem to raczej mi
    było daleko to jednak cenię takich artystów jak on wink

Podzielę się utworem bardzo wyjątkowym dla mnie ze względu na jego
    niespotykany klimat,w którym słów akurat nie uświadczycie,ale za to jest bardzo
    bardzo emocjonalny...smutek,niepokój,dramat,śmierć i oczyszczenie to słowa
    którymi bym po części opisał jego atmosferę,jaką tworzą te wszystkie niepowtarzalne dźwięki...przepraszam za użycie tak dołujących słów,no ale to jest w końcu wątek o emocjach związanych z muzyką,a że niestety tego utworu słucha mi się dzisiaj dobrze to padło właśnie na niego smile

A tak poważnie to naprawdę warto go posłuchać,bo to jest prawdziwy unikat...a
    przynajmniej jeden z wielu,nawet jeśli biorąc pod uwagę wszystkie gatunki muzyki.
    Czy wyolbrzymiam...to już sami oceńcie.
    Dodam jeszcze,że współtworzył go Giuseppe ottaviani,bardzo znany Dj i producent
    pochodzący - jak łatwo można się domyślić - z Włoch,być może ktoś...albo i
    nie,zresztą kończę już to przynudzanie...albo jeszcze dodam,że bardzo fajny wątek smile Pozdrowienia dla piszących wink

Nu NRG -- Eclisse
  • xxx_pankracy_xxx 25.01.15, 16:57
    kocham muzykę właśnie dlatego, bo ja w tym kawałku usłyszałem zupełnie coś innego...
    wielką miłość...
    wyczekiwanie niespokojne,
    w końcu upragnione spotkanie...
    wibracje i magię, iskierki dookoła migoczące
    w końcu zmysłowy taniec z chemią lejącą się w górskim wodospadzie w tle........
    dzięki za te pięć minut
    myślę, że interpretacji takiej muzyki, może być tyle, ile ludzi pozwalających sobie na wyraźny odbiór.
    uwielbiam dać ponieść się na dźwiękach...
  • dreammaker 25.01.15, 17:22
    > myślę, że interpretacji takiej muzyki, może być tyle, ile ludzi pozwalających s
    > obie na wyraźny odbiór.

Dokładnie tak jest kolego,nic dodać nic ująć wink
  • 36spriing 26.01.15, 20:22
    Moje upodobania muzyczne nie ograniczają się do jednego gatunku, po prostu uwielbiam , gdy muzyka trafia w najczulsze miejsca. Bywa tak, że tekst poruszy,a muzyka już nie bardzo, i na odwrót. Kiedyś z jednego polskiego kawałku wycięłam 20 sek gry na skrzypcach, reszta jak dla mnie oczywiście, nie nadawała się do użytku wink Często nie potrafiłam poradzić sobie z emocjami i takimi tam bzdetami , dlatego w większości przypadkach tekst był/jest mi potrzebny do wyrzucenia z siebie tego i owego. Poza tym uwielbiam śpiewać , oczywiście jak nikt nie słyszy smile

No to teraz moja interpretacja Eclisse. Na początku faktycznie był niepokój , porównałabym go do obaw, które kiedyś towarzyszyły mi podczas nocy, których lekko mówiąc nie lubiłam. No, ale jak wiadomo, po każdej nocy przychodzi dzień, także w tym utworze, dało odczuć się oczekiwanie na jutro, na nowe, na słońce....Słońce ,przy którym wszystkie demony świata rozpadają się w pył...

Generalnie pozytywny kawałek, wrzucam go do swoich ulubionych " transowych" nutek.

Dreammaker, miło znów Cię czytać wink

Pankracy, nie bądź taki zapodaj coś swojego wink tongue_out

• ot.a 26.01.15, 23:57
    ja lubię zamykać oczy i wsłuchiwać się w takie dźwięki...

Tekst linka
  • ot.a 27.01.15, 00:07
    Tekst linka

• ot.a 27.01.15, 00:23
    coś spokojniejszego... uwielbiam...

Tekst linka

cała ta płyta jest poruszająca
  • 36spriing 27.01.15, 17:45
    Całe wieki tego nie słuchałam, dzięki za przypomnienie wink
  • dreammaker 28.01.15, 17:26
    Mi również jest miło,że mogłem coś tu napisać...fajna interpretacja smile
  • face-predator 09.04.15, 00:15
    >Poza tym uwielbiam śpiewać , oczywiście jak nikt nie słyszy smile<

Jakże mi to bliskie, ale często uświadamiam sobie: -a co tam, niech się niewokalna większość śmieje-

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • 36spriing 22.04.15, 14:19
    >Jakże mi to bliskie, ale często uświadamiam sobie: -a co tam, niech się niewokalna większość śmieje

Na zdrowie tylko im to wyjdzie .wink
  • face-predator 09.04.15, 00:10
    Ode mnie ,mocna czwórka. Głównie dlatego iż to mało kultowe, ale poza tym.... poniosło mnie przez te 5 min w inny świat.... i o to chodzi.

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 08.03.15, 02:15
    Pozwolę sobie odkurzyć wątek wink

Stare to już ,ale mocy swej nie utraciło smile

The Crystal Method - Keep Hope Alive
  • dreammaker 08.03.15, 03:12
    ...no i koniecznie jeszcze coś...w tamtych latach jeden z moich najbardziej ulubionych kawałków...no i w sumie nadal nim jest,bo jak tego słucham nawet teraz,to wszystko odżywa we mnie na nowo wink

Apollo 440 -- Aint Talkin Bout Dub
  • face-predator 09.04.15, 00:23
    Wiesz co! Dzieki Ci wielki, właśnie dzięki temu kawałkowi przypomniałem sobie świetne chwile swego dzieciństwa. Naście lat temu szedłem środkiem tłumu zgłaszać swój zespół na turniej kosza (zajęliśmy 2 miejsce) i w tym właśnie czasie w tle leciał podobny kawałek. Zawsze do końca życia będę go kojarzył z tą właśnie chwilą

Lata młodości...

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 13.04.15, 00:28
    Jak nie miało się jeszcze internetu,słuchało się listy "hop bęc" i czekało aż freestyler zabrzmi...wtedy miałem świra na punkcie tego kawałka,a jak potem jeszcze dorwałem...znaczy pożyczyłem album CD to już w ogóle był wypas...zwłaszcza jak nie było nikogo w domu big_grin
    Megaklasyk,do dziś go słucham smile
  • dreammaker 29.03.15, 03:43
    To ja może jeszcze coś od siebie dorzucę...nie tak bardzo stare,ale to już jest klasyk smile

Sun decade ft Monique Vermeer -- Have it all
  • dreammaker 31.03.15, 17:57
    Zimmera słyszę ostatnio dość często...a to za sprawą pewnego filmu o uciekinierach z zoo... big_grin
    Świetny kompozytor,dobrze oddaje emocje związane z tym co dzieje się na ekranie smile
  • 36spriing 03.04.15, 13:10
    > Zimmera słyszę ostatnio dość często...a to za sprawą pewnego filmu o uciekinier
    > ach z zoo... big_grin

big_grin
    Tak się składa, że w jednym z uciekinierów jestem , ale to bardzo, bardzo bezgranicznie zaświergolona big_grin tongue_out
  • wyszeptany-o-zmroku 04.04.15, 11:36
    Ooo,to nawet fajne jest.
    --
    www.kawalek-nieba.pl/
  • face-predator 09.04.15, 00:36
    Co we mnie ostatnio siedzi?? Nawet się zastanawiać nie muszę.

Staram się słuchac tego kawałka z rana, jak najwcześniej. Daje sporego kopa wiary i motywacji na cały dzień, wiele godzin pozostaje w mojej głowie bym se mógł go nucić. Dla uściślenia nie jest to autorski projekt tegoż wykonawcy poniżej, jednak wykonanie - sami oceńcie. Swego czasu miałem inną interpretację tego utworu niż aktualną. Ocal mnie przed nienawiścią, pogardą - czytałem abym ja sam do nikogo nie czuła pogardy. Dziś czytam to aby Pan ocalił mnie przed pogardą innych. Sam nie wiem która interpretacja jest sensowniejsza. Ale pomijając - ocal mnie panie przed każdą wersją nienawiści!

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • face-predator 09.04.15, 01:25
    Siemano!

No a teraz się wyłamię, coś nie kultowego - no przynajmniej nie z nazwy.

Artysta z nad oceanu zagościł u mnie od niespełna roku. Kilkanaście wykonań przesłuchałem aż zdecydowałem sie na to jedno które Wam tu zaprezentuję. Johny zwrócił na mnie swą uwagę nie tylko kapitalną nutą jakże i tekstem (którego nie rozumiem przecież), ale i miedzy innymi (!) wielkim uczuciem do drugiej żony które zakończyło jego żywot 4 misiące po śmierci drugiej połówki. Nie mam na myśli czas a oddanie do (drugiej) miłości, gdzie w dzisiejszych czasach schodzi to na tak wielki margines!

Panie, Panowie - Johny Cash

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 13.04.15, 00:14
    Przy refrenie zdałem sobie sprawę,że już to gdzieś słyszałem i to całkiem niedawno...no i już wiem gdzie... wink
    Bardzo przyjemnie się tego słucha,jest bardzo lekka i łatwo wpada w ucho,głównie też dzięki dobrej jakości dźwięku smile
  • dreammaker 13.04.15, 00:19
    Przypomina mi to trochę "Ojcze nasz" tylko jakby w wersji "okrojonej" i uproszczonej w odbiorze,także Twoja interpretacja wydaje się raczej dobra smile
  • dreammaker 13.04.15, 00:21
    Klimatem trafiłaś w mój gust wink
  • 36spriing 22.04.15, 14:32
    smile
    Wiem, zdążyłam zauważyć w jakich dźwiękach gustujesz wink
    Ostatnio i ja w takim klimacie się bujam ... tak jakoś wyszło tongue_out
    Ale jako znawca tego gatunku , mógłbyś podesłać podobne nutki ... romantyczne , sensualne itd itp ;big_grin
    Obiecuję, że dobrze zostaną wykorzystane, a co najważniejsze będę dozgonnie wdzięczna big_grin smile
  • dreammaker 26.04.15, 01:33
    Noooo Spring,Ty to masz naprawdę wymagania,romantycznie i sensualnie...czego Ty ode mnie wymagasz ? zwłaszcza ,że ze mnie znawca raczej średni...znam się na tym co mi się podoba ;P
    ...ale oki,postaram się coś w tym kierunku zrobić,jednak cudów nie oczekuj wink

> Ostatnio i ja w takim klimacie się bujam ... tak jakoś wyszło tongue_out

To chyba dość radykalna zmiana jak na Ciebie,czy może przesadzam ? smile
  • 36spriing 07.05.15, 10:17
    Przyznaję się bez bicia, trochę mnie poniosło smile Ale z powierzonym zadaniem doskonale sobie poradziłeś, odkurzyłeś też w mej pamięci Sylver, za co wielkie dzięki wink

Radykalnych zmian u mnie brak, jak zacznę słuchać rapu czy hip hopu, wtedy będzie można tak napisać... Wiem, że niektórym ciężko zrozumieć jak można być fanką RHCP i np Armina i jego babe face hehhe wink Tudzież Jareda Leto . No , ale tak mam i jest mi z tym dobrze tongue_out
  • dreammaker 25.05.15, 01:15
    No właśnie...Twoje uwielbienie do Jareda trochę mnie zmyliło,bo nie przypuszczałem że fanka takiej muzyki lubuje się w także w elektronicznych brzmieniach...naprawdę mile mnie zaskoczyłaś tymi kawałkami które tu umieściłaś,a jeśli chodzi o mnie to nie tak łatwo mnie zadowolić,jakby się to mogło wcześniej wydawać i dzięki Ci wielkie za to,czuję się usatysfakcjonowany wink

No , ale t
    > ak mam i jest mi z tym dobrze tongue_out

I tak trzymaj wink
  • dreammaker 13.04.15, 00:20
    Hmmm...ogoniasty ??? big_grin
  • dreammaker 26.04.15, 01:20
    ..."szczek szczek" big_grin
    Jedna z najlepszych scen...jak dla mnie no i przy okazji to był by świetny materiał na instruktaż dla nieśmiałych "Jak ją zdobyć ? " ;D

Zaskoczyłaś mnie tym Melmanem wink Czemu Melman ?
  • 36spriing 07.05.15, 10:27
    dlaczego Melman ?
    Za Sopot , za jego przezabawne miny i nieporadne kopytka ,ale przede wszystkim za to .....
    Za miłość do Glorii ...

"Jak o nią dbać " Druga część poradnika "jak ją zdobyć" "tongue_out
  • dreammaker 25.05.15, 01:18
    ...i za miętusy w metrze big_grin

A w ogóle to takich romantyków jak melman to już chyba nie ma ;D
  • dreammaker 13.04.15, 01:22
    Ostatnio miałem potrzebę posłuchania safri duo...ot tak po prostu smile
    Mają kilka naprawdę świetnych kawałków,już kiedyś nawet wrzucałem coś od nich ich na tym forum,ale czemu by nie dorzucić czegoś jeszcze... wink

Safri Duo - Marimba Dreams

Safri Duo - Prelude

Adagio

...i mały bonus na koniec...w pierwszej części "madagaskaru" big_grin w jednej ze scen lew Alex miał sen o spadających befsztykach i przy tym leciało właśnie to co chcę wrzucić...te dźwięki utkwiły mi w głowie od pierwszego usłyszenia...dobrze jest słuchać tego dość głośno,ale i nie za głośno w idealnej ciszy,zwłaszcza początek utworu smile

Thomas Newman - Dead Already (American Beauty Soundtrack)

• rocker74 13.04.15, 15:40
    Mogę? To mi w duszy gra ostatnio. Starzeję się.
    www.youtube.com/watch?v=de0H_WqxZIQ
  • 36spriing 22.04.15, 14:35
    Dennis Sheperd feat. Katty Heath - Where I Begin
  • dreammaker 26.04.15, 01:48
    ...no i kto tu jest znawcą ? big_grin naprawdę świetny kawałek wink
  • 36spriing 22.04.15, 14:39
    Wpuść Wiosnę do "domu" o starości nie będzie mowy wink
  • dreammaker 26.04.15, 01:36
    Nie mam nic do Grechuty,ale jeśli to prawda z tym starzeniem się,to oby zaczął podobać mi się jak najpóźniej ;P ;D
  • dreammaker 26.04.15, 02:21
    ...coś romantycznego...może to,bo lubię wink

Harris C feat. Anthya -- Tonight

...za niemieckim w piosenkach nie przepadam,ale to mi się podoba,bardzo melodyjne i chwytające za serce...

Marc van Linden -- sturm der nacht(Sasha de Vries rmx)

...to z kolei raczej większość ludzi słyszało,utwór pochodzi z albumu "Chances",którego słuchałem dawno temu,myślę że nie zestarzał się ani trochę,jedna piękniejszych piosenek jaką zapamiętałem z tamtego okresu.

Sylver -- In your eyes

...a to już jest inna bajka,stary już utwór który miał kilka różnych wersji i przeróbek,ta jest zdecydowanie dla mnie najlepsza...emanuję bardzo dużą energią,do dziś słucham go z ogromną przyjemnością wink

Sunclub -- Fiesta De Los Tamborileros (Space Frogs Hot Chillie Edit)
  • dreammaker 01.05.15, 18:01
    ...bo w życiu piękne są tylko chwile...nie nie,to nie o Dżem chodzi ;D

Above & Beyond -- small moments like these
  • face-predator 01.05.15, 22:24
    Ale to co masz coś do Ryśka??
    Ja go sobie cenie bardzo, może nie chodzi mi o pogląd całościowy, lecz o to serce i oddanie które słyszy się w jego nutach. Szkoda, że wyszło jak wyszło.

Znajoma mnie Dżemem zaraziła, był dla niej tym czym dla mnie jest Kazik... jedno z ostatnich występów :

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 01.05.15, 22:40
    Nie,nie mam nic do Ryśka,lubię niektóre jego piosenki,był artystą z prawdziwego zdarzenia,kochał muzykę...no i niestety,jak napisałeś,wyszło jak wyszło...ale też może właśnie cały ten tragizm uczynił go wielkim i tym samym pozostawił po sobie legendę.

A napisałem,że nie o Dżem chodzi,bo jak dobrze wiesz "w życiu piękne są tylko chwile" to jest jego piosenka,a wydaje mi się,że większość polaków,czytając to zdanie,skojarzyło by właśnie z Dżemem.

No a jeśli Cię to zdenerwowało,to przepraszam,ja nie jestem tutaj by komuś ubliżać,obrażać ani nic z tych rzeczy.
  • face-predator 01.05.15, 23:14
    Spoko ziom wink. nie podniosło mi się ciśnienie... aż tak bardzo.

Nie sądzę że to co się stało z Ryśkiem miało aż taki pozytywny wpływ na jego "kariere", przynajmniej nie chcę w to wierzyć. Zresztą wystarczy zobaczyć do ilu uszu trafiał jeszcze za żywota. Wielu dzisiejszych dodowatych mogą tylko pomarzyć o takiej wielkiej sympatii.

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 01.05.15, 23:48
    >... aż tak bardzo.

aha,czyli jednak nóż się w kieszeni otwierał...dobra,będę uważał następnym razem na słowa ;D

Nie chciałem powiedzieć,że tragizm go wykreował,raczej może że uczynił go w jakiś sposób nieśmiertelnym...

>Wielu dzisiejszych dodowatych mogą tylko pomarz
    > yć o takiej wielkiej sympatii.

Dokładnie,kiedyś trzeba było mieć siłę przebicia,siłę,motywację...a dzisiaj do wybicia się media są potrzebne i ten kto ma kasę to się jakoś wypromuje,zresztą każdy ma wybór czego chce słuchać...a "Rudą" słyszę prawie na co dzień w pracy...chociaż teraz to już nie wiem,straciłem rachubę big_grin tekst jest nawet chwytliwy i zabawny...przynajmniej był taki na początku,bo później to już mi wszystko jedno było ;P
  • 36spriing 07.05.15, 10:33
    Przede wszystkim akustyka mnie rusza więc jeśli chodzi o Above & Beyond - to w tym wykonaniu jest po prostu mega...
  • indianer666 01.05.15, 20:52
    Hm. Ja tego nie mogę się nasłuchać. Dzięki komuś kto mi podrzucił. smile Pozwolę sobie wkleić tekst po polsku. Tekstowo się kłania. smile
    Audioslave - Jestem autostradą

" Pozbawiono mnie pereł i wieprzowiny
    Moja droga była długa i męcząca
    Byłem zagubiony w miastach
    Samotny wśród wzgórz
    Nie czuje smutku czy żalu pozostawiając to

Nie jestem twoimi toczącymi się kołami
    Jestem autostradą
    Nie jestem twoim jeżdżącym dywanem
    Jestem niebem

Przyjaciele i kłamcy nie czekajcie na mnie
    Dostanę się wszędzie sam
    Położyłem milion mil
    Pod moimi piętami
    I cały czas zbyt blisko do Ciebie
    Czuję to.

Nie jestem twoimi toczącymi się kołami
    Jestem autostradą
    Nie jestem twoim jeżdżącym dywanem
    Jestem niebem
    Nie jestem twoim powiewającym wiatrem
    Jestem błyskawicą
    Nie jestem twoim jesiennym księżycem
    Jestem nocą "

www.youtube.com/watch?v=QAfpuiDZV_c
  • face-predator 01.05.15, 22:39
    Hmm, teks jest niewątpliwie oryginalny - podoba mi się wink. Ale nuta już mniej, ale to akurat nic dziwnego, ważne że dla Ciebie jest w tym kawałku to "coś". Prawda że wspaniale jest mieć w zanadrzu takie kawałki które pobudzają?

Dziś, a właściwie od wczorajszego wieczoru trafił do mnie mocno (oczywiście w wykonaniu Kazika) taki spokojny kawałek. Żebyście mnie nie uznali za dziwaka [kim przecież jeZdem] ale nawet wprawia moje ręce i ciało w ruch big_grin.

Wykonanie nie kultowe, bo nie znalazłem

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • face-predator 01.05.15, 23:02
    A teraz kawałek.... hmm... trochę będzie obciachowo jak dla mnie, ale nie mogę się powstrzymać. Jadąc do jobs czasami słucham redia i jakoś ta nuta wywołała u mnie "banana". Czasami muszę się przyznać i takie melodyje do mnie się dobiją.
    Znajomemu jak o tej piosce powiedziałem to skomentował krótko: "jak na dachu rdza, to w piwnicy mokro" big_grin

MIŁEJ ZABAWY... ja już się śmieje ;-P

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • indianer666 02.05.15, 19:20
    Ekstra. A mówią że nie ma już świetnej polskiej muzyki. smile
  • indianer666 02.05.15, 19:14
    Audioslave. Głos Soundgarden i reszta z Rage Against The Machine. Dla mnie wszystko co najlepsze. smile Jakoś tak identyfikuję się z tym tekstem. Pora tylko wyruszyć w drogę. Że tak powiem podmiot liryczny nie dał się zmienić i został sam. Amerykanie to i musi być autostrada. Ważna rzecz w końcu. smile Kwartet ProForma zacny bardzo. Nie znałem. Kolejny ulubiony kawałek do playlisty. smile Wszystko co z Kultem związane jest mi bardzo bliskie. Wstyd się przyznać, nigdy na koncercie nie byłem. Pozdrawiam.
  • dreammaker 03.05.15, 09:47

Gus Gus - Purple (Sasha V The Light mix)
  • 36spriing 07.05.15, 10:42
    Minus Blue Feat Emma Saville - Be As One

tyDi feat. Audrey Gallagher - Worlds Apart

Atlantis Ocean - Exosphere

tongue_out
  • 36spriing 07.05.15, 10:49
    Tekst tej piosenki mówi, dlaczego tak mam wink

Pójdę tylko tam, gdzie poprowadzi moje serce, nie trzeba mi fam
    Pójdę tylko tam, gdzie w duszy muzyka, muzyka, muzyka, moja gyal
  • 36spriing 07.05.15, 10:54
    To takie nasze disco polo Heniek Zakościelny, ale zajebiście się przy tym tańczy big_grin tongue_out

No i coś, co jednak zawsze będzie na pierwszym miejscu .... Piosenka pisana nocą ...

.... big_grin ....
  • dreammaker 25.05.15, 02:22

Tiësto featuring Nicola Hitchcock - In My Memory

lub Tiesto - in My Memory (Airwave mix)
  • dreammaker 03.06.15, 23:59
    Stary i niepowtarzalny klimat,przy tym ogromna energia...coś czego na pewno nigdy nie zapomnę,zawiera w sobie to co w muzyce trance uwielbiam...

Junk Project - Control 99 (Phuture Punk Timebase Mix)

...i to również zaliczę do niezapomnianych,w sumie to mógłbym napisać to samo co wyżej...trochę krótsza wersja wycięta z bardzo dobrego seta...polecam wink

Dutch Force - Deadline
  • face-predator 15.07.15, 10:22
    Jednak do mnie jakoś taka nuta nie potrafi dotrzeć. Nie to żebym wyzywał, jednak zwyczajnie mam widać inny gust. Znam osobe która potrafiła całe noce siedzieć i słuchać "nocnego transu"... czy jakoś tak to się pisze, w każdym razie nuta leciała podobna.

Ach, ten taniec Kazika, kapitalny...

Dwa... bo są dwa... jakże podobne... Ok, bez pieprzenia, dla mnie bardzo podobne kawałki. Niosą w sobie inspirację do zastanowienia się nad instytucją kościoła. Niedziela, 6.30, po ulicach miasta maszerują tłumy ludu, średnia wieku ~68 lat. Dla Boga modlitwa we własnym wybranym miejscu, nie w zbudowanej na miliardy świątyni ma inną wartość?? Przecież On jest takim wielkim dobrem. Znajdziemy go wszędzie, także pod tym podniesionym kamieniem! A tak te maszerujące niedzielnym porankiem berety tuczą jedynie ojca R. i jemu podobnym. Skoro o wszystkich kibicach stadionowych można powiedzieć że to hooligani i rozbójnicy, to idąc tym tropem można powiedzieć o księdzach iż to sami alkoholicy i dziwkarze! Ale prawdą to oczywiście - na szczęście - nie jest.

Miłego dnia smile

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • sloanne 15.07.15, 23:04
    Witam,
    strasznie fajnie piszecie o muzyce smile Uwielbiam czytać Wasze posty, puszczając załączaną muzykę...
    Jednak co by nie było Predatorze wygrywasz na każdym froncie. Chociaż brakuje mi jeszcze: Do kołyski - www.youtube.com/watch?v=3hKYz0VNgEk, bo Kazik do Ani już jest wink
    Serdecznie pozdrawiam
  • face-predator 27.08.15, 20:18
    Siemka.
    Słuchaj głębi naszego serca dalej... ej przecież tu żadnych wygranych czy przegranych być nie może, każdy oddaje tutaj coś drzemiącego w nim głęboko. Prawda iż fajna nuta się pojawia smile Dżem... ... .... oj ten Dżem....
    Zaczęło się wszystko od pewnej "Onej" dzieki której owy team poznałem, ale dla mnie bez Ryśka to już są odsmażane kotlety. >sloanne< hmm... czyżby anno?? Wy coś macie do tego Dżemu, że go wielbicie.
    Ja zacząłem go słuchać od

dokładnie od tego linku... Dżem to kawał dobrej "kultowej "nuty" Szkoda Go tak bardzo... ale w życiu piękne są tylko chwile

Dla kogoś piękny szczególnie był autsajder

Kazik będzie tylko dla bojących sie pogrzebów... czy to dla Ciebie?? Czy się owych obawiasz? Wszak to jedyna na świecie sprawiedliwość... szkoda tylko iż tak szybko przychodzi... ...

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • 36spriing 01.08.15, 21:38
    Dobre na stanie w korkach na A4 hehe smile
  • 36spriing 01.08.15, 21:41
    Drzewko się rozj... ,ale wiadome, że mowa o Tiesto tongue_out
  • dreammaker 02.08.15, 23:50
    Jeszcze nigdy nie słyszałem,ani nie czytałem żeby ktoś wypowiadał się o staniu w korkach z uśmiechem...Spring, szacun dla Ciebie ;D

Co do Tiesto...lubię jego starsze kawałki...te dzisiejsze już mnie tak nie kręcą...może kiedyś zaczną tongue_out

a tym czasem...dwa świetne remixy połączone ze sobą...nierozerwalnie wink ...i wokal jest naprawdę... czadowy big_grin

The Roc Project ft Tina Arena -- Never(Tiesto remix + Filterheadz Luv Tina remix)
  • dreammaker 03.08.15, 00:17
    Utwór który wprowadza mnie w taką letnią nostalgię,zwłaszcza teraz kiedy zaczął się sierpień i czuję, że powoli lecz nieubłaganie zbliża się...dobra nie będę kończył,po co wszystkich dołować ;P
    W każdym razie ja tą nostalgię lubię i...nie wiem co więcej powiedzieć...może to że słuchając tego zatrzymuję się na chwilę i myślę o...przemijaniu i o paru niezbyt wesołych rzeczach...ale zaraz po tym robi mi się lepiej...wiem...trochę to porąbane,ale już tak mam...miłego słuchania wink

Ferry Corsten Vs The Thrillseekers -- Sublime
  • 36spriing 03.08.15, 08:43
    Sugerujesz , że jesień nadchodzi wielkimi krokami tongue_out ej wprawdzie liscie lecą z drzew ,ale to za sprawą suszy , za nim zacznie śmierdolić ową porą roku jeszcze trochę minie tongue_out smile Póki co upalne lato w pełni na nostalgie przyjdzie czas wink

Ps. Bardzo fajny kawałek smile
  • dreammaker 04.08.15, 00:33
    Lekko,letnio i romantycznie... 'Finally" i "Find you" wpadło mi w ucho wink
  • 36spriing 03.08.15, 08:37
    Oj tam tongue_out od sypania łaciną są inni , choć i czasem mnie się zdarzy smile
    Ale jak to mówi jedna pani już była minister , są bramki są i korki , więc nie ma co się denerwować .big_grin

Tiesto trochę stracił na świeżości, ale kto wie ...kto wie wink

Remix świetny choć wolę Tine Arenę we francuskojęzycznym wydaniu ,jej głos jest wtedy taki mniam tongue_out

A Dzisiaj po mecze takim kawałkiem hehe

• dreammaker 04.08.15, 00:26
    Łacina czasami się przydaje...w niektórych momentach nawet bardzo ;D
    hmmm bramki rozładowujące negatywne emocje...rewelka big_grin

Dla mnie Tiesto próbuje płynąć nurtem który jest jakby teraz na topie jeśli chodzi o młodsze pokolenie...to jest cena jaką trzeba zapłacić aby być w dalszym ciągu popularnym i rozpoznawalnym na całym świecie,choć to już nie to co kiedyś...ale może się mylę.

Jak mówisz że "mniam" to wrzucaj bo "francuskiej" Tiny nie słyszałem smile

Kawałek z "uprowadzenia agaty" ,dawno temu to oglądałem,całkiem przyjemny film smile
    Jeszcze był tam taki jeden ładny kawałek Krajewskiego...tytułu nie pamiętam,ale na pewno kultowy smile
  • dreammaker 04.08.15, 01:15
    To może jeszcze odrobina melancholii...ale też bez przesady,energii trochę też tu jest wink

Głębia niskich tonów jest tu bardzo znacząca,świetnie współbrzmi z masą dźwięków przeplatającą się w przestrzeni,a wśród tych dźwięków jest również dobrze wyeksponowany wokal,który nadaje całości niepowtarzalnego klimatu,intrygujące wprowadzenie z efektownym rozwinięciem...ostatnio dobrze mi się tego słucha smile

Neptune Project - Lost All My Tears (The Noble Six Remix)
  • 36spriing 08.08.15, 00:23
    Tiesto , Letoś i inni, którzy chcą się utrzymać na rynku muzycznym muszą(?) się sprzedać w każdy możliwy sposób. Stąd te wszystkie potupajki. To takie artystyczne dziwki , może trochę za ostro , ale jak widzę co wyprawia Jared to po prostu żal, no ale na młodziaków to działa, więc nie powinnam się udzielać wink

Francuska Tina, nie będzie w Twoim typie, ale skoro chciałeś to masz tongue_out

Cała ścieżka dźwiękowa z uprowadzenia agaty jest the best , to po prostu klasyk tongue_out
    Uwielbiam wink
  • dreammaker 08.08.15, 20:41
    >może trochę za ostro,ale jak widzę co wyprawia Jared to po pro
    > stu żal, no ale na młodziaków to działa, więc nie powinnam się udzielać wink
    a tam,nie krępuj się...jeśli już Ty tak piszesz o Jaredzie,to musi być naprawdę źle big_grin

> Francuska Tina, nie będzie w Twoim typie
    Może niech ja o tym zadecyduję,zresztą jakie to ma znaczenie,grunt że Tobie się podoba tongue_out

> ale skoro chciałeś to masz tongue_out
    Dokładnie,chciałem...byłem po prostu ciekaw i jestem tym co usłyszałem usatysfakcjonowany...może nie mam teraz odpowiedniego nastroju na taką muzykę,ale tak czy inaczej jej głos bardzo mi się podoba i ładna też jest,muzyka też bardzo dobra,jedyny minus to że...nie bardzo wiem o czym jest,choć sprawdziłem w słowniku tytuł i brzmi chyba tak mniej więcej "sięgaj wyżej",więc jakiś zarys mam smile jeśli się mylę to mnie popraw tongue_out
    Tyle w temacie Tiny dziękuję smile

> Cała ścieżka dźwiękowa z uprowadzenia agaty jest the best , to po prostu klasyk
    > tongue_out
    > Uwielbiam wink

wierzę Ci na słowo...a raczej na ucho tongue_out
  • 36spriing 12.08.15, 11:34
    smile
  • dreammaker 06.08.15, 23:10
    W sam raz na upał...dość znane smile

Samim - Heater
  • dreammaker 07.08.15, 01:25
    ...no tego też nie wypada mi pominąć,to były moje początki a zarazem duży rozwój i postęp jeśli chodzi o ten gatunek,cieszę się z tego że trafiłem właśnie na ten moment,bo jednak to okazało się dla mnie lekarstwem na moje - ogólnie mówiąc "wyjście z dołka" ale...eee trochę za poważnie wyszło tongue_out
    Tak czy siak wtedy było to na topie i mało tego...jest oooo...znaczy się gorąco będzie big_grin
    i może niektórzy powiedzą że to muza dla nastolatków...a jeśli tak,to ja nim jeszcze chyba jestem ;D

Svenson & Gielen feat Jan Johnston - Beachbreeze
  • dreammaker 08.08.15, 21:08
    Project 46 - Destroy Me
    Odrobina melancholii,energii czyli to co lubię,wokal też mi się podoba,wokalistka dobrze się wczuła w tekst,mimo że nie jest go za wiele...smutek jet tu bardzo wyczuwalny.

Hemstock & Jennings - Mirage Of Hope

Dużo fajnych dźwięków w tle...i strasznie lubię efekt cofania,a tutaj brzmi po prostu świetnie wink
  • 36spriing 08.08.15, 00:28
    Oczywiście, że znam wink

Upały ? Jakie upały ? Toż to tropiki 39 w cieniu , jutro ma być gorzej, trawy przed domem już nie ma, ale i komarów też nie hehe ... się wysuszyły smile tongue_out
  • dreammaker 08.08.15, 21:11
    >ale i komarów też nie hehe ... się wysuszyły

No popatrz,to u mnie używają chyba jakiegoś filtru,bo mają się świetnie i rąbią bez ostrzeżenia gdzie popadnie tongue_out
  • 36spriing 12.08.15, 11:39
    Ech ta moja wyobraźnia ... big_grin
  • dreammaker 14.08.15, 23:47
    Ładnie smile

A odnośnie "Lemon tree" ...znam to w sumie od samego początku,słyszany bardzo wiele razy,aczkolwiek powierzchownie...bo jakoś tak wyszło tongue_out dopiero teraz przeczytałem jej słowa,które mnie zaintrygowały,a potem jeszcze przeczytałem w komentarzach że tekst ten powstał w dramatycznych okolicznościach...a wcale tej piosenki tak nie odbierałem...muzyka jest raczej wesoła,a przynajmniej nie dołująca...

• 36spriing 31.08.15, 10:40
    No widzisz ile to z forum można się dowiedzieć wink
    W sumie zawsze się zastanawiałam jak można śpiewać o stracie bliskiej osoby i podskakiwać w rytm wesołej muzyki .... zresztą nieważne, piosenka ma coś w sobie i często do niej wracam .
  • dreammaker 03.09.15, 16:32
    > No widzisz ile to z forum można się dowiedzieć wink
    Widzę i doceniam to smile

> W sumie zawsze się zastanawiałam jak można śpiewać o stracie bliskiej osoby i p
    > odskakiwać w rytm wesołej muzyki

Może artysta nie chciał by ludzie traktowali tej piosenki jako "użalanie się" a raczej jako metaforyczne,miłosne rozterki...lub coś w tym guście ;D powodów może być ogromna ilość wink
    A utwór z pewnością kultowy jest wink

...a co tam, wrzucę coś wink

Matt Darey Ft Kate Louise Smith -- See The Sun (Dan Stone Rework)
  • 36spriing 11.09.15, 11:36
    Wrzucaj , wrzucaj zawsze to miło czegoś " nowego" posłuchać wink
    p.s. Fajny kawałek...
  • 36spriing 11.09.15, 11:45
    Wiem, że wakacje za nami, ale dlaczego sobie ich nie przedłużyć ?tongue_out

Nieśmiertelne A-HA troszkę inaczej wink

• 36spriing 11.09.15, 11:51
    Kręcą na yt z jakością, ale na szczęście można obejść html smile
    Ostatni ... na dziś ... obiecuje hehe wink

• 36spriing 28.10.15, 13:15

Wiadomość dnia !!!
    Po tyłu latach pojawią się znów i ja tam będę wink
    https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12191477_10153056166201968_8244252048888832501_n.jpg?efg=eyJpIjoibCJ9&oh=ab8d90700d3e1e035cd583c905e4fc7a&oe=56C5357B

• dreammaker 09.08.15, 17:26
    ...uffffff...napisałbym coś o tym utworze,ale z pewnego powodu mi się nie chce...zdecydowanie lepiej posłuchać i ewentualnie samemu sobie coś dopowiedzieć... tongue_out

John OCallaghan ft. Audrey Gallagher -- Big Sky(AvB intro edit)

• 36spriing 12.08.15, 11:37
    No cóż , sobie dopowiedziałam, ale z wiadomych przyczyn nie chce mi się rozpisywać ... tongue_out tongue_out
    Napiszę tylko, że kawałek oczywiście jest mi znany i lubiany wink
  • dreammaker 15.08.15, 00:10
    Przy tym fajnie mi się kiedyś biegało...lato,duża przestrzeń wokół,pola,łąki,lasy w oddali a do tego zachodzące już słońce...bardzo miło to wspominam wink

Pulser -- Sunseeker(instrumental)
    Signalrunners - Aria Epica (Bart Claessen Remix)

...a przy tym biegać nie próbowałem ;P

Filo & Peri Feat. Fisher - Ordinary Moment (Midnight Mix)
    Aly & Fila feat. Josie - Listening
    Orbital - Frenetic

Koniec tongue_out
  • face-predator 17.02.16, 14:00
    Sorry... do mnie to jakoś nie przemawia... sam "niewiele" gorzej bym to wykrztusił... ale z gustami się nie dyskutuje.
    OK, może ja się nie znam i tylko w punkt jeden zapatrzony żem jest... NIE!!! słucham też przez "abonament" też ty czasowych utworów--- noga czasami przytupnie big_grin

Ogólnie... nie dociera to do mnie... "aktualnie jeszcze zima zła... lecz się nie martw baronowo już przemija zima zła...

Pozdrawiam Was nie wymarłych w tym temacie....

...Namaste!!!

--
    To nie moje są słowa,
    To jest legenda ludowa!
  • dreammaker 28.02.16, 12:27
    > Pozdrawiam Was nie wymarłych w tym temacie....

Może rzadko tu wpadam,ale prędko w tym temacie nie wymrę...także myślę,że jeszcze nie raz i nie dwa będę zasilał ten wątek tongue_out i dzięki za pozdrowienia...kolegi tu już chyba dawno nie było ?

...a odnośnie zasilania,może nie będzie ładnej melodii,ukrytego piękna czy też jakiejś zawartej mądrości,za to jak dla mnie na dzień dzisiejszy dobrze kopie...przy głośnym słuchaniu daje dużo satysfakcji...no i ciary też są smile

Sneijder & Bryan Kearney - Next Level (Original Mix)

...no to teraz ja pozdrawiam wszystkich,którzy piszą i zaglądają do tego wątku... miłej niedzieli wink

• dreammaker 20.12.15, 13:28
    >Coś pięknego,więc nie może tego tutaj braknąć,przy okazji odswieże wątek

Dołączam się smile

Plumb - Need You Now (How Many Times) (Bryan Kearney Remix)
  • dreammaker 10.02.16, 17:58
    ...chciałbym coś napisać,ale jakoś mi nic nie przychodzi do głowy...w sumie to jeśli chodzi o ten kawałek to komentarz jest zbędny...lekki,rytmiczny i naprawdę brzmi bardzo pozytywnie... o a jednak coś napisałem tongue_out

Filterheadz - Yimanya
  • dreammaker 04.04.16, 19:41
    0,

Pozwolę sobie zajrzeć na chwilkę...mam tu coś bardzo przyciągającego,magicznego z dobrym wokalem i nutką tajemniczości.
    Wybrałem tą dłuższą wersję bo wolę jednak jak utwór trochę dłużej się rozkręca i jest taki kompletny,a ta krótka to wiadomo...jakby czytać książkę co kilka wersów,choć może niektórym to i wystarczy...zresztą nieważne,co kto lubi wink
    ...polecam i pozdrawiam smile

The Doppler Effect ‎– Beauty Hides In The Deep (Original Mix)

• dreammaker 22.05.16, 12:31
    Jak zwykle mam coś godnego polecenia... wg mojego mniemania ma się rozumieć ;P

Solar Stone & Alucard- Late Summer Fields

...i ewentualnie to,bo mi się ostatnio przypomniało

Hammer & Bennett - Language (Original Mix)

Fajnie że coś się dzieje na tym forum...wątek ledwo odnalazłem big_grin ...i tak trzymajcie smile
    Pozdrawiam wszystkich wink
  • dreammaker 29.05.16, 12:14
    Zarówno do posłuchania(najlepiej głośnego,ale po cichu też brzmi całkiem nieźle) jak i pooglądania...mi się bardzo podoba więc się z Wami dzielę smile

Will Atkinson - Isolator (Original Mix)

...dorzucę jeszcze klasyk,jak najbardziej warty posłuchania.

BT - Mercury And Solace (BTs 12 Mastermix)

Pozdrawiam wink
  • dreammaker 18.07.16, 00:03
    To znowu ja...w ten pochmurny i może jeszcze gdzie nie gdzie deszczowy wieczór...albo noc jak kto woli tongue_out a może by tak na chwilę przenieść się do raju...tego ziemskiego oczywiście big_grin
    ...pomarzyć zawsze można smile

Solar Stone - The Calling (Chilled Mix)
    ...jak coś to polecam też Orkidea Piano Mix

Sasha, Krister Linder - Cut Me Down (Kastis Torrau & Donatello feat. Arnas D. Remix)

...a powrót już niestety pociągiem...chyba że ktoś lubi,to będzie wypas wycieczkabig_grin

The Chemical Brothers - Star Guitar

Życzę miłej podróży i pozdrawiam wink
  • dreammaker 14.09.16, 19:13
    Witam...zabiorę tylko chwilkę wink

Naprawdę świetny kawałek do rozładowania stresu po całym dniu...zwłaszcza przy jeździe samochodem wieczorową porą...polecam wink

Peter Martin presents Anthanasia - Perfect Wave (Original Mix)

• dreammaker 19.03.17, 03:11
    Jakby komuś się nudziło...polecam wink

Jonas Steur feat Jennifer Rene - Fall To Pieces
  • tapatik 19.03.17, 16:22
    Masz coś na zakwasy?
  • dreammaker 20.03.17, 00:17
    Ja wiem... mówi się że muzyka jest dobra na wszystko,ale sam po sobie wiem że trzeba trochę pocierpieć...ale też wiem że najgorzej jest jak się tkwi w bezruchu,a skoro tak to najlepiej by było po prostu być w......

Zresztą jesteś twardy facet,wytrzymasz ten tydzień big_grin
    A jeśli można zapytać... po czym tak cierpisz ?

• tapatik 20.03.17, 07:50
    Poszedłem na zawody w chodzie.
    Plan był taki - na spokojnie przejdę sobie te 5 km, taki spacer po lesie.
    Wykonanie - cooo? Baba mnie wyprzedziła?
  • dreammaker 20.03.17, 18:04
    A nie dałeś jej przypadkiem forów...i rozumiem ze byłeś tuż za nią do końca 😉

5km to dość sporo,zakładając brak przygotowania, tym bardziej że chód do latwych raczej nie należy...oczywiście taki sportowy chód bo w sumie to nie wiem jakiego rodzaju były to zawody.
  • tapatik 21.03.17, 09:48
    Nic jej nie dawałem, sama sobie wzięła.
  • dreammaker 02.04.17, 10:01
    Ach te.....Baby big_grin
  • dreammaker 02.04.17, 10:06
    Może ktoś skojarzy smile

BT - Nocturnal Transmission
  • dreammaker 18.05.17, 18:19
    Zdecydowanie uważam że jest to... piękne...warte posłuchania.

DJ Shah Meets Jan Johnston -- Beautiful (Original Mix)

...i coś na deser...pozdrawiam wink

Matti Laamanen - Flakes (Slinky Silky Remix)

• dreammaker 12.08.17, 22:16
    Witam ponownie....jak zwykle to bywa chciałbym coś tu umieścić,myślę nawet że gdybym użył słowa "bomba" nie minął bym się z prawdą,choć być może ktoś uzna to za przesadę...jednak w tym przypadku wszystko zależy od punktu widzenia... czy też może słyszenia...zresztą wszystko jedno wink
    To może coś o tej bombie...chyba mało kto nie słyszał o kimś takim jak Paul Van Dyk więc nie ma sensu pisać kim jest,dodam tylko że jest to prawdziwa legenda trance'u i mimo że ma już 45 lat kipi w nim jeszcze niesamowita energia co udowodnił na występie na festiwalu muzyki elektronicznej "tomorrowland" który odbył się w zeszłym miesiącu w Belgii.Obejrzałem kilka występów i owszem były dobre,ale jednak Paul swoim setem rozwalił mnie na kawałki... i kurde jeszcze się zbieram...jest w nim wszystko to czego teraz potrzebowałem - energia,emocje,euforia,klimat,zaskoczenie,"przejścia" no i jego "bycie" na scenie strasznie mi się podobało,emanował niezwykle pozytywną energią co również będącej tam szerokiej publiczności się znacząco udzieliło,grał na pełnym luzie,zero wymuszonych emocji...tak jakby grał dla przyjaciół...naprawdę aż miło się oglądało.
    Sprostuję tak w razie czego,że niestety oglądałem to tylko na youtube,choć i tak chwała im za to,że dają możliwość obejrzenia czegoś tak niesamowitego.

A teraz najgłówniejsza część...do napisania niniejszego postu zmotywował mnie genialny utwór którego Paul użył w swoim secie o pięknie brzmiącym tytule "Stronger Together" stworzonego przez...właśnie samego Paula wraz z nieznanym mi artystą Pierrem Pienaarem i jest to całkiem świeży produkt więc o niestrawności nie ma mowy big_grin
    Tak na marginesie...przepraszam za przynudzanie ale jakiś wstęp musiałem zrobić...w końcu to bomba wink
    Konkretny fragment zaczyna się od 9:45 i trwa tak do 14 minuty...ale i tak polecam obejrzeć cały set.

Dzięki za uwagę i pozdrawiam...pozytywnie smile

Tomorrowland Belgium 2017 | Paul van Dyk

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka