Dodaj do ulubionych

wzorzec elastycznosci:)

• 01.10.17, 18:57
    jak widzisz "stop-klatke" - kliknij w obrazekwink
  • 01.10.17, 20:23

Od zawsze było wiadomo że koty mają kręgosłup z gumy wink

https://img.buzzfeed.com/buzzfeed-static/static/enhanced/web05/2012/2/1/16/enhanced-buzz-15153-1328131907-178.jpg
  • 01.10.17, 20:27
    No jakbym siebie widziała podczas porannej jogi.wink
  • 01.10.17, 22:06
    a jakaz to pozycja? - bo przeciez nie powitanie sloncatongue_out

> No jakbym siebie widziała podczas porannej jogi.wink
  • 02.10.17, 08:19
    psycho_but_cute napisała:

> a jakaz to pozycja? - bo przeciez nie powitanie sloncatongue_out
    >
    Nie. To jest pozycja - powitanie męża wracającego z wypłatą.
  • 03.10.17, 01:03
    Finko, kasa/pensja to teraz na konto wplywawink
    a jak maz rano wraca, to raczej bez pensji bo.... przehulal juztongue_out

> > No jakbym siebie widziała podczas porannej jogi.wink
    > >
    > > a jakaz to pozycja? - bo przeciez nie powitanie sloncatongue_out
    > >
    > Nie. To jest pozycja - powitanie męża wracającego z wypłatą.
  • 03.10.17, 07:58

>" Finko, kasa/pensja to teraz na konto wplywawink"
    >
    Niekoniecznie ,są tacy co wciąż dostają "do łapki".smile

a jak maz rano wraca, to raczej bez pensji bo.... przehulal juztongue_out
    >

Nie bardo wiem jak się do Ciebie zwracać ,więc napiszę
    Drogi Buciewink przykro mi z powodu Twoich doświadczeń ,ale bardzo Cię proszę nie uogólniaj (znowu ,nie wypominając) .
  • 03.10.17, 23:00
    nie wiem, o co Ci kamon, Finko. moze zapomnialas o porannej jodze i metydacji? moze kawa była kwasna? moze nie zauwazylas emotikona?
    anyway - 1 jest pewne; nie jestem facetem. i peace ([pi:s]) z Tobątongue_out

> Nie bardo wiem jak się do Ciebie zwracać ,więc napiszę
    > Drogi Buciewink przykro mi z powodu Twoich doświadczeń ,ale bardzo Cię proszę nie
    > uogólniaj (znowu ,nie wypominając) .
  • 04.10.17, 10:20

>
    >> "nie wiem, o co Ci kamon, Finko"

>Kamon o to ,że na każdym kroku popisujez się swoją "elokfencjom " i wygłaszasz mundrości mające na celu zdyskredytować rozmówce. Jaka ty jesteś obyta ,gdzie ty nie byłaś i co nie widziałaś i te anglojęzyczne wstawki - litości...
    Ponad to dostrzegam u ciebie jakąś niespełnioną rządzę władzy. Te notoryczne nawoływania admina i przywoływanie go do porządku. Boje się myśleć kim ty jesteś w realu ?

">moze zapomnialas o porannej jodze i metydacj
    " moze kawa była kwasna? moze nie zauwazylas emotikona?"

Nie martw się mu mnie wszystko ok.smilePoranna przebieżka z psem cudowna ,kawka pyszna .Nawet wyznam ci że "spóżniony pociąg " w końcu przyjechał więc nie będziesz zmuszona sięgać do swej przepastnej skarpety podatnika po kolejne 500 plus big_grin

" anyway - 1 jest pewne; nie jestem facetem.'

pocieszające wink

" i peace ([pi:s]) z Tobątongue_out"

A z tobą Schetyna tongue_out
  • 04.10.17, 11:39
    hehehehehe...finko... dzielna dziewczyna z Ciebie smile
    Gęba mi się sama uśmiecha smile
  • 04.10.17, 19:44
    po kolei:

1) och, ja po prostu lubie jezyk polski, neologizmy i zapozyczenia tezsmile i powtorze za prof. Miodkiem: nie ma slow niepotrzebnych jezykowi!
    NIE uzywam jezyka jako srodka do dyskredytacji rozmowcy. nie epatuje "wtretami" angielskimi. nie rozumiem wiec Twojej nieuzasadnionej irytacji.

2) co do żądzy władzy - mam w umiarzesmile nie wołam jak Konrad w Wielkiej Improwizacji: dajcie mi rząd dusz!

3) posty do admina w sprawach administrowania nie sa przywolywaniem do porzadku ale reagowaniem w kwestii zasady, ktora domyslnie zgodzilismy sie przestrzegac na tym forum, i ktora umieszczona jest boldem (lub jak wolisz: napisana czcionka pogrubiona) i dodatkowo podkreslona kolorem czerwonym: Spamowi i reklamom mówimy stanowcze NIE!

4) "wycieczke" osobista typu: boje sie myslec (...) - przemilcze.

> >Kamon o to ,że na każdym kroku popisujez się swoją "elokfencjom " i wygłas
    > zasz mundrości mające na celu zdyskredytować rozmówce. Jaka ty jesteś obyta ,gd
    > zie ty nie byłaś i co nie widziałaś i te anglojęzyczne wstawki - litości...
    > Ponad to dostrzegam u ciebie jakąś niespełnioną rządzę władzy. Te notoryczne na
    > woływania admina i przywoływanie go do porządku. Boje się myśleć kim ty jesteś
    > w realu ?
    >

5) wydobede z siebie gargantuiczne (to slowo zna kazdy fan Tarantino i kazdy, kto widział Kill Bill'awink) poklady cierpliwosci i napisze wprost: używanie w stosunku do rozmowcy niewlasciwego rodzaju jest niestosowne (proba dyskretydacji czy blad?). i sprawdź odmiane słowa buc - chyba ze o inne chodzilo?

> Drogi Bucie przykro mi z powodu Twoich doświadczeń (...)

6) chcesz cos jeszcze dodac? odpowiedziec rzeczowo?
    jesli nie, to proponuje (parafrazujac ewangelie bodaje sw. Lukaszawink) uwierzyc, ze zostalas ocalona.
  • 04.10.17, 21:38
    Droga Psycho, fanko Tarantino, a takie nazwisko - Rabelais... Znamy?
    Co do wtrętów angielskich, najlepiej powiesić na nich angielską huśtawkę, swing, you know wink
  • 04.10.17, 22:14
    Cambrio1.2 - Zycia Gargantui i Pantagruela nie czytalam, duzo stracilam?: Ty zglebilas wszystkie 5 czesci? jest tylko przekład Boya-Zelenskiego czy kto jeszcze sie pokusil?
    ps. fanka Tarantino nie jestem, ale Kill Bill'a lubiesmile a Ty?:

> Droga Psycho, fanko Tarantino, a takie nazwisko - Rabelais... Znamy?
    > Co do wtrętów angielskich, najlepiej powiesić na nich angielską huśtawkę, swing
    > , you know wink
  • 01.10.17, 22:05
    wiesz, KJM, na elastycznym kregoslupie mi nie zalezytongue_out
    nawet czesto (zawszesmile) wskazane jest by byl sztywny w zasadach (tzw. herbertowska powstawawink)

ale jakby zycie było czasem tak latwe/elastyczne jak ten kociak z obrazka - czemu nie?wink

> Od zawsze było wiadomo że koty mają kręgosłup z gumy wink

• 04.10.17, 20:10
    takie tam z wakacji z koleżanką:

http://incrediblethings.com/wp-content/uploads/2015/03/contortionist-1-e1426130003119.jpg
  • 04.10.17, 20:42
    O mamuniu... To tak się da???
  • 05.10.17, 17:23
    > O mamuniu... To tak się da???

nie takie rzeczy się robiło
    obczaj to: big_grin
    https://38.media.tumblr.com/aca94f6a869bd61ef774762021303e7c/tumblr_mk6itnE2z11rhxd21o1_250.gif
  • 06.10.17, 21:35
    Tak to i ja potrafię.
  • 07.10.17, 08:21
    Palcami to każdy potrafi ;-P
  • 04.10.17, 20:48
    Heniek, joga w tandetnych zlotych szpilkach!tongue_out ta fota zero pola wyobrazni daje....tongue_out
  • 04.10.17, 21:40
    Psycho, a kto tu patrzy na szpilki? Chyba że krawcowa...
  • 04.10.17, 22:15
    www.youtube.com/watch?vshockE8fL29_i0I
  • 04.10.17, 22:18
    Cambrio, kiepski caloksztalt tandetne detale poglebiaja...tongue_out

> Psycho, a kto tu patrzy na szpilki? Chyba że krawcowa...
  • 05.10.17, 07:35

> Heniek, joga w tandetnych zlotych szpilkach!tongue_out ta fota zero pola wyobrazni daje
    > ....tongue_out

Szpilki w kolorze pierścionka który jej dałem wink ach te stare baby po 30stce , tylko krytykować potrafią, ale już zrobić jakąś fikuśną pozycję to nie, bo chore plecy czy co tam macie 😋
  • 05.10.17, 18:44
    madre baby po 30tce wiedza, ze takie wygibasy, to glownie na dziadkach po 40tce robia wrazenietongue_out
    niby moga się wygiac tylko po co - dla tombakowej bizuterii?tongue_out toz jakby perly przed wieprze rzucalytongue_out tongue_out

cwane i leniwe te baby, nie Heniek?wink i pewnie tez brzydkie.... moze powinienes z Noajdde wspolny front utworzyc?tongue_out

> Szpilki w kolorze pierścionka który jej dałem wink ach te stare baby po 30stce ,
    > tylko krytykować potrafią, ale już zrobić jakąś fikuśną pozycję to nie, bo chor
    > e plecy czy co tam macie 😋
  • 05.10.17, 20:53
    heniek.8 napisał: ach te stare baby po 30stce ,
    > tylko krytykować potrafią, ale już zrobić jakąś fikuśną pozycję to nie, bo chor
    > e plecy czy co tam macie 😋

Heniek, ty jakis malkontent jesteś smile
  • 05.10.17, 22:06
    > Heniek, ty jakis malkontent jesteś smile

to taka poza, internetowa persona
    z tego co słyszałem laski lubią malkontentów
    bo malkontent kocha najmocniej
    podobno, niektórzy też mówią o łobuzie

a to się skądinąd dobrze składa, bo jestem malkontentem łobuzem
  • 05.10.17, 22:26
    Nie wygladasz mi na łobuza wink
    Chyba że uznamy, że łobuzem jest facet, który w chwili zapomnienia pomyslał, że nie powie sąsiadce dzień dobrywink.
    Raczej malkontent
  • 05.10.17, 23:17
    to jest definicja lobuza z podstawowki.
    btw - wszyscy juz podczytuja forum o dzien dobry??😶 - a nie widacwink

> (...) łobuzem jest facet, który w chwili zapomnienia pomyslał, że
    > nie powie sąsiadce dzień dobrywink.
    > Raczej malkontent
  • 05.10.17, 18:57
    na odgreagowanie stresu (czy nieprzyjemnych wydarzen) podobno skuteczne jest ogladanie zdjec "uroczych" malych zwierzakowtongue_out
    no to synchro rollingwink
    https://media.giphy.com/media/DdotCCeucTHmU/giphy.gif

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.