Dodaj do ulubionych

Mężczyzna zaczyna się od 180 cm

11.02.18, 19:58
...i 6 tysięcy złotych, czyli Polka Roszczeniowa.

kobieta.wp.pl/mezczyzna-zaczyna-sie-od-180-cm-i-6-tysiecy-miesiecznie-mloda-polka-roszczeniowa-6218887243732609a
--
Na randki przychodzę z sadzonką, cegłą i bez prezerwatywy - żeby kobiety wiedziały, że mam poważne zamiary.
Edytor zaawansowany
  • rudka-a 11.02.18, 22:00
    Takie Asie i jej podobne, to należy trzymać z daleka..na długość kija
    bo z tej mąki chleba nie będzie....

--
    http://gifynaforum2.blox.pl/resource/chupachups.gif...Nie znam się na seksie, bo zawsze byłam zamężna.
  • tomekzgor 11.02.18, 22:12
    Na wzrost się nie poradzi, ale na zarobki można. Swoją drogą jeśli 6 tys. ktos uznaje za kwotę, ktora gwarantuje dobrobyt, to w dzisiejszych czasach, szczególnie w dużym mieście to chyba nie są wygórowane oczekiwania. I chyba nie są to oczkiwania trudne do spelnienia. 6 tys. to 30 zł na godzinę. Dobrobytu na pewno takie zarobki nie gwarantują, raczej życie w dolnych strefach stanów średnich.
  • rudka-a 11.02.18, 22:15
    Nie zapominaj, ze apetyt rośnie w miarę..jedzenia...

--
    http://gifynaforum2.blox.pl/resource/chupachups.gif...Nie znam się na seksie, bo zawsze byłam zamężna.
  • tomekzgor 11.02.18, 22:19
    No tak, faktycznie zapomnialem smile
  • rudka-a 11.02.18, 22:26
    To taki typ kobiety...korpo - siłownia - restauracja - drogie wakacje - i misiu 180 cm z zapchaną kartą wink

--
    http://gifynaforum2.blox.pl/resource/cook.gif...Pierwszy mąż, jak naleśnik - zawsze nieudany.
  • roman_to_ja 12.02.18, 11:54
    Nie lubię osób roszczeniowych, ale też nie przesadzajmy, że chodzenie na siłkę, wyskoczenie od czasu do czasu do knajpy na obiad, czy wakacje za granicą to w kraju, mającym dwudziestąktórąś gospodarkę na świecie, jest jakąś fanaberią z księżyca. Pracującego człowieka powinno być na to spokojnie stać.
  • m.a.l.a_syrenka 12.02.18, 11:46
    Na szczęście kobieta kończy się na 25 latach. I mamy pary jak z bajki... wink
  • inkaka75 12.02.18, 13:10
    Ja myślę, ze dziewczyna może i lekko przesadza z niektórymi wymaganiami ale trzeba zauważyć, ze wymagania rosną z wiekiem księżniczek 😊 dlatego tez często się zdarza, ze ksiezniczki pozostają na zawsze niczyje, bo książę wybierze niewiastę z wyższego rocznika i mniej zmanierowana 😊
    Ja na przykład bardzo wcześnie wyszlam za maz, bo w wieku 22 lat, ja nie miałam nic, maz nie miał nic a byliśmy szczęśliwi zakładając rodzinę i krok po kroku brnelismy przez życie. Po 16 latach nasze drogi się wprawdzie rozeszły ale mieliśmy dwójkę wspaniałych dzieciaków, dom bez kredytu, przyzwoity samochodzik i ciut oszczędności... Podzielilismy się tym dorobkiem życia i każde poszło w swoja stronę...
    Pieniądze sa potrzebne do życia ale jednak złapanie wspólnej fali w relacjach damsko-meskich to priorytet w byciu razem 😊 bynajmniej dla mnie 😊
    Ilu ludzi na świecie tyle priorytetów 😊
    Miłego poniedziałku życzę zagladającym 😊
  • tapatik 12.02.18, 17:15
    Inkaka, psujesz stereotyp.

--
    Na randki przychodzę z sadzonką, cegłą i bez prezerwatywy - żeby kobiety wiedziały, że mam poważne zamiary.
  • inkaka75 12.02.18, 17:17
    No widzisz...czego się nie dotknę to zepsuje 😁
  • anna1bx 12.02.18, 16:12
    Warto nie brać zbyt poważnie (a wręcz przeciwnie - z dużym przymrużeniem oka) tego typu wiadomości "prosto z życia". Chyba nikt z Was nie wierzy, że te wszyskie dziewczyny i ich wypowiedzi są prawdziwe. Mam w dalszej rodzinie człowieka, który też takie "wywiady" nie ruszając się z domu dla jednego z opiniotwórczych portali pisze.
    Jest taki stereotyp, że jak coś gdzieś napisali, to znaczy, że ktoś coś chociaż trochę zbadał, zgłębil, spróbował poznać. Nic bardziej mylnego. Nikt niczego nie badał. Usiadł, napisał, co mu akurat przyszło do głowy, i zgodnie z zapotrzebowaniem (żeby się klikało). A wiadomo, że takie tytuły dobrze się klikają.
  • rudka-a 12.02.18, 17:54
    Gdyby tak zastanawiać się nad każdym naszym postem, wątkiem, artykułem...czy jest z zycia wzięty, czy to tylko wytwór wyobraźni, to nie byłoby żadnej rozmowy, dyskusji...bo kazdy podchodziłby do tematów, jak do jeża wink

--
    http://gifynaforum2.blox.pl/resource/girl_grimace.gif...czas napisać coś o sobie - anioł i diabeł w jednej osobie.
  • anna1bx 12.02.18, 20:48
    No właśnie dlatego mówię, żeby z przmrużeniem oka traktować, a nie żeby się bać smile
    Mało tego. Myslę, że te historie chociaż są wymyslone, to opisują ludzi i sytuacje występujące w rzeczywistości, a może nawet jest tak, że rzeczywistość jest gorsza. Chodziło mi tylko o to, żeby takich tekstów nie traktować jak jakichś sprawdonych źródeł.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.