Dodaj do ulubionych

samotny ojciec

09.03.18, 16:59
Witam,

Jestem samotnym ojcem z mazowieckiego. Czuję się coraz bardziej samotny. Chętnie poznam, kobietę która by była dla mnie bratnią duszę, przyjaciółkę...a może coś więcej...
Mój mail: chris_1975@gazeta.pl
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 10.03.18, 13:48
    Chris chłopie, łączę się w bulu i nadziei, ale to nie tak. To Ty się rozglądaj i zagaduj, a nie odstawiasz smutnego misia i mówisz 'rwijta mnie ino mig, bo zaraz się usmarkam'. Nawet jak się jaka samarytanka napatoczy, to jeśli nie przejmiesz inicjatywy, bidula nigdy się nie połapie, czy naprawdę lecisz na nią, czy robi za plaster.

Nie ma letko. Czytaj wątki, zagaduj do dam, ździebko pochojrakuj, trochę pożartuj i nastaw się na parę miesięcy oblegania twierdzy. I nie napieraj tą swoją desperacją, bo wypłoszysz najfajniejsze łanie i zostaną Ci tylko większe desperatki od Ciebie.

No i kumpli nie zaniedbuj, bo z babami - jako samotny ojciec - na pewno wiesz jak bywa.
    Tak że ten. Uszy do góry i do boju, Krzyś ! smile

--
    knur.blox.pl
  • po-ranna-kawa 10.03.18, 21:00
    Chris jakos to dziecko zrobił, więc chyba jakies doświadczenia ma wink
  • gyubal_wahazar 10.03.18, 21:37
    Obawiam się, że możesz mieć rację, ale może podziel się też z chłopem radą jaką, bo brzmi na złaknionego damskiego wsparcia wink

--
    knur.blox.pl
  • po-ranna-kawa 10.03.18, 22:23
    A co ja mogę poradzić? W sumie to też wydaje mi się, że takie anonse nie są skuteczne. Nawet zakladając, że Chris jest tym, za kogo się podaje. Przecież nie zglosze się, żeby pocieszać Chrisa, bo jakoś trudno mi to sobie wyobrazić. Chris jako swoją glowną cechę podaje, że jest samotnym ojcem. To co, szuka opiekunki do dziecka? wink
  • tomekzgor 10.03.18, 22:37
    Coś takiego chcialem napisać.
    Nie wiem, na jakiej podstawie Chris myśli, że informacja, że jest samotnym ojcem i ma problemy z nawiązywaniem kontaktów sprawią, że będą do niego zgłaszały sie kobiety, które będą go pocieszać, a nawet "coś więcej". Gdybym był kobietą, to bym pomyślał właśnie, że szuka opiekunki do dziecka (ale nie chce jej placić) oraz że uważa kobiety za jakieś zdesperowane idiotki.
  • gyubal_wahazar 10.03.18, 22:50
    Nie no, litości. Trochę wiary w człowieka. Cienia sugestii nie było nt pobudek materialnych. Po mojemu chłop się skrótowo przedstawił, a potem pisał, że szuka kobiety dla siebie. No chyba, że jestem naiwny jak dziecko

--
    knur.blox.pl
  • tomekzgor 11.03.18, 14:50
    No nie, nie chodzilo mi o ukartowane pobudki materialne. Zakladam, że ich nie bylo. Ale wydźwięk z treści "ogloszenia" jest taki, że atutem Chrisa jest posiadanie dziecka i problemy w relacjach personalnych, więc czeka na oferty. Kevin twierdzi niżej, że to dobra strategia. Ja mam wątpliwości.
  • gyubal_wahazar 10.03.18, 22:43
    Na moje, Krzyś powinien celować w jakąś samotną mamę. Kiedyś było tu forum emama, może tam ?
    Ta pani wprawdzie na nią nie wyglada, ale za to fajnie zawodzi, a potem piórami chmajta, więc jeśli nas czyta, może odezwie się do Krzysia wink
    www.youtube.com/watch?v=i3MKTm-49uI

--
    knur.blox.pl
  • kevinjohnmalcolm 11.03.18, 08:55
    Z samotną matką to niegłupi pomysł - jest ich bardzo dużo i są zazwyczaj zainteresowana poważnym związkiem na lata. Ogromną zaletą Chrisa jest fakt iż sam ma dzieci, odpadnie wtedy problem którego doświadcza wielu facetów wiążących się z takimi matkami - dopóki wszystko w porządku, to taki facet jest "najwspanialszym ojcem na świecie", ale jak tylko wyniknie jakakolwiek różnica poglądów na temat wychowania, to facet od razu usłyszy że to nie jego dziecko i ma się nie odzywać.
    Niestety pojawia się nowy wymiar trudności - nie tylko Chris będzie musiał się z tą samotną matką lubić i dogadywać, to samo będzie dotyczyło ich dzieci...
  • tomekzgor 11.03.18, 14:52
    Ale Chris nic nie pisał o samotnej matce wink
  • kevinjohnmalcolm 11.03.18, 21:28
    Ale pomysł rzucił gyubal_wahazar i ja mu sekunduję. Z tego co dane mi było w życiu zaobserwować samotny ojciec ma marne szanse na zainteresowanie samotnej kobiety bez dzieci, jego szanse natomiast bardzo poważnie rosną w przypadku samotnej matki.
  • laskabezpaska 11.03.18, 21:54
    Znalazłam dla Chrisa ogłoszenie ( pytanie czy tylko dobrze wkleje?)
    forum.gazeta.pl/forum/w,23941,165318512,165318512,zaopiekuje_sie_malenstwem_i_jego_samotnym_tata_.html?t=1520801520334
  • kevinjohnmalcolm 11.03.18, 22:43
    Dobrze wkleiłaś smile
  • gyubal_wahazar 12.03.18, 21:30
    Noo to Krzyś powinien Cię ozłocić. A jak sprawa wypali, to wszystkich z tego wątku na wesele zaprosić

PS Cześć Laska smile

--
    knur.blox.pl
  • laskabezpaska 13.03.18, 12:37
    gyubal_wahazar napisał:

> Noo to Krzyś powinien Cię ozłocić. A jak sprawa wypali, to wszystkich z tego wą
    > tku na wesele zaprosić
    >
    > PS Cześć Laska smile

złota ci u mnie dostatek big_grin na wechelicho pewnie poszłam bym z chęcią, zjeść, wypić i potuptać

PS. Cześć Wahazar smile
    >
  • gyubal_wahazar 13.03.18, 21:35
    Z ostatniego na jakim byłem, ledwo z życiem wyszedłem, bo pech chciał że mnie usadzono między dwoma wujami, którzy co chwila sobie polewali, a ich nienaganne maniery nie pozwalały na pominięcie nikogo na ich trasie. Tak że gdy wuje dopiero zaczynali rozgladać się za zagrychą, ja już odwijałem kite. Tak że Lasia, niech Cię Bozia broni nawet przycupnąć miedzy takimi zuchami wink

--
    knur.blox.pl
  • marcepanka313 11.03.18, 15:27
    Wystarczy przeredagować ogłoszenie, zawrzeć więcej informacji o sobie, o swoich oczekiwaniach, a także jak długo jest sam.Czy to jest rzeczywista potrzeba relacji po długiej samotności , czy tymczasowe zagłuszenie pustki("a może coś więcej "-sugeruje, że raczej to drugie).Samotne ojcostwo jest jedną z wielu informacji (nie twierdzę, że nie istotną),bo wiek dziecka (2 lata czy 13lat)ma również znaczenie w ewentualnym rozwoju relacji (akceptacja, zazdrość...)
  • heniek.8 11.03.18, 17:50
    oj tato, prosiłem żebyś nie pisał na tych forach gdzie ja bo mi robisz siarę przy znajomych
  • gyubal_wahazar 11.03.18, 19:02
    Hehehe, dajesz radę Heniu smile

--
    knur.blox.pl
  • heniek.8 11.03.18, 19:22
    siemka aż zajrzałem do linka
    masz blog w którym nic się nie działo od AD 2011 tongue_out
  • gyubal_wahazar 11.03.18, 20:00
    Ano. Dawne czasy, jakoś nie mam już dawnej weny, ale z drugiej strony ciachnąć też mi się go nie chce. W rewanżu przyjrzałem się trochę bliżej Twemu nickowi i muszę przyznać, że jak na swój wiek, literki składasz bardzo biegle wink

--
    knur.blox.pl
  • chris_1975 12.04.18, 11:19
    .
  • tapatik 26.07.18, 20:51
    Chris, bardzo proszę o nie podbijanie wątku kropeczkami.
    Jak chcesz napisać, że nadal szukasz, to napisz.
    W ten sposób zaprezentujesz potencjalnym bratnim duszom swoją osobę, i być może zaciekawisz.
    Kropeczka oznacza, że nie masz co powiedzieć, a to odstrasza.

--
    Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
  • chris_1975 11.06.18, 17:28
    .
  • kevinjohnmalcolm 11.06.18, 19:12
    No dobrze, Chris, a umiesz cokolwiek napisać czy tylko lubisz robisz za spamera?
  • chris_1975 24.07.18, 11:18
    .
  • marcepanka313 24.07.18, 11:26
    Morsem nadajesz? smile
  • kevinjohnmalcolm 24.07.18, 18:34
    E
  • laskabezpaska 24.07.18, 19:20
    radykalne cięcie tego wątku

--
    Kocham deszcz !!! - tylko on na mnie leci.
  • gyubal_wahazar 25.07.18, 21:18
    Krzyś, fajnie widzieć, jak szlifujesz ostatnio lapidarność stylu, ale obawiam się, że sięgnąłeś już w tym takich wyżyn maestrii, że sporo dam może Twego kunsztu nie docenić. Dla odmiany, spróbuj więc może wykrzesać parę zdań o czymkolwiek. Tylko kwestia czasu, jak jakaś niewiasta Ci odpisze, odbijecie trochę piłek i może coś z tego wyniknie.

A chwilowo łap taką: www.youtube.com/watch?v=KTXTR7FeI6U

Może i za młoda trochę, ale jak obecnym tempie się będziesz rozkręcał, wejdziesz na obroty w okolicach jej matury a wtedy już Ci się nie oprze.

PS Od kiedy wymyślono przelewy, nie musisz dziękować

• gyubal_wahazar 25.07.18, 21:31
    Kevin, ona z Twojej parafii (Dublin), więc jakby się Krzyś ociągał, to napieraj. Jakby miała starszą siostrę, to wiesz gdzie mnie szukać
  • kevinjohnmalcolm 26.07.18, 01:13
    gyubal_wahazar napisał:
    > Może i za młoda trochę, ale jak obecnym tempie się będziesz rozkręcał, wejdzies
    > z na obroty w okolicach jej matury a wtedy już Ci się nie oprze.

W okolicach matury to ona już będzie od dawna zajęta tongue_out
  • gyubal_wahazar 26.07.18, 10:48
    Ale może amant okaże się alkoholikiem, przemocowcem, albo go tramwaj rozjedzie. Trochę wiary w człowieka!
  • kevinjohnmalcolm 26.07.18, 18:26
    Alkoholikiem? Przemocowcem? To wtedy będzie jeszcze trudniej taką odbić, bo będzie zapatrzona w swojego oprawcę jak w obrazek. Tak czy siak nie wyobrażam sobie związku z dziewczyną którą fascynują alkoholicy i przemocowcy.

Tramwaj powiadasz... Hmm... Mam kolegę który jest motorniczym, w sumie dałoby się załatwić tongue_out
  • gyubal_wahazar 26.07.18, 20:42
    No i można ? Można. Pamiętaj spytać o tą starszą siostrę !
  • kevinjohnmalcolm 26.07.18, 20:53
    No właśnie - o ile starsza? Jak o rok czy dwa to w razie czego moja koleżanka jest kierowcą autobusu smile
  • gyubal_wahazar 26.07.18, 20:59
    Hehehe smile Nawet 3 obleci, nie będę wybrzydzał. To łap jeszcze takiego klasyka w rewanżu. Ździebko tam szarżuje chwilami, ale i tak gryzłbym jak surowy boczek

www.youtube.com/watch?v=5RxzloVLiPw

To nie po naszemu jest, więc krzycz jak czegoś nie wyłapiesz wink
  • tapatik 26.07.18, 20:29
    Ty sobie Gyubal jaja robisz, a ja kiedyś na strzelnicy czekałem na swoją kolej i - chcąc nie chcąc - podsłuchałem rozmowę dwóch strzelców, którzy rozmawiali o swoim znajomym.
    Tenże znajomy znalazł na wsi nastolatkę, dogadał się z jej rodzicami, coś im zapłacił, i zabrał dziewczynkę do siebie.
    Przez kilka lat dziewczynka mieszkała z nim, on ją sobie wychowywał, po czym jak już była pełnoletnia - ożenił się z nią.

Takie podejście miało ten plus, że facet wychował sobie żonę, tak jak on chciał, bo był starszy i wiedział czego chce od życia, i swojej przyszłej małżonce wpoił takie zasady, jakie on chciał.

--
    Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
  • gyubal_wahazar 26.07.18, 20:41
    Trochę jak u naszych śniadych braci, zza morza. Po prawdzie, brzmi to dość sielankowo, ale mój wyssany z mlekiem matki cynizm, każe mi węszyć coś wypełniającego znamiona czynu. To raz, a dwa - co to za rodzice ? Nieźli patole chyba ?

A na marginesie, duży szacunek za to, jak fajnie prowadzisz od lat to forum. Jestem pod wrażeniem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.