Dodaj do ulubionych

Prześladowcy na Instagramie

06.12.18, 22:04
Nie za bardzo orientuję się co to za cudo ten Instagram i dlaczego trzeba mieć na nim dużo prześladowów/naśladowców/podążających, ale gdyby ktoś potrzebował wskazówek, to:

Angielski niby wymagany, ale jak się ktoś dobrze przyjrzy, to i bez znajomości języka powinien zrozumieć główne zasady.

Ja zrozumiałem, że Julia Robert w momencie kręcenie filmu miała 3 miliony prześladowców.
Obecnie ma 3 miliony 700 tysięcy.

--
Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
Edytor zaawansowany
  • autoteliczna 07.12.18, 00:19
    Nieważne JAK będą o kimś mówić. Byleby mówili wink
    Taka zasada w showbiznesie smile

• eufemizm_tygodnia 07.12.18, 07:05
    Nie wiem jak na Insta; na jutubku od ilości subskrybentów i odsłon zależy kaska z reklam.
  • tapatik 07.12.18, 09:03
    eufemizm_tygodnia napisał:

> Nie wiem jak na Insta; na jutubku od ilości subskrybentów i odsłon zależy kaska
    > z reklam.

A jak zdobyć dużo subskrybentów prowadząc lekcje angielskiego?

www.wykop.pl/wpis/11570662/nauka-angielski-%CA%96-nagrywajac-na-youtube-trzeba-pa/

--
    Do łóżka zabieraj albo dobrą książkę, albo kogoś kto taką przeczytał.
  • eufemizm_tygodnia 07.12.18, 09:36
    Pomarańczowa bluzka zrobiła 230 tys. wyświetleń; ale subskrypcji kanału jest tylko 47 tys...

Weźmy takiego co wybił się na "omówieniach" do matury. Odpowiednio 860 tys, wyświetleń i 632 tys. subskrypcji.

www.youtube.com/watch?v=ZXxswfAbkQM&list=PLWmYLpIwdrjGNbgo_bABSWL7qFeWEE29T

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.