Dodaj do ulubionych

Kogo/czego

23.12.18, 12:06
Wam brakuje?
Teraz w ten wyjątkowy czas i w życiu?
Ja szczególnie odczuwam teraz brak wszystkich najbliższych, którzy odeszli... rodziców, babci ukochanej, która zawsze dawała mi poczucie bezpieczeństwa i ciepła. U której na święta nie musiało być 12 potraw, ale nie wolno było usiąść przy wigilijnym stole nie pogodziwszy się z innymi. I ona o to dbała. Jeśli ktoś był pokłócony, to tak długo rozmawiała, aż delikwenci się pogodzili. I to dzielenie się opłatkiem nie było wtedy na pokaz. Niejeden się popłakał, niejeden powiedział coś i usłyszał, czego się nie spodziewał od jakiejś osoby. Babcia wyzwalała w ludziach dobro. Ot, po prostu. Nie ma już wokół mnie takich osób. I tak bardzo tęsknię...
Babciu, brakuje mi ciebie.
Babciu, tak bardzo chciałabym kiedyś choć w małej części być do ciebie podobna.
Żeby moje dziecko też wiedziało, że kiedy wali się świat, ja jestem i będę. Zawsze z nią i za nią. I jeśli miałabym śmiałość o cokolwiek prosić, to tylko o to...
Edytor zaawansowany
  • dolores2222 23.12.18, 22:31
    Skoro nikomu niczego nie brak, to tylko się cieszyć...
    W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam, aby tak pozostało. Aby otaczali was ludzie, których kochacie i z którymi chcecie spędzać ten piękny czas. I tego, abyście zdążyli się nimi nacieszyć.
    Kochani, wszystkiego, co najlepsze, nie tylko na Święta...
    www.youtube.com/watch?v=xFNLXKeOt7c

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka