Dodaj do ulubionych

łaskotki w Krakowie

10.01.19, 19:30
Cześć, mam dosyć niecodzienny fetyszyk ale wiem że takich osób jest sporo. Mianowicie lubię sobie kogoś połaskotać, lżej, mocniej, czasem z unieruchomieniem. Czasem też lekkie BDSM ale nic hardcorowego. Chętnie poznam dziewczynę która ma podobne zainteresowania i chciałaby wyjść na piwo. Jeżeli chodzi o mnie to mam 27 lat, mieszkam w Krakowie, pracuję, mam swoje mieszkanie i dużo zainteresowań. Nudzić się ze mną nie można. Nie jestem żadną napaloną stuleją żeby nie było. Z opinii innych wynika że jestem przystojny także fajnie by było jakbyś też mi się podobałaxD
Można pisać na maila: bartek57@hotmail.com
Edytor zaawansowany
  • autoteliczna 10.01.19, 19:54
    O, i tu pana przywiało? wink
    Towarzycho raczej to samo, także ten... wink
  • tomekzgor 10.01.19, 20:56
    Lubi sobie połaskotać (jak mu się laska spodoba), jest przystojny, ma wiele zainteresowań to co się dziwić że chce wszystkim o tym powiedzieć? wink
  • autoteliczna 10.01.19, 21:03
    Fajny chłop. Z pracą, z mieszkaniem wink
    I bez stulejki wink
  • 999karolina 10.01.19, 21:14
    smile Ale jednak szkoda, że tylko do lekkiego BDSM się na tym piwie ogranicza wink
  • autoteliczna 10.01.19, 21:17
    Jest nadzieja, że kłamie albo tylko się kryguje... wink
  • 999karolina 10.01.19, 21:48
    Albo kręcą go takie niedomówienia, a później następuje miłe zaskoczenie - pejczyk, skórzane ciuchy, smycz
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 11.01.19, 13:06
    A potem ZONK - bo zamiast gilgotków było ostre lanie po tyłku wink
    W tym Krakowie to jednak niby tacy święci, a jak przyjdzie co do czego to proszę... wink
    www.youtube.com/watch?v=2VNSMYeNcnc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.