14.03.19, 18:08
Dla niektórych niemile ale znajomy.😊. Czad płynie i leczy zranienia. Na walentynki lub dzień kobiet niemal wszystkie fajne kobiety widziałem z kwiatami. Gdzie więc te perły które są samotne? U mnie tylko w pracy dobrze😊. Wieczory już samotne. Z perspektywy czasu widzę że forum jest ok 👌 lecz pisaniem nie można się przytulić s to ważne. Daje silę na kolejny dzień i perspektywę na kolejne.. Miłego wieczoru!
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 14.03.19, 20:16
    Cześć Strike, miło Cię widzieć. Będzie dobrze, wiosna idzie. Znajdziesz swoja Laurę, tylko się nie poddawaj. Nawzajem
  • strike1965 14.03.19, 20:23
    Czesc i dzieki. Ty jak widzę ciągle obecny. Brak sercowych sukcesów? Wiosna fakt wzmaga tęsknotę. Tobie życzę by to co niemożliwe stało się możliwym. 😊.
  • kevinjohnmalcolm 14.03.19, 20:25
    Swoją drogą też się od dawna zastanawiałem gdzie te wszystkie fajne samotne dziewczyny. Wiem że mieszkam w dziwnym miejscu, środowisko polskich imigrantów w UK absolutnie nie pokrywa się z przekrojem społeczeństwa w Polsce, ale spotykam wyłącznie jakieś felerne egzemplarze i to takie, od których każdy normalny facet by wiał gdzie pieprz rośnie już po kilkuminutowej rozmowie.

Drogie koleżanki, napiszcie proszę gdzie się ukrywacie, dlaczego Was tak trudno spotkać? Gdzie bywacie? Co poza pracą robicie?
  • dolores2222 14.03.19, 20:34
    No dobra..... jestem.
    Tadammmmm big_grin
  • kevinjohnmalcolm 14.03.19, 20:37
    No to pisz, ma być jak na spowiedzi smile
  • strike1965 14.03.19, 20:42
    No właśnie.
  • strike1965 14.03.19, 20:40
    No to widzę że w UK takie same problemy. Ja krytycznie winie też i siebie. Na Onecie byl news o śmierci Kalibabki. On nie miał takich problemów. Może to kwestia czaru i uroku. Nie wiem..
  • gwen75 14.03.19, 22:14
    To nie jest dobry przykład. Dla niego dobra była każda, którą można było oszukać.
    A my mamy jakieś oczekiwania. Nie jest łatwo znaleźć dopasowaną osobę.
  • strike1965 14.03.19, 22:36
    Ponoć gustował w atrakcyjnych. I godził jedno z drugim. Może w tym problem że mamy oczekiwania
    a samotne kobiety również. I tak się mijamy.
  • obrotowy 15.03.19, 08:36
    strike1965 napisał(a):
    Na Onecie byl news o śmierci Kalibabki. On nie miał takich problemów.
    Może to kwestia czaru i uroku. Nie wiem..

Z pewnoscia - bo nawet sie z jedna Mlodka ozenil, a i o (kolejnego) potomka tez zadbal.
    A zywot zakonczyl jako handlarz warzywami na targu.
  • strike1965 15.03.19, 15:25
    Monogamista nie był. Ciężko wtedy utrzymać się w rodzinie. Chodziło mi o to że nie miał powodu narzekać na samotność. Co robił zawodowo już ma mniejsze znaczenie.
  • obrotowy 15.03.19, 16:17
    czytalem z nim (pare lat temu) rozlegly wywiad...

ano w dojrzalym wieku sie ozenil...

troche narzekal - bo polligamiczna natura ma swoje prawa...

ale chyba przy tym zostal...
  • strike1965 15.03.19, 20:16
    Kończąc ten temat jestem ciekawy co te setki czy tysiące kobiet w nim widziały.. bo to jakiś zbiorowy amok był jak z Rasputinem notabene ciekawsza historia..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.