Dodaj do ulubionych

25 lat dla mordercy z Wrocławia

13.05.19, 16:06
Sądowy finał głośnej niegdyś wrocławskiej zbrodni.
Bandytę można poznać wszędzie. W realu częściej niż w internecie. Ale warto pamiętać że internet umożliwia skrócenie dystansu także między osobami które z różnych powodów miałyby niewielkie sznase się spotkać i wejść w bliższy związek.
Lepiej bliżej kogoś poznać zanim się wejdzie na wyższy stopień zażyłości.

"Spotykał się z kobietami poznanymi na portalach społecznościowych - w taki sam sposób poznał zamordowaną Monikę F. Para zamieszkała ze sobą na wrocławskim Nadodrzu.
Feralnego dnia Mateusz K. związał kablami elektrycznymi, odzieżą oraz paskiem od torebki dłonie i nogi kobiety, a następnie połączył wiązania wspólnym węzłem. Uniemożliwił jej jakąkolwiek obronę i ucieczkę. Powiedział kobiecie, że teraz zamierza ją okraść".

W artykule nia napisano że związanie początkowo było za zgodą Moniki i miało uatrakcyjnić seks. Po seksie więzy wzmocnił. Łupem złodzieja padło 750 zł.

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wroclaw-25-lat-wiezienia-za-brutalne-zabojstwo-kobiety,nId,2988063
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 13.05.19, 16:51
    No dobra, ale może warto jakieś pytanie zadać, czy tezę postawić ? Bo inaczej, z czym tu dyskutować ?

--
    Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
  • 999karolina 13.05.19, 17:14
    Może chodziło nie o dyskusję ale przyjęcie do wiadomości. Tylko nie wiem, czy komunikat miał ostrzegać przed internotowymi znajomościami w ogóle, czy może szczególnie przed facetami z Wrocławia. Nie wiem, czy dobrze kjojarzę, ale Tomek jest chyba z Wrocławia, więc może coś wie smile
    ...Jeśli można pożartować przy okazji poważnej sprawy
  • gyubal_wahazar 13.05.19, 17:40
    > _W artykule nie napisano że_ związanie początkowo było za zgodą Moniki i miało uatrakcyjnić seks

Hmmmmm ... Oj Tomek, Tomek

--
  • karolivia 13.05.19, 17:51
    999karolina napisała:

> Może chodziło nie o dyskusję ale przyjęcie do wiadomości. Tylko nie wiem, czy k
    > omunikat miał ostrzegać przed internotowymi znajomościami w ogóle, czy może szc
    > zególnie przed facetami z Wrocławia. Nie wiem, czy dobrze kjojarzę, ale Tomek j
    > est chyba z Wrocławia, więc może coś wie smile
    > ...Jeśli można pożartować przy okazji poważnej sprawy

Ale to sam przed sobą by ostrzegał?
    Może to tak jak z katastrofą samolotu, skoro już jeden gdzieś spadł to szanse na to, że w to samo miejsce uderzy następny są ... mizerne. Przez analogię postawiłabym tezę, że właśnie NALEŻY się tylko z facetami z Wrocławia umawiać, bo tam już bezpiecznie wink

--
    "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" Mały Książę
  • gyubal_wahazar 13.05.19, 18:30
    Swoją drogą, ja bym się za skarby żadnej babie nie dał związać. Wiadomo, co jej do łba strzeli ? Kiedyś było o takiej jednej, co to gachowi łapy do wyrka przywiązała, a pod wyrkiem kolca do lodu schowanego miała.

Sie rozmyśliła w ostatniej chwili, ale typ i tak już chyba zdążył popuścić, a i nerwicę seksualną pewnie na parę lat złapał. Dwa morały dla młodzieży mi się narzucają :
    a) jednak trzeba trochę tej telewizji oglądać, oj trzeba
    b) baba zawsze na dole, mniejsze ryzyko, że coś nawywija

--
  • turma.mortis 14.05.19, 12:51
    gyubal_wahazar napisał:

> Swoją drogą, ja bym się za skarby żadnej babie nie dał związać.

nie wiesz co tracisz heh
    kto nie ryzykuje ten...
    --
    mam wyjebane heh
  • tapatik 14.05.19, 18:40
    Ta kobieta z artykułu pewnie też tak myślała.

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.
  • po-ranna-kawa 13.05.19, 20:52
    Też polecam Wrocław.
  • tapatik 13.05.19, 19:18
    No i weź tu komuś zaufaj.

Swoją drogą, jak ten bandzior zapłaci 100.000 zł grzywny, skoro idzie na 25 lat?

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.