Dodaj do ulubionych

zdziro-bot

28.05.19, 21:09
Cytat:

Nie wszyscy mamy duszę romantyka i nie wszyscy potrafimy zdobyć się na gesty godne największych amantów w historii kina. Nie wszyscy wiemy, jak prawidłowo rozpocząć konwersację z obiektem swoich westchnień i nie wszyscy wiemy, jak taki obiekt w ogóle do siebie przekonać. Jeśli należycie do tego grona, to firma Juicebox przybywa z odsieczą.

Juicebox stworzyła pierwszego na świecie bota, który ma nauczyć ludzi odpowiedzialnego i rozważnego flirtu w granicach przyzwoitości. Skoro jednak bot ma uczyć nas szacunku do płci przeciwnej, to chyba twórcy nie do końca przemyśleli jego nazwę. Ochrzcili go bowiem „Slutbot” (ang. Zdziro-bot), co brzmi dość jednoznacznie.

Jak to wszystko wygląda w praktyce? Sami nie przekonamy się o tym prędko, bowiem na Slutbota przyjdzie pewnie jeszcze trochę poczekać. Możecie jednak obejrzeć wideo, w którym przedstawiono to i owo.

Czyli komputer będzie podrywać laski lepiej niż my?

--
Pieniądze nie zmieniają człowieka.
Pieniądze pozwalają mu być sobą.
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 28.05.19, 21:38
    Sądząc z opinii dziewczyn, nie wróżę mu przyszłości. Bardziej za to może spodobać się facetom, bo oni na ogół lubią szczegółowe instrukcje anatomiczne

--
    Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
  • turma.mortis 28.05.19, 23:29
    przypuszczam że wątpię heh wink

--
    mam jak mam heh
  • marcepanka313 29.05.19, 07:39
    tapatik napisał:

> Juicebox stworzyła pierwszego na świecie bota, który ma nauczyć ludzi odpowiedz
    > ialnego i rozważnego flirtu

Jeśli odpowiedzialny i rozważny..... to gdzie tu miejsce na flirt?

• turma.mortis 29.05.19, 10:00
    może o filtr chodziło hmmmm

--
    mam jak mam heh
  • marcepanka313 29.05.19, 11:38
    Czeski błąd..... no nie wiem.
    Skąd ludzie takie pomysły biorą..... nudzą się czy co?
  • turma.mortis 29.05.19, 11:44
    wszystko z czasem przeniesie się do virtuala heh
    taki matrix wink

--
    mam jak mam heh
  • marcepanka313 29.05.19, 11:55
    Mam nadzieję, że z racji miejsca, wieku, charakteru to mnie nie będzie dotyczyć.....

Ale frajda..... powiedz mi co mam powiedzieć....
    zważywszy, że czasem lepiej nic nie mówić....
  • turma.mortis 29.05.19, 12:01
    to dla pokolenia młodych informatyków jedyna opcja wink

--
    mam jak mam heh
  • tapatik 29.05.19, 16:44
    turma.mortis napisał:

> wszystko z czasem przeniesie się do virtuala heh
    > taki matrix wink

Mam nadzieję, że jednak nie wszystko... https://emots.yetihehe.com/2/sex.gif

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.