25.06.19, 22:24
Nie chcialabym, zeby ktos pomyslal, ze nie zyje albo co gorsza, ze sie obrazialam na forum wink Zniknelam na troche, bo musialam sobie powtarzac do egzaminu, zeby dobry wynik uzyskac a pozniej jak juz mialam czas to zajrzlam ale nie wiem czemu tak jakos teraz mam, ze mnie tematyka forum doluje, wlasciwie mam wrazenie, ze teraz wiekszosc rzeczy mnie doluje moze za wyjatkiem glupotek w stylu gadajacego psa na youtube smile Takze mimo checi nie bardzo moge tu zagladac a tez nie chcialabym innych dolowac jakimis pesymistycznymi wpisami no ale pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • kevinjohnmalcolm 25.06.19, 22:29
    Cieszę się, że dobrze Ci się układa.
    Z tym dołowaniem jednak całkowita racja, też tu ostatnio mniej z tego powodu zaglądam...

Powodzenia na nowej drodze życia! smile
  • sweetsadness_87 25.06.19, 22:58
    No nie wiem czy mi sie tak dobrze uklada sad To, ze sie dostalam tam gdzie chcialam to wiadomo super no ale jak czlowiek nie ma checi to w efekcie wszyscy wokol bardziej sie z tego ciesza niz ja. Mnie jakosc wczesniej nie dolowaly takie tematy ale teraz chyba mam po prostu wieksza swiadomosc, ze u mnie to jest ciezka sprawa i lepiej mi o tym nie myslec.
  • dolores2222 26.06.19, 07:01
    "takie tematy" czyli jakie? suspicious
    Nie znam cię, ale jeśli Kevin potwierdza, to mnie zastanawia wink
  • sweetsadness_87 26.06.19, 20:56
    dolores2222 napisała:

> "takie tematy" czyli jakie? suspicious

Tematy o ogrodnictwie jak to przystalo na forum dla niesmialych i samotnych wink
  • dolores2222 27.06.19, 12:59
    Nie wszyscy tu są nieśmiali i nie wszyscy są samotni...
    A ja bym np. chciała spotkać takiego Wiernego Ogrodnika wink
  • sweetsadness_87 27.06.19, 19:05
    dolores2222 napisała:
    > Nie wszyscy tu są nieśmiali i nie wszyscy są samotni...

Nie no jasnesmile Moze troche nie za dobrze zabrzmialo to co wczesniej napisalam, oczywiscie nie chodzilo mi o to, ze forum jest dolujace czy ludzie tu dolujace rzeczy pisza itp.

• obrotowy 27.06.19, 19:12
    dolores2222 napisała:
    > A ja bym np. chciała spotkać takiego Wiernego Ogrodnika wink

ale ten ogrodnik ma wiernego psa, co to sam nie zje, ale swojego Pana nikomu nie da...
  • 999karolina 26.06.19, 11:29
    A ja miałam odwrotnie - byłam zdołowana, poczytałam, czasem (rzadko) coś napisałam i wygląda, że mi przeszło, więc na wszelki wypadek (profilaktyka) nadal zaglądam.
    Nie wiem, czy by mi przeszło, gdybym np. wpadła na jakieś forum "ale mamy super" czy coś w tym stylu.
    W każdym razie - powodzenia.
  • dolores2222 26.06.19, 12:51
    Mam tak samo, Karolciu smile
  • sweetsadness_87 26.06.19, 21:11
    Mi czytanie forum pomoglo w taki nieoczywisty sposob ale ciezko tu cos oglednie napisac, zeby to mialo sens a nie brzmialo mego pesymistycznie i dolujaco. W kazdym razie nie jestem zdolowana z powodu braku drugiej polowki czy jak to nazwac to sie okazalo byc moim najmniejszym problemem.
  • tapatik 26.06.19, 17:53
    sweetsadness_87 napisała:

> Nie chcialabym, zeby ktos pomyslal, ze nie zyje albo co gorsza,
    > ze sie obrazialam na forum wink

- Droga sąsiadko, nie wiem co robić, już po 22, a mojego nie ma. On chyba ma inną.
    - Pani to od razu najgorsze, może zwyczajnie wpadł pod tramwaj.

> Zniknelam na troche, bo musialam sobie powtarzac do egzaminu, zeby dobry wynik
    > uzyskac a pozniej jak juz mialam czas to zajrzlam ale nie wiem c zemu tak jakos
    > teraz mam, ze mnie tematyka forum doluje, wlasciwie mam wrazenie,
    > ze teraz wiekszosc rzeczy mnie doluje

Przychodzi baba do lakrza.
    - Panie doktorze, mnie wszystko wnerwia, pogoda mnie wnerwia, słońce mnie wnerwia, deszcz mnie wnerwia, ludzie na ulicy mknie wnerwiają, wszystko mnie wnerwia.
    - A seksu pani próbowała?
    - Nie, ale jeśli ma mi pomóc, to chcę spróbować.
    5 minut później.
    - Panie doktorze, pan się zdecyduje, pan wkłada czy wyjmuje, bo mnie to WNERWIA.

> moze za wyjatkiem glupotek w stylu gadajacego psa na youtube smile

Zapomnij.

> Takze mimo checi nie bardzo moge tu zagladac a tez nie chcialabym
    > innych dolowac jakimis pesymistycznymi wpisami no ale pozdrawiam!

Możesz nas dołować wpisami pozytywnymi.

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.
  • sweetsadness_87 26.06.19, 21:13
    tapatik napisał:

> sweetsadness_87 napisała:

> > moze za wyjatkiem glupotek w stylu gadajacego psa na youtube smile
    >
    > Zapomnij.

A to czemu?
  • tapatik 27.06.19, 06:13
    RODO.
    Masz pisemną zgodę psa na przetwarzanie jego wizerunku i głosu? suspicious

--
  • sweetsadness_87 27.06.19, 18:51
    hehe no o tym nie pomyslalam... nie znam sie na tych przepisach ale mysle, ze zainteresowany co najmniej ustna zgode dal i pewnie nie czuje sie poszkodowany, bo dostaje prezenty od fanow wink
  • tapatik 27.06.19, 19:36
    Dasz na to łapę honoru?

https://wamiz-international-prod.azureedge.net/media/cache/main_image_SS_1920/article/main-picture/5c8a52261518d345877035.jpg

--
  • sweetsadness_87 27.06.19, 21:21
    No ja to raczej lapek nie mam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.