Dodaj do ulubionych

Dolny Śląsk

22.07.19, 12:17
Tak jak kiedyś zapowiadałem - Dolny Śląsk spenetrowałem. Wiele atrakcji zaliczyłem. Piękne miejsca, dużo ładnych kobiet i przystojnych facetów. A w zamku Czocha dzięki duchowi niewiernej Urliki w nocy unosi się w powietrzu fajna atmnosfera strachu i pożądania więc kobiety spontanicznie szukają bezpiecznego miejsca w męskich ramionach wink
Karolivia - Biała Lokomotywa rzeczywiście jest klimatycznym miejscem.

Zamiast pchać się do jakiegoś Władysławowa, by o 7 rano zajmować miejsce pod parawan albo (w przypadku braku pogody) błąkać się bez celu w tłumnie po deptaku, zachęcam do przyjazdu na Dolny Śląsk.
PS.
Nie pracuję w dziale promocji urzędu wojewódzkiego wink
Edytor zaawansowany
  • 999karolina 22.07.19, 14:36
    Tomek, gdybyś tam (do tej Urliki) kiedyś jeszcze jechał, to daj znać smile smile
  • tomekzgor 23.07.19, 20:51
    99karolina napisała:

> Tomek, gdybyś tam (do tej Urliki) kiedyś jeszcze jechał, to daj znać smile smile

Będę pamietał smile
  • sonia-sonia 22.07.19, 16:42
    Byłam tam i spałam na Czocha. Ciekawe doświadczenie. Bardzo mi się podoba cały ten rejon, a Wrocław jest tak piękny i przyjazny ludziom, że aż żałuję, że tam nie mieszkam. Jakbym miała wybór gdzie zamieszkać, to bym wybrała właśnie to miasto.
  • tapatik 22.07.19, 18:46
    Jak to jest "na Czocha"?

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.
  • sonia-sonia 22.07.19, 20:51
    W zamku. Na terenie zamku. Ciekawie jest, chociaż akurat standard taki sobie, ale wrażenia z pobytu przednie. Pewnie więcej sobie wymyśliłam, ale coś tam mi stukało, pukało i do tego moja wyobraźnia robiła swoje. Polecam zabrać partnerkę, zwłaszcza taką co lubi się poprzytulać. Ja nie miałam do kogo a chyba nawet do ducha bym chciała.
  • coccinella5 22.07.19, 20:00
    drugi rok wakacyjnie błąkam się po Dolnym Śląsku Piękny mam nawet ulubione miejsca do których lubię wracać.
  • marcepanka313 22.07.19, 21:50
    I jeszcze zapomniałeś dodać, że pogoda dopisała.... wink

Nawet nie ma na co ponarzekać, no jakże to tak.... wink
  • tapatik 23.07.19, 21:08
    A może zrobić spotkanie forumowe w górach?

--
    Pieniądze nie zmieniają człowieka.
    Pieniądze pozwalają mu być sobą.
  • karolivia 23.07.19, 21:49
    A proszę bardzo 😊. Cieszę się, że Ci się podobało.

--
    "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" Mały Książę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka