Dodaj do ulubionych

Idziemy tam?

04.08.19, 21:21
https://img.joemonster.org/i/upload/2019/08/demoty-350-100.jpg

Tylko się trzeba dowiedzieć, gdzie ta knajpa jest.

--
Pieniądze nie zmieniają człowieka.
Pieniądze pozwalają mu być sobą.
Edytor zaawansowany
  • tapatik 04.08.19, 21:28
    Znalazłem:
    pyzamadeinpoland.pl/2017/09/restauracja-xing-long-wolka-kosowska/
    Wolka Kosowska.
    Teraz muszę jeszcze znaleźć kogoś kto tam ze mną pójdzie na herbatę.

--
  • roman_to_ja 04.08.19, 21:42
    Tylko uważaj, bo w Wólce Kosowskiej często wybuchają pożary. Taki model biznesu, że co jakiś czas się wszystko podpala wink
  • tapatik 04.08.19, 21:57
    Wezmę gaśnicę.

--
  • roman_to_ja 04.08.19, 22:02
    Koniecznie smile
  • heniek.8 07.08.19, 18:29
    > Teraz muszę jeszcze znaleźć kogoś kto tam ze mną pójdzie na herbatę.

melduję się smile
    mam się uczyć chińskiego?
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 08.08.19, 20:50
    heniek.8 napisał:

> mam się uczyć chińskiego?

jak wy chłopaki będziecie gadać, to idę smile

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • tapatik 09.08.19, 21:21
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:

> heniek.8 napisał:
    >
    > > mam się uczyć chińskiego?
    >
    > jak wy chłopaki będziecie gadać, to idę smile

Czyli idziemy na herbatę albo kawę smile

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 09.08.19, 21:39
    W takiej knajpie to się tak nie da zamówić tylko napitku... trzeba coś konkretnego... może sajgonki?

Henio albo tapatik - kto się uczy się jak powiedzieć: trzy razy sajgonkismile

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • tapatik 09.08.19, 21:47
    Wo yao san ge chunjuan (fonetycznie: ło jao san ge czundzien).

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 09.08.19, 22:09
    tapatik napisał:

> Wo yao san ge chunjuan (fonetycznie: ło jao san ge czundzien).

kurde, tapatik… ale mnie zaimponowałeś! tongue_out big_grin

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 09.08.19, 22:38
    To kiedy idymy?wink
    Tylko boję się, że to chyba taka droga knajpa, że nawet jak nam dadzą 20% zniżki, to wyjdziemy spłukaniwink
    A poza tym gdzie ta wólka???tongue_out

--
  • tapatik 10.08.19, 19:41
    Wódka to baidzioł, dosłownie biały alkohol.

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 21:17
    Yyyyy… nie całkiem o to pytałam ... ale skoro tak zgrabnie nawiązałeśwink … to czemu nie, na lepsze trawienie...big_grin

--
  • tapatik 10.08.19, 19:47
    WRÓĆ.
    Źle przeczytałem.
    Wólka Kosowska jest na południe od Warszawy.
    www.openstreetmap.org/search?query=w%C3%B3lka%20kosowska#map=15/52.0560/20.8616

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 21:17
    tapatik napisał:

> WRÓĆ.
    > Źle przeczytałem.

hihibig_grin

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 21:47
    tapatik napisał:

> Wólka Kosowska jest na południe od Warszawy.
    > <a href="www.openstreetmap.org/search?

całkiem bliskosmile

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 21:59
    Spoko ceny...tongue_out
    xinglong.pl/?page_id=1117&lang=pl

tapatik… ucz się jeszcze: banan w karmelu... i lody smażone wink smile big_grin
    dostałam ślinotoku big_grin

PS. wódka też jest, tylko 8 zetawink

--
  • roman_to_ja 10.08.19, 22:06
    Wólka kosowska to najwieksze w tej części Europy (jeśli nie w calej) mistaeczko wietnamskich i tureckich przemytników kontrolowane (i podpalane co jakiś czas) przez chińska mafię.
    larado.pl/centrum-hurtownia-wolka-kosowska-forum/praktyka-kupowania-w-hurtowni-odziey-w-wolce-kosowskiej.html
    Myśsle, że fajnie tam pójść kupić kontener podrabianych torebek Prady lub wagon podkoszulek adidasa. Ale na wódkę są zdecydowanie lepsze miejsca wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 22:26
    To chodź z nami… jako obstawawink
    Myślę że jak zobaczą że wpadliśmy tyko uczciwie pojeść i popić... to bezpiecznie wyjedziemy teżtongue_out

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 22:30

> To chodź z nami… jako obstawawink

Albo Roman - dla Ciebie wyższy leveL: może nauczysz się, jak jest zupa z kwiatem morskim i krewetkami?
    xinglong.pl/?page_id=1057&lang=pl
    W zamian dostaniesz połowę zupy big_grin big_grin

--
  • roman_to_ja 10.08.19, 22:39
    > Albo Roman - dla Ciebie wyższy leveL: może nauczysz się, jak jest zupa z kwiate
    > m morskim i krewetkami?

No to jest jakieś wyzwanie smile
  • roman_to_ja 10.08.19, 22:38
    Spokojnie, nikomu z zewnątrz krzywdy nie zrobią. Podpalają i zabijają się tylko między sobą smile
    Ale jaki jest sens jechać na wódkę do jakiejś knajpy na zapleczu hurtowni na zadupiu, skąd nie ma jak wrócić w cywilizowane rejony?
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 22:48
    eee tam. tu chodzi o naukę języków! big_grin
    My przy okazji na wódkę, a tapatik prowadzi wink
    Wezmę świetną koleżankę... Cambria! - chodź! big_grin spotkanko z inną kulturą mamy wink

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 22:50
    Kochani! Żeby nie było! Wszyscy z okolic Wawy mile widziani! Integracja w chińskich klimatach!smile

--
  • roman_to_ja 10.08.19, 22:58
    Cambria? - o, to zmyslowe wink
    Jeśli Tapatik prowadzi, to ja nawet na bezdoroża Sahary bym sie nie bal pojechać. Tapatik ma jakiegoś busa? Żeby zakupy sie też zmieściły
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 10.08.19, 23:03
    Wątpię z tym busemwink… poznamy się, to będzie więcej danych w kwestiach biznesowychsmile… cztery osoby do auta wejdą na spoko, reszta musi kombinowaćsmile … podobnie jak Ty z zakupami big_grin

No, dziś towarzystwo chyba już śpi... jutro powyłazi z barłogów, to będziemy dalej kombinowaćsmile

--
  • roman_to_ja 11.08.19, 12:10
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała: podobnie
    > jak Ty z zakupami

Ja z zakupami? Wątpię smile
    Myślałem o zakupach robionych przez kobiety. Nie chodzi o jakieś płykie stereotypy, ale obawiam się, że po zupie chińskiej i kilku wódkach każdej kobiecie bardzo dużo rzeczy wyda się tam bardzo atrakcyjnych i bardzo tanich smile
    Zresztą oni z pewnością do tej zupy dodają jakieś przyprawy prozakupowe.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 11.08.19, 21:44
    Niii, ja jestem dziwnatongue_out (znaczy: niestandardowa!wink)… nie znoszę zakupów - robię tylko z mususmile...
    Także niech tam sobie dodają do zupki co chcą - żywcem mnie nie wezmą! big_grin

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 11.08.19, 22:14
    tapatik… znów masz popijawę?smile … czy stwierdziłeś że "coś dla ciebie koziołeczku ta zabawa nie jest zdrowa..." big_grin

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 11.08.19, 22:15
    http://<a href="youtu.be/2l3swTSo1_I[/video]" target="_blank" rel="nofollow">youtu.be/2l3swTSo1_I

--
  • tapatik 17.08.19, 23:10
    Czyli biorąc pod uwagę wielkość mojego obecnego samochodu to najpierw idziemy na zakupy, a dopiero potem idziemy jeść.

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 18.08.19, 21:58
    O! to jednak?... myślałam, że pomysł zdechłwink

--
  • stasi1 19.08.19, 10:39
    Ale w samych Chinach są knajpy w których można zjeść i wypić za darmo i jeszcze za to zapłacą. Poważnie
  • roman_to_ja 19.08.19, 17:42
    To jest dorbra informacja. Pozostaje kwestia, czy Tapatik zdecyduje się tam podrzucić chętnych swoim autkiem smile
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 19.08.19, 18:30
    trochę dalekotongue_out … ale co tam! nikt nie obiecywał że będzie lekko! smile
    aha, jak się tapatik zgodzi, chętnie przy okazji zahaczę o Tybet...smile jakiegoś mnicha sobie przywiozę... w ramach tych obiecanych zakupówwink

--
  • tapatik 21.08.19, 17:21

> jakiegoś mnicha sobie przywiozę... w ramach tych obiecanych zakupówwink

To ja się nadam. Widziałem kiedyś osobę, która medytuje.

--
  • roman_to_ja 21.08.19, 17:28
    Myślałem, że będziesz kierowcą.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.08.19, 08:47
    roman_to_ja napisał:

> Myślałem, że będziesz kierowcą.

to się wcale nie wykluczawink... jak w drugą stronę nie będzie dodatku masy w postaci dodatkowego mnicha, to mniej benzyny spalimy!... konsolidacja potrzeb - same korzyścismile

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 22.08.19, 08:45
    tapatik napisał:

> bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:
    >
    > > jakiegoś mnicha sobie przywiozę... w ramach tych obiecanych zakupówwink
    >
    > To ja się nadam. Widziałem kiedyś osobę, która medytuje.

aha, aha... to całkiem wystarczające kwalifikacjewink
    Jeszcze jak masz opcję wyrzucania śmieci (bojam się piwnicytongue_out)... to biere w ciemnosmile

--
  • stasi1 21.08.19, 08:55
    Oczywiście za darmo nie dla Chińczyków. Preferowani blondyni( nie wiem jak z kobietami). Ogólnie biznes polega na tym że Chińczycy widząc że bywa tu Europejczyk chętniej sami zostawiają większe pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka