Dodaj do ulubionych

Czy jest tu mężczyzna, który potrafi kochać?

08.08.19, 09:50
Zauważyłam tu różne poszukiwania. To i ja spróbuję...
Nie interesuje mnie, ile zarabiasz ani gdzie spędzasz wakacje. Nie interesuje, jakim samochodem jeździsz ani samolotem, czy do Rzeszowa czy dalej... Nie obchodzi mnie, jaki masz zawód. Ważne, żebyś na siebie zarabiał, bo ja cię nie zasponsoruję. Nawet to jak wyglądasz, ma średnie znaczenie, bo i tak zawsze trafili mi się mężczyźni, którzy nie byli w moim typie z wyglądu, to po co mi w ogóle jakieś typowanie... Na czymś mi jednak zależy. Zależy mi, żebyś był gotowy na poznawanie mnie... naprawdę gotowy na to, żeby wejść z otwartą głową i sercem w relację z drugą osobą. Żebyś chciał coś zbudować, coś fajnego i tylko naszego, nieważne, że mamy za sobą przeszłość... każdy jakąś ma. Jeśli oboje będziemy chcieli i coś między nami zaskoczy, warto się postarać, bo nic nie tracimy a wiele możemy zyskać... Ja od siebie dam ci swój czas, swoją uwagę, otwartą duszę i głowę. Postaram się najlepiej jak umiem, abyś poczuł, że komuś na tobie zależy, że chce... Bo ja chcę być jeszcze kochana i chcę kochać. I mam w nosie, co tu ktoś napisze, żeby mnie hejtować, bo jak się odnajdziemy, to powiem im wszystkim, jacy jesteśmy obrzydliwie szczęśliwi...
Gdybyś chciał mnie znaleźć, to mieszkam między Katowicami a Krakowem, mam skończoną 40, ale wiek nie ma dla mnie większego znaczenia... sonia-sonia@gazeta.pl
Czekam
Edytor zaawansowany
  • heniek.8 08.08.19, 10:17
    jaki minimalny wzrost?
  • sonia-sonia 08.08.19, 10:58
    Krasnoludka... Co to za pytanie? Bez sensu. Jestem niska i szczupła raczej więc każde męskie ramiona mnie obejmą.
  • heniek.8 08.08.19, 11:46
    ktoś musi narzekać na hipergamię kobiet, a dzisiaj mój dyżur

jakby co to mam krótkie rączki i malutkie bicepsy, więc raczej jako opcja awaryjna smile
  • sonia-sonia 08.08.19, 11:59
    Możemy spróbować, jakby co...
  • heniek.8 08.08.19, 12:34
    ok na razie nie ma innych chętnych, może są w pracy, a ja na zasiłku sobie siedzę

także tego, sponsorki nie szukam
  • sonia-sonia 08.08.19, 12:53
    Heniu, rozumiem, że to tylko takie przekomary są? Ale dobrze, bo wątek mi do góry idzie... Wiesz, nie spodziewam się zalewu chętnych, zwyczajnie próbuję coś robić a nie tylko się użalać jak mi źle samej. Może nieudolne te moje starania, ale tak postanowiłam. Już dosyć umęczania się! Życie jest jedno i po 40 chcę z niego korzystać. Jak to ktoś powiedział, jak już masz z górki to ciesz się, że z niej lecisz a nie pod nią leżysz..
  • heniek.8 08.08.19, 13:03
    tak na poważnie to nie odbieraj tego jako robienie sobie jaj z Ciebie, ocenianie co jest nieudolne itp.

mam trochę czasu i spędzam go w niezbyt mądry sposób, tylko tyle
  • sonia-sonia 08.08.19, 13:30
    Nie odbieram, Heniu. Sama jak zauważyłeś też umiem żartować... A nawet lubię.
  • heniek.8 08.08.19, 13:33
    no to pożartowaliśmy sobie a teraz mów prawdę jak to jest z hipergamią: polecisz na krasnludka który ma wszystko małe: małe rączki, małe nóżki, małą głowę, małe… a zresztą nie ma co wyliczać smile
  • sonia-sonia 08.08.19, 13:43
    Jeśli inne walory zostaną zachowane, to Krasnoludek nie byłby najgorszym wyborem...
  • ktz 08.08.19, 12:50
    Siedzę sobie nad jeziorem i strasznie się nudzę. Pomyślałem sobie, że poczytam coś z nudów i jestem. Przeczytałem i doszedłem do wniosku, że całkiem sensowny ten post, ale nie wiem czy ci się uda kogoś sensownego odszukać w ten sposób. Mam nadzieję, że tak. Ps. Chyba pamiętasz czasy kiedy w sieci więcej było tych normalnych😉 dodam, że ja pamiętam te czasy.
  • sonia-sonia 08.08.19, 12:55
    Kiedyś prawie nie istniałam w sieci, więc nie wiem. Ale dzięki za miłe słowo na pustyni... Rozumiem, że ty nie z moich stron? Albo pewnie młody i szalony...
  • ktz 08.08.19, 13:16
    Młody i szalony🤔 chyba nie do końca, ale z drugiej strony nie jestem stary, a szalony? nie wiem co masz na myśli? A co do tego, czy jestem z twoich stron? To mam bliżej niż dalej.
  • sonia-sonia 08.08.19, 13:29
    No to kwestia otwarta, czy moje słowa do ciebie trafiły...
  • ktz 08.08.19, 13:34
    Myślę, że tak. Trafiły do mnie.
  • sonia-sonia 08.08.19, 13:42
    Adres znasz.
  • marcepanka313 09.08.19, 14:35
    Hmmmm....I Dostojewski jakby stracił na ważności.... wink
  • sonia-sonia 09.08.19, 16:42
    Nigdy nie straci. O zainteresowaniach gadamy na poczcie...
  • searam 10.08.19, 17:42
    - " Czy jest tu mężczyzna, który potrafi kochać? "
    Tutaj sa tylko tacy...Niczego innego nie potrafia...wink
  • jeszcze 17.08.19, 16:30
    searam napisał:

> - " Czy jest tu mężczyzna, który potrafi kochać? "
    > Tutaj sa tylko tacy...Niczego innego nie potrafia...wink

Hahahaha big_grin padłam! big_grin
  • stasi1 12.08.19, 09:12
    Za Krakowem to strasznie daleko! Chociaz jak byłem młodszy to pewnie bym sie tam wybrał na randkę
  • 999karolina 12.08.19, 11:16
    Ale co, mieszkasz w Szczecinie? smile

• dolores2222 12.08.19, 12:01
    Dla super kobiety to i do Wiednia można.
    Zresztą do Wiednia to i bez załącznika można wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 12:19
    Teraz panowie leniwi... wolą szukać w kwadracie 5x5 kmwink
    Zresztą... tak po prawdzie, to nie wiem czy mi by się teraz chciało tak 3 godziny drogi zaiwaniać każdego weekendu - jak kiedyś.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 12:19
    chociaż prawda jest taka, że na portalu więcej panów "przystających" do mnie spotykam poza wawą, niż w niej.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • dolores2222 12.08.19, 17:11
    Co ciekawe.
    Naprawdę ciekawe:
    jak byłam na owym, to najwięcej przystawało do mnie panów z Wawy big_grin
    Normalnie jak czeskiej komedii big_grin
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 17:50
    No to jest taka opcja: zamiana na miesiącwink
    Ja do Twojego mieszkanka, Ty do mojego i … poznajemy miłość swojego życiabig_grin
    była taka sztuka... i film też nakręcili na podstawie takiego scenariuszasmile

--
  • dolores2222 12.08.19, 19:37
    W filmach wszystko dobrze się zaczyna.
    I kończy zazwyczaj też wink
    W życiu to słyszałam o takiej zamianie mężów między kuzynkami chyba.
    Siekierezada wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 19:51
    Też słyszałam. Pomiędzy siostrami... Ponoć żyją szczęśliwie w nowym układzie, nawet wspólnie grillujątongue_out smile

--
  • roman_to_ja 12.08.19, 21:24
    Dobrze się wszyscy znają, to sobie grillują. Wszytsko w rodzinie. No i zawsze mają alternatywę powrotu do punktu wyjścia smile
    Ja mam kumpla, który najpierw spotykał się z jedną siostrą, a potem z drugą. Ale z żadną z nich się nie ożenił
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 22:11
    Czyli nie złapał "rodzinnego" bakcyla... coś rodzinka nie podpasowałatongue_out

No z tego co wiem, u tych sióstr, to dzieciaki mają pokręcone w głowach, bo jeszcze w miarę małe wtedy były, trudno im było zrozumieć sytuację, że nagle wujek z nimi mieszka, a tata u ciociwink

--
  • 999karolina 13.08.19, 01:31
    Wyobrażam sobie, jakie dzieciaki maja mentlik po takiej zmianie miejsc. W miarę bezkolizyjne dla niech przeprowadzenie takiej akcji wymagałoby naprawdę dużych umiejętności.
    Doroslym, wykonującym poważnych zmian w życiu osobistym, nie zawsze przychodzi do głowy, że dzieci mają swoje emocje i uczucia oraz że widzą więcej niż rodzicom się wydaje.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 13.08.19, 08:30
    To była "prosta" rodzina, co to tej "zamiany" dokonała na jednej z rodzinnych impreztongue_out (pewnie alko jako katalizator, a potem jakoś poszłotongue_out) ... Wątpię, czy dokonali tego bezkolizyjnie... za głupotę rodziców cierpią jak zwykle dzieci.
    Historię usłyszałam, jak dzieci były już nastoletnie i przyzwyczajone, bo o dziwo związki w nowej formule - przetrwały.

--
  • stasi1 13.08.19, 08:57
    Kolega w pracy zamienił się siostrami. Ale na Wielkanoc dostał jajkiem od teścia
  • stasi1 14.08.19, 08:41
    To mi też tak jakby kobiety z dale od Wawy podchodziły. Może dla tych z Wawy byłem za bardzo nieśmiały?
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 14.08.19, 12:34
    a w jakim jesteś przedziale wiekowym? jeśli to nie tajemnica...
    30-40, 40-50? 50+?

--
  • stasi1 15.08.19, 13:26
    Kiedyś jak uczestniczyłem aktywnie na randkach to mieściłem się w tym pierwszym
  • 999karolina 12.08.19, 12:43
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:
    > Zresztą... tak po prawdzie, to nie wiem czy mi by się teraz chciało tak 3 godzi
    > ny drogi zaiwaniać każdego weekendu - jak kiedyś.

Jak będzie ktoś, kto na to zasługuje, to bez obaw - zachce Ci się smile
    >
  • stasi1 13.08.19, 09:27
    W zasadzie w Warszawie. Mówię jakbym był młodszy. Kiedyś pojechałem do Berlina na pierwszą randkę
  • jeszcze 15.08.19, 11:39
    I jak Sonia? Jest odzew? Pytam z ciekawości.
  • stasi1 17.08.19, 08:26
    A co Ci wpadła w oko? Mi też gdyby tylko trochę starsza była
  • jeszcze 17.08.19, 09:34
    stasi1 napisał:

> A co Ci wpadła w oko? Mi też gdyby tylko trochę starsza była

Nie, bo nie jestem lesbijką big_grin big_grin

Pytam z ciekawości, czy któryś z tych panów narzekających wiecznie na kobiety, w ogóle podjął próbę poznania Soni bliżej.
  • dolores2222 17.08.19, 11:56
    A co ci wadzi spróbować?
    Też problem... żeby starsza była.
    No przecie młodsza już nie będzie wink
  • jeszcze 17.08.19, 16:32
    dolores2222 napisała:

> A co ci wadzi spróbować?
    > Też problem... żeby starsza była.
    > No przecie młodsza już nie będzie wink

Poza tym miłość nie zna granic....a wwiek i jest bez znaczenia! big_grin
  • stasi1 17.08.19, 20:55
    Ale tylko wśród celebrytów jak tu gdzieś ktoś napisał
  • 999karolina 17.08.19, 21:55
    Bzdura. O celebrytach wiemy, bo piszą o nich na różnych pudelkach. O Kowalskim nie piszą. Takich zwiazków (bardziej lub mniej sformalizowanych) jest wśród "zwyklych" ludzi więcej niż się wydaje.
  • jeszcze 18.08.19, 01:06
    stasi1 napisał:

> Ale tylko wśród celebrytów jak tu gdzieś ktoś napisał

Są związki gdy kobieta jest starsza, moja mama była dużo starsza od mojego taty, i znam jeszcze killkka innych takich przypadków i to nie w świecie celebrytów, a dlaczego więc nie może być mężczyzną starszy od kobiety, nawet dużo.

• stasi1 18.08.19, 10:01
    Oczywiście że są. Pamiętasz jak było z Kaczyńskim i jego żoną? Wszyscy mówili że są z jednego roku. Dopiero po ich śmierci wydało się że jest starsza o 6 lat. Widzisz co jest z Macronem? Z Trumpem nie ma problemu wiadomo że jego żona poleciała na kasę, ale Macron to wariat. Akurat w moim przypadku Sonia jest młodsza ale nawet jakby była mniej młodsza to i tak nie wiem czy by mnie chciała
  • marcepanka313 18.08.19, 10:54
    stasi1 napisał:

. Akurat w moim przypadku Sonia jest młodsz
    > a ale nawet jakby była mniej młodsza to i tak nie wiem czy by mnie chciała

Oj tam.... wystarczy, że Dostojewskiego będziesz miał w jednym paluszku....wink
  • dolores2222 18.08.19, 11:10
    O co chodzi z tym Dostojewskim? big_grin
  • jeszcze 18.08.19, 10:57
    stasi1 napisał:

> Oczywiście że są. Pamiętasz jak było z Kaczyńskim i jego żoną? Wszyscy mówili ż
    > e są z jednego roku. Dopiero po ich śmierci wydało się że jest starsza o 6 lat.
    > Widzisz co jest z Macronem? Z Trumpem nie ma problemu wiadomo że jego żona pol
    > eciała na kasę, ale Macron to wariat. Akurat w moim przypadku Sonia jest młodsz
    > a ale nawet jakby była mniej młodsza to i tak nie wiem czy by mnie chciała

Ale po co z góry zakładać że nie będzie chciała...strach przed odrzuceniem? Można zwyczajnie zagadać bez nastawiania się na big love. Jeśli nawet nic z tego nie będzie, można mieć wspomnienie miłej rozmowy.
  • dolores2222 18.08.19, 11:11
    Dokładnie.
    Jedna maruda marudzi na SŁS a druga tu suspicious
    Do ataku! big_grin
  • marcepanka313 18.08.19, 11:42
    dolores2222 napisała:

> Jedna maruda marudzi na SŁS a druga tu suspicious

Ostatnio mniej marudziłaś.... wink
  • dolores2222 18.08.19, 12:00
    Akurat nie siebie miałam na myśli suspicious big_grin
  • marcepanka313 18.08.19, 19:20
    dolores2222 napisała:

> Akurat nie siebie miałam na myśli suspicious big_grin

No coś Ty.... wink
  • stasi1 19.08.19, 10:23
    Silisjusz ma zaproszenie na seksrandkę i nie czepiacie się go że nie korzysta bo ma daleko. Dla mnie daleko, w moim wieku człowiek przystawiał się do Soni i go zbyła(akurat nie napisała dlaczego0 i w zasadzie to i tak nie wiem czego ja sam chcę
  • 999karolina 18.08.19, 13:30
    stasi1 napisał:

Z Trumpem nie ma problemu wiadomo że jego żona pol
    > eciała na kasę, ale Macron to wariat.

Jakie to oczywiste - jak laska młodsza, to wiadomo, że poleciała na kasę, a jak facet młodszy to wariat smile
  • jeszcze 18.08.19, 13:49
    999karolina napisała:

> stasi1 napisał:
    >
    > Z Trumpem nie ma problemu wiadomo że jego żona pol
    > > eciała na kasę, ale Macron to wariat.
    >
    > Jakie to oczywiste - jak laska młodsza, to wiadomo, że poleciała na kasę, a jak
    > facet młodszy to wariat smile

Proste myślenie, prostych ludzi. Nie zauważyłam żeby mój ojciec był wariatem, ani żeby mój partner był wariatem... no ale nie ma co tłumaczyć. Niektórzy ludzie myślą stereotypowo i żyją w schematach, bojąc się wystawić nos poza...
  • dolores2222 18.08.19, 15:26
    Toż właśnie mówię:
    uderzać big_grin
    Jak ktoś chce, znajdzie sposób. Jak nie chce, znajdzie powód wink
  • searam 17.08.19, 21:53
    > > A co ci wadzi spróbować?
    > > Też problem... żeby starsza była.
    > > No przecie młodsza już nie będzie wink

> Poza tym miłość nie zna granic....a wwiek i jest bez znaczenia! big_grin

Uzupelnie ku przestrodze...smile
    - "Kiedy bieda puka do drzw milosc wyskakuje oknem"
  • jeszcze 18.08.19, 01:09
    searam napisał:

> > > A co ci wadzi spróbować?
    > > > Też problem... żeby starsza była.
    > > > No przecie młodsza już nie będzie wink
    >
    >
    > > Poza tym miłość nie zna granic....a wwiek i jest bez znaczenia! big_grin
    >
    > Uzupelnie ku przestrodze...smile
    > - "Kiedy bieda puka do drzw milosc wyskakuje oknem"

Z rowiesnikiemrówieśnikiem,
  • jeszcze 18.08.19, 01:10
    searam napisał:

> > > A co ci wadzi spróbować?
    > > > Też problem... żeby starsza była.
    > > > No przecie młodsza już nie będzie wink
    >
    >
    > > Poza tym miłość nie zna granic....a wwiek i jest bez znaczenia! big_grin
    >
    > Uzupelnie ku przestrodze...smile
    > - "Kiedy bieda puka do drzw milosc wyskakuje oknem"

Z rówieśnikiem też może wyskoczyć... Nie ma na to zasady i jednej reguły.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka