Dodaj do ulubionych

Do tej, która przyjdzie (szukam)

31.08.19, 23:59
Po raz kolejny, reanimuję swoje ogłoszenie. Być może daremnie, lecz muszę się przekonać. A więc...

Pomiędzy Limanową a Krakowem, brzydkim krzyżem na wzgórzu a widokiem na Tatry czekam na Ciebie, może na rozmowę, kto wie – mam 23 lata i nie mogę wiedzieć wszystkiego.

Wiem, że jestem obserwatorem. Słuchaczem. Realistą metafizycznym. Kinomaniakiem. Czasem kucharzem.

Czeka na Ciebie Jan Dariusz, pisarz, który pracuje na gospodarstwie – a jego dom postawiono blisko dwieście lat temu.

Cierpliwy czekam, spokojny.

Dużo, dużo muzyki. Zarówno PJ Harvey, jak i The Cure, Type O Negative i Tiamat, Paradise Lost i Dead Can Dance, Riverside i Tool, Bjork i Tori Amos, Steczkowska i Wilki.

A jaka Ty jesteś? Masz silną osobowość: wiesz, działasz inaczej niż według natężenia wiatru, a Twoja wartość zależy od czegoś innego niż kurs walut – masz twarz i głos, które cenisz. Jesteś z ''tam'', przeniknęłaś ''tu''.

Przyjdziesz, bo chcesz bliskości zgodnej, współ-odczuwanej, i wierzysz, że potrafisz taką stworzyć. Żeby móc razem tworzyć i razem dźwigać trudności, ale bez łamania kręgosłupa. Aby móc odpocząć.

Zapraszam na sam początek. GG: 47203819, lub priv: www.facebook.com/janszczesnysmutny Wolę rozmawiać głos w głos, chociaż z klawiaturą również nie mam większych problemów.

Lubię czytać rozmówcom bajki i fragmenty książek, więc zapraszam, jeśli Ty też mi coś przeczytasz.

Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
 • po-ranna-kawa 01.09.19, 00:28
  widok na Tatry, stary dom, a w nim cierpliwy, spokojny 23-letni pisarz, metafizyczny realista, czasem kucharz, do tego praca na roli, potem kino, muzyka, czytanie bajek na głos... Ach, czemu nie jestem młodsza...?
 • kevinjohnmalcolm 01.09.19, 20:06
  Tak to jest, że niektóre typy mężczyzn przyciągają jedynie panie po 40-tce, 50-tce lub starsze, a są kompletnie ignorowane przez 20-, lub 30-latki...
 • abraxas96 01.09.19, 22:01
  Witam Cię, Kevinie smile Prawie to samo usłyszałem nie-dawno od jednej użytkowniczki. Dokładnie, szło to tak, że mentalnie moja partnerka jest obecnie ''czterdziestką''. No cóż, dobrze to i źle zarówno. Zapewne aby przyciągnąć uwagę nieco młodszych, trzeba by udawać kogoś, kim się nie jest. A ja nie potrafię kłamać. Taki los smile
 • obrotowy 10.10.19, 18:55
  w banku.

  na jedno meskie oglosznie czekaja tam 3 kobiety majace parcie na Oltarz.

  a jak do tego masz dom i gospodarke - to tym bardziej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka