• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

światowe centrum, hahaha Dodaj do ulubionych

• 05.07.12, 11:08
    Witam, szlag mnie trafił, w poniedziałek mieliśmy jechać na podłączenie implantu, Hania jest blondi więc chcieliśmy beżowy, ale nie mają bo zamówili za dużo czarnych i brązowych i nie mają pieniędzy żeby zamówić beżowe, już czworo dzieci czeka na beżowe a oni nie zamawiają proponują te co mają, mamy czekać kolejny miesiąc i też nie ma pewności czy już będą... światowe centrum, normalnie uśmiać się można
    Edytor zaawansowany
    • 05.07.12, 15:18
      a to Medel czy Nucleus?? Ja bym chyba bezpośrednio do przedstawiciela zadzwoniła.

--
      Adrianna, mama Kubusia, ur 30.08.09 UL/UP 90/95db, od 16.07.2010 UP Medel Sonata Opus 2, 30.05.2012 UL Medel Sonata Opus 2 - podłączenie 02.07.2012
      Pierwsze słowo BABA
      http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jn22blbbb.png
    • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 19:15
      Typowo kobiece podejściesmileA co jest dla Ciebie ważniejsze...żeby dziecko słyszało czy kolor cewki??? Gdyby nie było możliwości wyboru koloru nie kręcilibyśmy nosem...A nie można wziąść ciemnego a potem wymienić na beż???
      • 06.07.12, 08:19
        mamy nucleusa i rozważałam możliwość podmiany, ale w Medicusie powiedzieli że jak zamienimy to będę miała gwarancję zamiast 5 lat tylko 3 lata, a co do koloru, no cóż to jest na całe życie przecież, a ona jest jasną blondynką, teraz to może nie jest dla niej ważne ale kiedyś będzie,już teraz nie chciała drugiego implantu bo jak twierdziła" to będzie brzydko wyglądało, mam w domu czteroletnią kobietę, ręce opadają bo przecież człowiek dni odlicza, to jest nasz drugi implant więc nie ma aż takiego dramatu, ale pamiętam przy pierwszym jakie to było oczekiwanie, bo przecież czekałam żeby usłyszała mój głos
        • 06.07.12, 10:18
          Jak Pola dostawała pierwszy implant w 2007 r. podczas wizyty na zdjęcie szwów mogliśmy wybrać kolor. Za to w tym roku w styczniu zadziałali Henrym Fordem: możecie wybrać każdy kolor pod warunkiem ze będzie to beżowy (w oryginale ów pan twierdził ze czarny). Trochę problemu było bo Pola nastawiała się na srebrny... Jakoś jednak poszlo, ma beżowy i jakoś nie cierpimy.

Trochę się nie zgodzę że to na całe życie, w pewnym momencie procesor powinien zostać wymieniony i wtedy można wybierać kolor (jezeli są). Inna sprawa ze moim zdaniem to głupota że nie ma możliwości wyboru koloru.

A co do czekania, ja bym jednak nie czekał, a ze koleżanka młodsza dyktuje Tobie warunki.... cóż, nie moje zmartwienie.
          --
          Przemek tata Poli ur. 23.12.2005 UL Nucleus 5 od 30.01.2012, UP Nucleus Freedom od 28.05.2007; oraz Alka ur. 23.06.2012 słyszy OK
          • 06.07.12, 23:15
            Witam. My mielismy wszczepiany implant na Banacha . W zeszlym roku mielismy wymieniany procesor na nowy. Przy wymianie chcielismy brazowy . Jak dostalismy telefon ze jest procesor dla nas to okazalo ze jest bezowy z brazowa cewka. Powiedzialam ze poczekamy az bedzie brazowy. Jednak po zastanowieniu sie wzielam ten co byl bo na nastepny nie wiadomo ile bysmy czekali. Teraz wiem ze nie bylo na co czekac corka jest zadowona lepiej slyszy . A przed wymiana tak nie bylo bo mielismy problem z implantem i procesorem. Mysle ze czasem nie warto czekac . Pozdrawiam.
    • Gość: HUBert IP: 91.227.158.* 10.07.12, 22:23
      Za taką kasę jaką Instytut płaci ( z naszych podatków) - to naprawdę powinniśmy mieć możliwość wyboru koloru obudowy. To nie zwiększa kosztów !
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.