Dodaj do ulubionych

sklepy on-line męskie

06.01.12, 17:46
ktoś kupował w tym sklepie?

www.nosiszto.pl

zamówiłem dziś błękitna koszule z kwadratowymi guzikami oraz sweterek do niego zapinany na zamek i guziki. Mam nadzieję, że skompletowałem odpowiednio :P
Edytor zaawansowany
  • pepster 07.01.17, 15:14
    witam,

jeśli chodzi o sklepy on-line to jest ich wiele, ja proponuję taki z dodatkami odzieżowymi i produktami do pielęgnacji obuwia, przykładowy link:

modarium.pl/pol_m_Produkty_Skarpety-101.html
  • pepster 10.03.17, 12:58
    witam Panowie, mam pytanie: zauważyłem, że ten sklep cały czas poszerza swój asortyment, a szczególnie to mają tutaj chyba najwięcej rodzajów sznurówek różnych marek w naszym kraju: modarium.pl/pol_m_Produkty_Sznurowki-157.html
    Podzielcie się proszę waszą opinią oraz spostrzeżeniami
  • pepster 22.03.17, 13:01
    Witam, pisałem nie dawno, ale mam pytanie co sądzicie o produktach w tym sklepie bo widzę że co jakiś czas posiadają nowy asortyment i znowu takowy się, a już w ogóle nie mówiąc to pod względem sznurowadeł to są w czołówce sklepów online w naszym kraju modarium.pl/pol_m_Marki_Xtenex-182.html co o tym sądzicie??
  • riczipaniczi 25.04.17, 12:07
    Witam, staram się śledzić różnego rodzaju fora/blogi i chciałbym nawiązać do informacji jednego z dyskutujących tutaj, skorzystałem z adresu www.modarium.pl i przyznam, że zostałem pozytywnie zaskoczony gdyż mają tam ogromny asortyment, a zarazem marki mało popularne na naszym rynku, zdecydowanie polecam.
  • modarium 09.05.17, 13:00
    Witamy serdecznie Panowie, zapraszamy do naszego sklepu www.modarium.pl

Każdy z Was znajdzie na pewno coś dla siebie, w najbliższym czasie planujemy poszerzyć asortyment więc zachęcamy do śledzenia nas

Zapraszamy!!!
  • nadialum 09.06.17, 09:11
    a ja mogę polecić MUUNO bardzo fajna jakość i ceny
  • mikolaha 31.01.18, 14:23
    jeśli chodzi o oryginalne skórzane obuwie wizytowe to ja zaopatruje się w Via Della SPiga, uwielbiam markowe obuwie a tu sami najwięksi projektanci mody nawet Aldo Brue viadellaspiga.pl/projektanci/aldo-brue
  • paolka653 16.02.18, 21:04
    fakt też lubię
  • white_raven_style 19.02.18, 07:31
    Proponuję sklep z koszulkami, bluzami z fajnymi nadrukami według unikalnych wzorów cenionych grafików.

white_raven_style.cupsell.pl
  • soszka45 27.02.18, 19:54
    ja kupowałam z mężem marynarki na noor.pl - eleganckie, dobrze skrojone, świetnie leżą! polecam
  • ghostmachine 23.04.18, 10:52
    Bardzo fajnym sklepem jest gold4u.pl/ teoretycznie damska biżuteria, ale np mają bardzo fajną ofertę zegarków
  • tonyf 04.07.18, 13:25
    Ja ostatnio kupiłem 2 koszule na lancerto.com - niezła jakość i chyba się skuszę na garnitur szyty na miarę :)
  • czashka88 14.07.18, 16:42
    wydaje mi się że roland moda męska ma też sklep online i można u nich robić zamówienia przez internet :)
  • kamilaao 22.03.19, 11:09
    Mój chłopak zamawia ubrania od jakiegoś czasu z recea.pl i bardzo sobie chwali. Modne,wygodne i jakość dobra!
  • adamigle 26.03.19, 10:58
    Zdecydowanie warto znać gentle-man.pl/ :) jak dotąd kupiłem tam juz dwa portfele typu slim i skórzaną torbę. Eleganckie rzeczy, ze skóry, więc jakość pierwsza klasa. Generalnie to właśnie takie portfele slim są ostatnio w modzie, są bardzo wygodne i nieduże, łatwo mieszczą się w kieszeni.
  • nossas 30.06.19, 15:53
    a noor.pl - mają na prawdę spory wybór ubrań i dobrze uszyte. Takze mozna spokojnie kupić i mieć na lata marynerkę czy gajerek. wiem bo mój mąż lub bardzo ten sklep!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka