Dodaj do ulubionych

Elegancki skórzany pasek oraz markowe spodnie

10.01.14, 17:18
Witam,

Panowie, może ktoś z Was skusi się na elegancki skórzany pasek bądź markowe spodnie
Edytor zaawansowany
  • mathieww 29.01.14, 00:02
    Pasek kupowałem tutaj krawaty.info. Na stronie masz odnośnik do sklepu internetowego - paski tez mają świetne.
  • franklina 20.02.14, 12:43
    Uwaga! JOHN FRANK STUDIO – nowa marka na rynku ogłasza niepowtarzalną PROMOCJĘ :)

Polub nas na Facebook-u, a robiąc zakupy na hasło: JFS na www.outlet-mania.pl uzyskasz 10% rabatu. Do dzieła :)
  • futbolwear.pl 10.03.14, 19:34
    ja polecam sklep z paskami skórzanymi manwear.pl :) bardzo przystępne ceny
  • alkapask 06.06.15, 21:13
    allegro.pl/zestaw-upominkowy-prezentowy-prezent-mezczyzna-i5414948110.html
    Gotowy zestaw prezentowy na każdą okazję dla mężczyzny - zapraszamy również do obejrzenia całej naszej oferty w sklepie www.alkapask.pl
  • michal2248 25.07.15, 10:35
    fajne porządne paski i w korzystnej cenie:

olx.pl/oferta/pasek-meski-skorzany-czarny-skora-naturalna-nowy-CID87-IDaKvaX.html
    olx.pl/oferta/pasek-meski-skorzany-czarny-z-wzorem-skora-naturalna-nowy-CID87-IDaKvrh.html
  • kleon7 25.09.15, 07:51
    Aktualnie szukam jakiś fajnych, wygodnych spodni jeansowych - najlepiej typu rurki. Pasków do spodni to ja mam kilka.
  • 0veni 28.09.15, 16:02
    W takim razie zerknij sobie do sklepu z jeansami Levis: www.jeansdom.pl/ - aktulnie mają tam bardzo duży wybór modeli. Rurki mogą być różne. Bardziej obcisłe, mniej obcisłe. Nie wiem a jakich w zasadzie Ci tutaj zależy tak więc sam musisz sobie przejrzeć.
    Sam osobiscie wolę klasyczne proste jeansy. Na przykład model Levis 501. Są najlepsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka