Dodaj do ulubionych

Gdzie kupować ubrania a gdzie nie ?

07.07.15, 14:00
Witam w tym momencie jest mnóstwo sieciówek z ubraniami, jednak różnie bywa z ich towarem :/ Mam do was pytanie w jakich sklepach kupować ubrania dobrej jakości przy czym dobrze się prezentujące z fajnymi nadrukami itp. i w miarę fajnej cenie, lub sklep, który często robi akcje promocyjne. Wiem, że często w jednym sklepie kupujecie to w innym coś innego więc niżej napisze o jakie ubrania dokładnie mi chodzi. I nie chcę sprowadzać ubrań zza granicy itp. Chodzi mi głównie o sieciówki wiem, że mają podobny asortyment jednak jest pewna różnica.

Bluzy
Koszulki
Spodnie
Koszule
Spodenki
Edytor zaawansowany
  • 25.08.15, 20:37
    W sieciówkach bardzo często można kupić naprawdę fajne rzeczy. Ja ostatnio poluję na <a href="www.majesso.pl/t-shirty-meskie-cat-10-page-2.html"title="tshirt belfield">tshirt belfield</a>, ale taki naprawdę ciekawy. Macie pomysł gdzie szukać i co jest modne w tym sezonie ?
  • 31.08.15, 15:05
    Z sieciówek nawet fajna jest zara i pod względem stylu luźniejszego i bardziej eleganckiego. Ewentualnie jeszcze H&M ale to bardziej pod tym pierwszym względem.
  • 06.09.15, 23:37
    Ja tam kupuję często w internecie, np. w unhuman.pl/ i jestem mega zadowolony. Poza tym sieciówki też maja swoje strony internetowe. Jest szybciej w ten sposób robić zakupy i nie musisz łazić po tych zatłoczonych galeriach ;)
  • 20.10.15, 14:33
    Polecam firmę Dorjan! Bardzo dobra jakość. Mój mąż jest zachwycony.sklep.dorjan.pl/
  • 21.10.15, 14:13
    polecam massimo dutti - chyba tak sie to pisze, ale jeszcze sie na ich ubraniach nie zawiodlem. jakosc rewelacja
  • 27.10.15, 20:29
    W kategorii koszule i spodnie polecam zajrzeć do Lancerto www.lancerto.com/ bardzo dobra jakość i ciekawe fasony.
  • 21.03.16, 16:36
    Szerze powiem, że rzadko kupuje w sieciówkach wolę w necie jest większy wybór i sporo taniej. Często zamawiam w sneakr.pl/, mają oryginalne marki Nike, NB, Adidas i inne. Jeszcze nie zdarzyło mi się zwracać albo reklamować czegokolwiek, jakość jest pierwsza klasa, a po co przepłacać.
  • 02.05.16, 13:41
    zara, vistula (garnitury, koszule, spodnie)....ale tylko jak są promocje a te są często:-) w necie zalando (buty) i czasem jakieś niszowe sklepy z akcesoriami. np. www.modarium.pl. mają super poszetki i skarpety modarium.pl/pol_m_Produkty_Poszetki-131.html , modarium.pl/pol_m_Produkty_Skarpety-101.html
  • 17.05.16, 12:42
    Ja kupuję ostatnio ubrania na www.cat-walk.pl/ mają naprawdę fajne i modne i ceny też nie są duże :) a na ich stronie na fb jest dużo rabatów, promocj i konkursów! :)
  • 06.06.16, 09:40
    Zgadzam się że powinno się wspierać polskich producentów. Jednak w sieciowkach trzeba dokładnie czytać metki na ubraniach aby kupić coś wartościowego, bo bardzo dużo rzeczy ma podszewki, albo jest zrobiona z nieoddychających tworzyw sztucznych typu poliester czy wiskoza. Dlatego wole dać nieco więcej i kupić rzeczy u naprawdę dobrych producentów, którzy specjalizują się s produktach określonego rodzaju , podam przykłady: Koszule Sartoria, lambert, spodnie Benecento, dodatki Pewien Pan.
  • 06.06.16, 09:47
    Benevento*
  • 26.08.16, 21:59
    Moze obczaj denley.pl ( www.denley.pl/) - zaopatruje sie tam od dawna, bo ubran jest sporo do wyboru, a nie wydaje na to za duzo kasy. wole taki sklep niz drogie sieciowki. no i wysylka to tez zaden problem- 2-3 dni i ubrania sa u mnie :D
  • 29.09.16, 08:59
    osobiście polecam sklep.adrenaline.pl/
  • 02.10.16, 23:43
    Bluzy męskie polecam tu: escoli.pl/bluzy.html, ceny są bardzo przystępne, a jak wpiszesz kod rabatowy Modowe5% to masz 5% rabatu :)
  • 06.10.16, 13:31
    @thekaziu Wpadnij do nas na rozeznanie B)
    Cały rozstrzał estetyczny, od sportowej odzieży, bluz, dresów, szortów, przez calualowe jeansy czy T-shirty, po sportowe dresy czy bluzy.
    Jednym słowem, wszystko co najlepsze w jednym miejscu i w rozsądnych (!) cenach.
    Warto do nas zaglądać, warto nas znać,
    A jesteśmy nigdzie indziej jak tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL :)
  • 27.10.16, 11:17
    hmm a może postawisz na sklep internetowy, a nie na sieciówkę? Bo z miejsca możemy się polecić jako sklep z odzieżą męską właśnie. Jesteśmy tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL <--i znajdziesz u nas i Bbluzy sportowe, dresy, spodenki, i koszule, marynarki... asortyment jest naprawdę duży warto do nas zaglądać :) Zresztą najlepiej sprawdzić samemu. Zapraszamy!
  • 16.11.16, 15:10
    Jeśli interesują Was dodatki modowe polecam zajrzeć na www.modarium.pl
  • 11.12.16, 19:52
    ja kupuję na yakuza.pl, podoba mi się design ubrań, polecam gorąco. webep1.com/Zobacz/To?a=24234&mp=9657&r=Lw2
  • 27.02.17, 18:37
    Polecam Carry za względu na jakość koszul
  • 31.05.17, 10:31
    Jeśli chodzi o bardziej miejski styl to polecam MUUNO ( www.muuno.pl ), często maja jakieś promocje a ciuchy dobrej jakości.
  • 03.07.17, 09:35
    Jeśli chodzi o ten okres to przeszedłbym się do sieciówek, zaczynaja sie wyprzedaze i można za grosze wyłapać fajne rzeczy! A ceny tylko lecą w dół. Ja najcześciej kupuję w reserved, medicine, diverse i bershce. Pozdro!
  • 18.08.17, 08:14
    Cześć. Mój mąż który nie jest najmniejszym facetem ;) kupuje tutaj: www.bigandproud.pl/sklep/ . Koszulki są z fajnego, grubego materiału. I ceny są OK.
  • 28.08.17, 12:23

Witam serdecznie, jeśli interesuje was odzież patriotyczna to polecam zajrzeć do sklepu madman.pl , sam kupuję tam od dłuższego czasu i mają naprawdę bardzo ciekawe kolekcje. Co najważniejsze materiał ubrań jest naprawdę wysokiej jakości. Ze swojej strony polecam spojrzeć.
  • 13.10.17, 16:01
    Ulubionym, sportowym ubraniem każdego mężczyzny są bluzy. O krojach modnych męskich bluz możesz przeczytać na : www.faszon.pl/jakie-bluzy-meskie-beda-modne-w-2017/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.