Dodaj do ulubionych

torba męska na laptopa

28.09.16, 11:19
Cześć - mam takie pytanie. Czy taka torba będzie w stanie wytrzymać ciężar mojego laptopa? s21.postimg.org/su1f2p653/main_img_15957.png Często przywożę sobie laptopa z pracy i do pracy i mam właśnie problem z tym, że moja poprzednia torba (taka stosunkowo tania w przeciwieństwie do tej torby, ale nie będę tu zdradzał ceny) bardzo szybko się rozwaliła
Obserwuj wątek
    • marian.uryga Re: torba męska na laptopa 04.10.16, 12:20
      Nie mam pojęcia - pewnie przekonasz się dopiero w trakcie użytkowania. Z doświadczenia wiem, że te najtańsze torby na laptopa nie dają do końca rady. Też mi szybko się niszczyły. Absurdem było jak się haczyki w rączce pozrywały, gdzie coś takiego nie powinno mieć zupełnie miejsca w takim przypadku. Dlatego niedawno zainwestowałem w taką solidną i jest taka podobna do tej twojej, więc myślę, że powinna dać radę;)
    • aatomekzz Re: torba męska na laptopa 10.10.16, 14:45
      Po pierwsze.

Zakładać temat o zwykłej torbie na laptopa? Aż tak nieporadny ktoś jest, czy uzależniony od sieci?

Po drugie.

Gdyby nie cena i marka, pomyślałbym sobie, że to jakieś tanie badziewie z bazaru i pytanie jest o tyle praktyczne, że może też ktoś kupił tandetę i ma z nią doświadczenia - jednak tandeta lub jednak całkiem mocna.

Po trzecie.

Z której strony toto jest męskie? Wygląda jak torba urzędnika powiatowego sprzed pół wieku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka