Dodaj do ulubionych

zakupy w necie

11.02.06, 12:05
Czy kupujecie ciuchy w sieci? Chodzi mi o duże sklepy, a nie o aukcje...
Jeśli tak to jakie adresy polecacie?
Kusi mnie żeby skorzystać z fredperry.com ale moze ktos juz coś tam zamawiał
i może nie warto?

--
Zapraszam do Otwocka :)
Edytor zaawansowany
  • zboy 11.02.06, 12:22
    jakos nie mialem okazji...za to w najblizszym tygodniu przejde sie do Zary i
    moze paru innych sklepow - czuje ze cos kupie :D
  • zboy 11.02.06, 12:41
    nie ma to jak pomacac :>
  • zboy 11.02.06, 12:47
    wyslalem Ci prywatna wiadomosc Sloggi :) zerknij do skrzynki
  • michaelandro 11.02.06, 15:09
    Są przecież rzeczy o których wiecie, że są dobre, znacie rozmiar w jakim je
    nosicie i nie trzeba ich nawet przymierzać. Wiadomo, że nie kupiłbym garnituru
    czy spodni, ale polo, dodatki, sweterki jak najbardziej.

--
    Zapraszam do Otwocka :)
  • sorbet 12.02.06, 15:11
    Tak więc jeśli mieszkasz w Wawie to masz załatwione:-)
    --
    Czekając na czerwiec blog.literacki
    Forum męskie.kosmetyki
  • pepster 10.08.16, 14:00
    Jeżeli chodzi o zakupy to w przypadku zakupów ciuchów to lepiej zwrócić uwage na rozmiar i pójsc osobiście zobaczyć. Natomiast w przypadku dodatków to polecam fajny sklep internetowy modarium.pl
  • nniedzielski 15.08.16, 17:24
    Zalando jest spoko. Można przymierzyć i od razu odesłać. Dobre marki, a jak są przeceny, to można złapać dobrą jakość za przyzwoitą cenę. Tak poza tym, to wszystkie większe sklepy mają zamówienia online - albo bezpośrednio do wybranego sklepu, albo do domu (trzeba się liczyć z zapłatą za przesyłkę). Jak masz "typową" sylwetkę i zobaczysz jaki rozmiar masz w jakim sklepie, to raczej nie ma ryzyka, że coś będzie nie pasowało, zwłaszcza, jeżeli chodzi o T-shirty.
  • e.lensher 24.08.16, 09:34
    Ja tam kupuję coraz więcej i więcej w sieci... Jak się dobrze wymierzy i strona ma podaną dokładną rozmiarówkę, satysfakcja niemal gwarantowana! Spory wybór dodatków dla mężczyzn ma shopmiler.com
    Mam inne pytanie - czy ktoś z was kupował kiedyś artykuły spożywcze przez internet? Wiem, że np. Tesco ma taką ofertę. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
  • gitarzysta80 31.08.16, 22:38
    do tej pory bylem dosc sceptycznie nastawiony do zakupów przez neta. ale zamowilem kilka koszul na denley.pl i jestem zadowolony. w sieciowkach ceny bywaja kosmiczne- niby wyprzedaze są, ale co z tego jak ceny i tak wysokie- tez mi promocje... a na denley to jak zrobią wyprzedaz to ceny ida w dol i to z grubej rury :D a jakosc ubran- naprawde swietna.
  • agamam12 16.09.16, 11:51
    Ja kupuję w sklepie internetowym z odzieżą używaną można trafić fajne ciuchy z metkami i w dobrym stanie polecam wieszakshop.pl
  • t.norekk 27.09.16, 09:33
    Ja mogę polecić sklep.adrenaline.pl, maja sporo fajnych ubrań takich na co dzień i sportowych. Szybka wysyłka co bardzo sobie cenię.
  • ombre_clothing 06.10.16, 13:38
    A kupujemy i o ile nie będzie to nietaktem to polecamy sami siebie jako sklep internetowy z odzieżą męską. Cały rozstrzał estetyczny, od sportowej odzieży, bluz, dresów, szortów, przez calualowe jeansy czy T-shirty, po sportowe dresy czy bluzy.
    Na pewno każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie bez musu zostawiania u nas połowy wypłaty... ceny są rozsądne a ubrania fajne jakościowo.
    Warto do nas zaglądać, warto nas znać,
    A jesteśmy nigdzie indziej jak tutaj --> www.j.mp/Ombre__PL :)
  • pit.kosej 11.10.16, 16:14
    Jak szukasz fajnych ciuchów sportswearowych to polecam teraz fajna wyprzedaż na www.sneakershop.pl a dokładnie sneakershop.pl/ser-pol-93-mid-sale16.html
    Mega ceny ;)
  • pepster 10.03.17, 13:03
    Jeśli chodzi o zakupy w internecie i o dodatki modowe to zauważyłem nowy asortyment tutaj: modarium.pl/pol_m_Marki_Bergal-181.html
  • pepster 22.03.17, 13:03
    Hej, co sądzicie o tych sznurówkach?? modarium.pl/pol_m_Marki_Xtenex-182.html
  • nadialum 31.05.17, 10:12
    Kupuję na MUUNO z rozmiarami trafiam, bo obczajam tabelę rozmiarów, wtedy wszystko jest jasne. Nie ma rozczarowań w stylu zawsze noszę S a tu nagle pasuje L...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.