Dodaj do ulubionych

Miś Remiś poszukiwany

11.12.10, 08:30
Dziewczyny jakby któraś gdzieś w necie przyuważyła te książeczki to proszę z znak :) Moja córka o misiu usłyszała w przedszkolu, taka akcja ze dzieci z gimnazjum przychodzą czytać przedszkolakom i od miesiąca o niczym innym nie słyszę. Ja misia nie znam nigdy sie z nim nie spotkałam, więc nawet nie mam pojecia co to za jeden.
--
Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
Edytor zaawansowany
  • 11.12.10, 10:08
    Te książeczki są już chyba nieosiągalne - ewentualnie na allegro - Skokowski wydał je w 1995 roku, więc ciężko będzie. Może biblioteka?

merlin.pl/Mis-Remis-jest-zazdrosny_Denise-Chabot/browse/product/1,33480.html
    --
    "Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść."

1% dla Kajtusia
  • 11.12.10, 17:52
    mieliśmy 4 tytuły:
    Miś Remiś i nocne strachy
    Miś remiś jest zazdrosny
    Miś Remiś i bolący ząbek
    Miś Remiś musi nosić okulary...

były to ukochane ksiażki mojego starszego dziecka, potem naturalną drogi przejął je młodszy synek. Leżą gdzieś w domu ukryte i czekają na kolejnego malucha Może na moje wnuki?)

Pogodne, pisane prostym językiem, idealne dla przedszkolaka...
  • 11.12.10, 19:08
    NO p[o takiej recenzji muszę je zdobyć, tym bardziej że oprócz prawie 6 latki mam jeszcze 3 latkę i trudno o książki które słuchają z zainteresowaniem razem.
    Może faktycznie popytam w bibliotekach.
    --
    Asia mama Sandry (10.03.2005) i Emilki (12.08.2007)
  • 17.12.10, 23:24
    nchyb napisała:

> mieliśmy 4 tytuły:
    > Miś Remiś i nocne strachy
    > Miś remiś jest zazdrosny
    > Miś Remiś i bolący ząbek
    > Miś Remiś musi nosić okulary...
    >

przypomniało mi to ze mam wszystkie te książeczki po starszej córce, musze poszukać w pudłąch :)

--
    zazwyczaj piszę z Kachą na kolanach, więc może brakować literek w tekście lub
    mogą być one poprzemieszczane :))) mówiąc ogólnie moje posty mogą trącić
    analfabetyzmem
  • 18.12.10, 07:38
    ja też szukałam p[o starszym, gdy nadeszła poranamłodszego :-)
    szukaj, szukaj, warto...
  • 18.12.10, 19:28
    Mam kilka z nich w domu, dobrze, że mi o nich przypomniałaś. Starsza je uwielbiała, a młodszy w wieku przedszkolnym pewnie chętnie posłucha. Niestety narazie nie odstąpię!
  • 30.12.15, 10:11
    Witam, jeśli była by pani zainteresowana sprzedaniem misia remisia to proszę o informacje na maila: monikabz@tlen.pl chętnie bym je kupiła jeśli je pani jeszcze ma. Pozdrawiam
  • 30.12.15, 15:13
    Ooo, też by mi się przydała książka o misiu w okularach. A może znacie jakieś inne książki dla dzieci, które zmotywują je do noszenia okularów?
  • 10.01.16, 18:43
    Jeśli do zmotywowania wystarczy, żeby sympatyczny bohater nosił okulary, to w książce G. Kasdepke o misiu - czarodzieju Irving chyba na każdej stronie ma je na nosie.
  • 05.02.16, 13:26
    argentea napisała:

> A może znacie jakieś i
    > nne książki dla dzieci, które zmotywują je do noszenia okularów?

Właśnie trafiłam na zestaw książek motywacyjnych w oculino. Przestrzegam - nie miałam ich w rękach, ale może warto sprawdzić.
  • 17.03.16, 13:10
    Przypadkiem natknęłam się i zamówiłam dzisiaj książkę "Klasa 1b. Fajne te okulary". Zobaczymy
  • 30.08.17, 18:35
    Może ktoś jeszcze szuka?

allegro.pl/mis-remis-musi-nosic-okulary-i6943103550.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.