Dodaj do ulubionych

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

26.04.16, 22:10
ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2280/niesamowite-przygody-dziesieciu-skarpetek.html
Znacie? Co sądzicie o tej książce? Czy warto kupić dla (prawie) pięciolatka?
Edytor zaawansowany
  • 27.04.16, 07:12
    My mamy audiobooka i dzieciom bardzo sie podoba. Zwlaszcza przygoda ostatniej skarpetki:) dzieci maja 4-8 lat

--
    Ewa
    ----------------
  • 27.04.16, 13:42
    Warto. Po pierwsze już sama koncepcja jest świetna - no bo co do licha dzieje się z tymi wszystkimi skarpetkami, którym brakuje pary, i na nic się zdaje przeszukiwanie koszy na pranie - były i zniknęły? ;-) Po drugie - tekst jest bardzo zabawny i dobrze napisany; przyjemnie się to wszystko czyta. No i po trzecie - ilustracje Daniela de Latoura!
    --
    Poczytaj dziecku
  • 27.04.16, 18:33
    Sympatyczna książka, ładnie wydana. Moja córka mając 7 lat ją przeczytała. Oddać nie chce, podobała jej się, może kiedyś ją przeczyta...
  • 28.04.16, 00:16
    Moi synowie po wysłuchaniu fragmentów czytanych przez ilustratora na warsztatach - zażyczyli sobie tej książki (starszaki - 8,5 i 12 lat ;-)
  • 12.05.17, 23:59
    Kto czytał drugą część? Warto? Jest równie dobra jak pierwsza? Pierwszą część syn lubi i czasem do niej wracamy.

ryms.pl/ksiazka_szczegoly/3108/nowe-przygody-skarpetek-jeszcze-bardziej-niesamowite.html
  • 13.05.17, 17:39
    Czytałam. Takie same wrażenia jak po części pierwszej;)
    Z czterolatką przeczytałyśmy jeden rozdział - ale się musiałam nagimnastykować, żeby wszystko wytłumaczyć (wyciągnęła z półki) więc jeszcze nie ruszamy
  • 13.05.17, 18:08
    U mnie syn dostał pierwszą część koło piątych urodzin i polubił, ale też sporo musiałam tłumaczyć. Mam wrażenie że dalej jeszcze nie wszystko rozumie. Córka (lat 2,5) nie chce żeby to czytać jak czytamy wspólnie. Ale druga część mnie kusi.
  • 14.05.17, 21:16
    Czytałam pierwszą część z prawie dziesięciolatkiem jako lekturę na dobranoc (bo jeszcze czytamy razem na dobranoc, na szczęście nadal to lubi ;-) ). Jak widać bardzo uniwersalna to lektura. Do rysunków tego ilustratora moi synowie mają ogromną słabość.
  • 19.05.17, 08:38
    Jedna z tych książek, które można czytać i 5-latce, i 10-latkowi. Co bardzo ułatwia nam wieczorne czytanie. Druga część kupiona, czeka w kolejce.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.