Dodaj do ulubionych

Szukam kontynuacji Kronik Spiderwick

13.07.16, 17:34
Szukam kontynuacji Kronik Spiderwick:
cz. 2 Olbrzymi problem
cz. 3 Król Wyrmów
Może któraś z Was chciałaby sprzedać?
Edytor zaawansowany
  • 13.07.16, 22:21
    Znalazłam na allegro jakiś antykwariat który sprzedaje 5 tomów, między innymi te których szukasz. Napisz do nich, pewnie się zgodzą na "sprzedaż na sztuki", tym bardziej że i tak nie mają całej serii:
    allegro.pl/black-holly-kroniki-spiderwick-5-tomow-i6273445137.html
  • 13.07.16, 22:39
    Nie zgadzają się, na olx też nie. Mielibyśmy potrójne egzemplarze przy zakupie tych zestawów. Córka ma pojedyncze tomy, a w nagrodę w konkursie dostała wersję dwutomową... Chciałaby przeczytać jeszcze ciąg dalszy. O ile nie ma problemu z pierwszą częscią kontynuacji, z dwiema pozostałymi owszem. W bibliotekach też brak.
  • 13.07.16, 23:32
    W takim razie niestety nie pomogę. Napisz z jakiego jesteś miasta, może chociaż ktoś się zgodzi pożyczyć tomy do przeczytania?

Tutaj znalazłam jeszcze jedną ofertę na olx, z jedną z tych książek:
    olx.pl/oferta/zestaw-ksiazek-dla-dzieci-mlodziezy-CID751-IDgfPRl.html#368a9a018f
  • 15.07.16, 07:56
    Dziękuję :) tego ogłoszenia nie widziałam. W takim razie potrzebuję jeszcze tylko ostatniego tomu.
  • 17.07.16, 21:35
    a na znaku nie ma?to niby ksiazki 2 ale tresciowo 5 czesci...
  • 23.02.17, 10:21
    Potrzebuję zakupić serię ksiązek Kroniki Spiderwick dla syna który jest wymagającym czytelnikiem ( generalnie nie lubi czytać ale Kroniki t. 1-2 mu sie bardzo spodobały - mogłyby go przekonać do czytania ) ale nigdzie moge ich znależć. Może ktoś ma i już przeczytał?
  • 27.02.17, 08:53
    Druga część, czyli tom III i IV są w wydawnictwie.
  • 28.02.17, 14:52
    Dzięki za pomoc - rozumiem że w wydawnictwie Egmont. Znasz jakiś kontakt do nich? M.
  • 01.03.17, 22:28
    Wydawnictwo Znak, książka jest dostępna na stronie.
  • 01.03.17, 22:58
    W wydawnictwie dostępne jest tylko zbiorcze wydanie pierwszych pięciu części, a nie kontynuacji (czyli tak naprawdę tomów 6-8).
  • 01.03.17, 23:11
    ania.n-82 napisała:

> W wydawnictwie dostępne jest tylko zbiorcze wydanie pierwszych pięciu części, a
    > nie kontynuacji (czyli tak naprawdę tomów 6-8).

Ok, masz rację - księga pierwsza i druga to zbiorcze pięciu tomów. Zmyliło mnie zamienne używanie słów tom i księga.

Nie widziałam nowego wydania kolejnych ksiąg.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.