Dodaj do ulubionych

Mysia - Lucy Cousins poszukiwana

26.10.16, 16:57
Chciałabym zebrać całą serię książek o "Mysi". Już sporo mamy, ale jeszcze nam brakuje następujących tytułów: "Co lubi Mysia?", "Co robi Mysia?", "Która godzina, Mysiu?", "Mysia zna kolory", "Pociąg Mysi", "Tęczowy sen Mysi", "W zagrodzie Mysi", "Ulubione zabawki Mysi", "Ulubione zwierzątka Mysi", "Ulubione ubranka Mysi", "Urodziny Mysi", "Jak tam dotrzeć Mysiu?".
Jeśli miałybyście którąś z nich, baaardzo proszę o kontakt :)
Edytor zaawansowany
  • 26.10.16, 18:20
    Z polskimi wydaniami pewnie będzie duży problem, ale polecam naszą metodę kupowania zagranicznych używanych wydań i albo obklejania stron polskim tłumaczeniem albo improwizowane opowiadanie. Np. w www.bookdepository.com bywają super ceny, a wysyłka jest bezpłatna.

--
    Forum Domowe przedszkole - polskie mamy na emigracji i ich pomysły na zabawy rozwijające znajomość języka polskiego u dzieci
  • 27.10.16, 07:57
    Ambelucja
  • 27.10.16, 09:47
    Ale fajnie, nie sądziłam, że gdzieś są jeszcze dostępne! (a naprawdę zbieramy je od półtora roku albo i dwóch lat:) To nasze pierwsze nowe - wszystkie pozostałe mamy z drugiej ręki!!! Trzy kolejne do kolekcji :D
  • 27.10.16, 12:01
    :) To jeszcze Pikinini.
  • 27.10.16, 14:10
    Aktualizuj, bo jakieś Mysie jeszcze chyba mam, tylko muszę poszukać.
  • 27.10.16, 14:38
    Już się cieszę :) Brak nam jeszcze: "Co lubi Mysia?", "Co robi Mysia?", "Mysia zna kolory", "Pociąg Mysi", "Ulubione zabawki Mysi", "Ulubione zwierzątka Mysi", "Ulubione ubranka Mysi", "Urodziny Mysi", "Jak tam dotrzeć Mysiu?".
  • 29.06.17, 20:53
    aniam123 aktualizuję :) Jeśli ktoś miałby niepotrzebne "Co lubi Mysia?", "Mysia zna kolory", "Pociąg Mysi", "Ulubione zabawki Mysi", "Ulubione zwierzątka Mysi", "Ulubione ubranka Mysi", "Urodziny Mysi", "Jak tam dotrzeć Mysiu?" to proszę o info, chętnie kupię!

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.