Dodaj do ulubionych

Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo

16.11.16, 14:22
Kto z was czytał albo przynajmniej przeglądał "Dziennik łowcy przygód. Extremalne Borneo"? Warto? Dla dzieci w jakim wieku? Czy nadaje się dla 5,5 latka, miłośnika książek Neli Reporterki? Jak wypada porównanie tej książki z książkami Neli?
Edytor zaawansowany
  • 18.11.16, 23:58
    Mój syn (10, 5 roku, zapalony czytelnik ksiązek wszelakich) - czyta. Podoba mu się, ale to nie jest tak, że nie może się od tego oderwać. Raczej tak podczytuje równolegle z innymi książkami. Bardzo lubi książki Neli i Martyny Wojciechowskiej - ale tamte wręcz pochłaniał (fakt, że był młodszy jak je czytał), ale też samodzielnie). Też miałam takie skojarzenie, że to jak książki Neli dla chłopców, ale nie umiem ocenić, czy chwyciłoby u 5,5 latka
  • 13.05.17, 00:03
    Podbijam temat. Może ktoś jeszcze czytał i mógłby się wypowiedzieć o tej książce?
  • 21.05.17, 14:19
    W Cogito Junior są/były zamieszczane fragmenty. Mojej córce się nie podobały zbytnio.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.