Dodaj do ulubionych

Nowości 2017 roku

06.01.17, 18:25
Czekacie na coś? Ja mam póki co zachomikowane w koszyku jeszcze "starocia" z 2016 roku, więc najpierw one mają pierwszeństwo :) Z nowości chciałabym "Baśnie Barda" - czy wiecie kiedy mniej więcej można się ich spodziewać?
Edytor zaawansowany
  • 07.01.17, 12:11
    Moje dzieci najbardziej czekają na "52-piętrowy domek na drzewie" - premiera już za kilka dni.
    Starszy syn wypatrzył sobie w jakiejś ulotce reklamowej "Miasteczko Darkmord" i też na nie czeka, ale chyba przed zakupem poczekam na pierwsze opinie...
  • 07.01.17, 13:46
    Zapowiedź Kultury Gniewu - "Wilki z Nowego Meksyku" Williama Grilla, czyli autora "Wyprawy Shackletona". Podglądy oryginalnej wersji wyglądają bardzo zachęcająco.
    Mam też cichą nadzieję, że może Kwiaty Orientu wydadzą czwartą część "Szkoły kotów", ale nie nastawiam się na to zbytnio, znając tempo pojawiania się kolejnych tomów.
  • 10.01.17, 15:14
    Ja też mam jeszcze trochę staroci w koszyku, ale będą chyba musiały ustąpić pierwszeństwa trzem pozycjom na które bardzo czekam:
    1. My i nasza historia: tatarak.com/zapowiedzi/74-my-i-nasza-historia.html
    2. Atlas miast: nk.com.pl/atlas-miast/2389/ksiazka.html#.WHTqprn1TDc
    3. Andrzej Kruszewicz opowiada o ssakach: www.multicobooks.pl/dzieci/---opowiada-o/andrzej-kruszewicz-opowiada-o-ssakach-swiata_9194.html.
    I jeszcze parę pewnie by się znalazło :)
  • 12.01.17, 07:56
    Ja Kruszewicza wczoraj zamówiłam:) Czekamy też z niecierpliwością na "Atlas miast", dla córki zamówiłam "Pucio mówi pierwsze słowa" . Czekam na kolejne zapowiedzi dla ośmiolatka i niespełna dwuletniej dziewczynki.
  • 22.01.17, 14:25
    Czekamy na kolejny tom komiksów o Muminkach, "Tymka i Mistrza", kolejne nowe tłumaczenia Roalda Dahla i "Baśnie barda Beedla".
    Starszy wspominał też o kolejnych tomach nowej serii o Ulissesie Moore.
  • 22.01.17, 18:05
    'Baśnie" mają być w marcu - najprawdopodobniej w drugiej połowie :)
  • 05.02.17, 12:22
    Ja już wiem na co czekam - na nową Muchomorową śpiewankę "My jesteśmy krasnoludki" www.muchomor.pl/pl/p/My-jestesmy-krasnoludki/204 i na wznowienie pop-upów Kubasty (w marcu dwa tytuły jak na razie) - wydane będą przez Wydawnictwo Entliczek!
  • 12.03.17, 15:23
    Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to tutaj jest krótki przegląd nowości książkowych dla najmłodszych czytelników www.bloglokomotywa.pl/przeglad-nowosci-ksiazkowych-styczen-luty-2017/. Zapraszam
  • 06.05.17, 20:11
    Jeśli ktoś miałby ochotę zajrzeć, to tutaj jest mój nowy przegląd nowości książkowych dla maluchów: www.bloglokomotywa.pl/przeglad-nowosci-ksiazkowych-marzec-kwiecien-2017/
    Polecam tutaj cztery książki, które wydały mi się najciekawsze spośród nowości: przygody małej dziewczynki i jej zwierzęcych przyjaciół (1), książeczkę o zwierzętach na wsi (2), zabawną historyjkę o myciu się na przykładzie pewnego królestwa (3) oraz angielską klasykę w oryginale (4).
    Jeśli znacie któreś z tych książek, chętnie posłucham opinie. A może macie jakieś inne typy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.