Dodaj do ulubionych

Niewydane po polsku

12.03.17, 11:33
Dziewczyny, o pomoc proszę - a w zasadzie o inspirację. Czy przychodzą wam do głowy jakieś książki, które nie doczekały się polskiego wydania, a powinny?
Edytor zaawansowany
  • 12.03.17, 15:37
    Mnóstwo. Nie wiem od czego zacząć...
    Może od Pieska Polo. Ale tu laemmchen pewnie będzie miała sporo do dodania :)
  • 12.03.17, 15:38
    SABUDA. Sprowadzam z USA, daleko i kłopot...
  • 15.06.17, 12:44
    Piesek Polo na szczescie jest obrazkowy, wiec tu bez problemu mozna siegnac po inne wydanie:-)

--
    Forum Domowe przedszkole - polskie mamy na emigracji i ich pomysły na zabawy rozwijające znajomość języka polskiego u dzieci
  • 16.06.17, 10:39
    Tylko cena przesyłki mało przyjemna;) i zakup czasem też może być kłopotem
  • 12.03.17, 21:44
    Bardzo, bardzo wiele świetnych książek dla młodszych dzieci autorów brytyjskich. Na przykład "We're going on a bear hunt" które angielskie dzieci recytują na pamięć. Albo większość książek Julii Donaldson. Z tego co wiem po polsku ukazał się tylko "Gruffalo" w dość średnim tłumaczeniu i "Room on the broom" w jeszcze mniej udanym.
  • 13.03.17, 00:35
    "Idziemy na niedźwiedzia" wydały w 2015 roku Dwie Siostry:
    www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-idziemy_na_niedzwiedzia.html
    --
    Poczytaj dziecku
  • 13.03.17, 07:32
    Dzięki. Nie wiedziałam. no to mam prezent dla bratanicy. Będzie jak znalazł, jeśli jeszcze dostępne.
  • 12.03.17, 21:48
    I jeszcze marzy mi się by ktoś napisał polski tekst do genialnej serii książeczek do wczesnej nauki czytania "Oxford Reading Tree" na której uczą się czytać brytyjskie dzieciaki.
  • 12.03.17, 23:10
    The Baloon Sailors" Diane Swanson z cudownymi ilustracjami Krystyna Lipki - Sztarbałło
    www.amazon.com/Balloon-Sailors-Diane-Swanson/dp/1550378090

--
    Agnieszka, mama Ani, Zosi i Julki

Mały pokój z książkami czyli o dobrych książkach dla dzieci i młodzieży
  • 14.03.17, 21:22
    Bardzo mi się podobało w Wielkiej Brytanii "Grandma`s House" Alice Melvin
  • 15.03.17, 09:41
    Cala masa cudownych ksiazek finskich. O niektorych napisalam na blogu: mojefinskiefascynacje.blogspot.fi/
  • 16.03.17, 21:04
    Pozostale ksiazki z serii o chlopcu i pingwinie a w sumie to tez sam Chlopiec i Pingwin, bo niby wydany, a nie do dostania. Oliver Jeffers.

--
    Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy. Janusz Korczak
  • 12.08.17, 01:47
    Moje dzieciaki uwielbiaja ksiazeczki z serii Mr. Men i Little Miss (choc te sa duzo slabsze)

www.mrmen.com/characters/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.