Dodaj do ulubionych

Ksiażeczka do usypiania - dla maluchów

25.03.17, 07:32
Kto zna i poleca interaktywna książeczkę "Śpij, króliczku"?
www.bloglokomotywa.pl/spij-kroliczku/#more-102
Edytor zaawansowany
  • 25.03.17, 21:06
    Ja nie znam, ale wygląda przyjemnie. Moja córka (lat prawie 2,5) jest ostatnio na etapie książek interaktywnych, ale mam wrażenie że ta książeczka byłaby już za prosta. Za to bardzo lubi Tulleta (najbardziej "Turlututu", ale lubi też "Naciśnij mnie") i "Otwórz bardzo ostrożnie".
  • 25.03.17, 22:12
    Rzeczywiście książka jest dosyć prosta, chociaż moja córka mając rok nie wykorzystuje jej wszystkich możliwości. Tulleta kojarzę, ale nie mam jeszcze nic z niego w domu. Na pewno też są ciekawe, zresztą są bardzo popularne.
  • 26.03.17, 15:38
    Szkoda tylko, że ten wpis ma głównie zareklamować nowy blog.
  • 27.03.17, 11:50
    Zgadzam się.
    To forum dyskusyjne, a nie linkownia blogów.
    Zachęcam do szerszych wypowiedzi, a nie tylko linkowania wpisów z blogu.

--
    - Szkoda, że nie masz rodzeństwa? Ja mam dwóch braci!
    - No, chciałabym, ale co, jak mój tato nie wrzuca tego ziarenka i nie wrzuca!
  • 06.04.17, 15:11
    Bardzo chętnie podyskutuję na zadany temat (co zresztą już robiłam 2 posty wyżej) :).
    Rzeczywiście zamieściłam w poście linka do mojej recenzji i jeśli ktoś będzie miał ochotę to może ją przeczytać, ale nie musi. Może się ograniczyć tylko do dyskusji na tym forum i może liczyć na moją odpowiedź.
  • 09.04.17, 09:45
    I stąd naiwne pytanie z pierwszej wypowiedzi:
    "Kto zna i poleca interaktywna książeczkę "Śpij, króliczku"? "

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.