Dodaj do ulubionych

cała polska czyta dzieciom - nowa kolekcja

24.04.17, 09:53
Lista książek dostępna jest tutaj:
sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=K1701018
Kupujecie? Co sądzicie o wyborze tytułów? Ja się przyznam że większości tytułów nie znam, więc nie wiem czy warto. A cena 289 zł za 15 tomów nie wypada aż tak zachęcająco. Czy któreś z tych książek szczególnie warto mieć?
Edytor zaawansowany
  • 24.04.17, 22:09
    Do pierwszej kolekcji mam sentyment. Kupowałam ją, kiedy moja starsza córka dopiero się urodziła, wszystkie doświadczenia czytelnicze były jeszcze przed nami a moja wiedza o książce dziecięcej sprowadzała się do wspomnień z własnego dzieciństwa. Oferta wartościowych książek dla dzieci była wtedy znacznie skromniejsza niż dziś. Nadal uważam, że w tamtych latach (2007/2008) seria Polityki była ciekawą propozycją, mimo wszystkich wad edytorskich i oszczędnego wydania. Jednak przez ostatnich 10 lat rynek książki dla dzieci tak się rozwinął, że dziś nie widzę uzasadnienia dla kompletowania nowej kolekcji. Niektóre książki można kupić w innym wydaniu, inne zupełnie mnie nie interesują. Jeśli się skuszę, to na takie, które obecnie są niedostępne w księgarniach lub niewydane wcześniej w Polsce (może "Rycerze złotego runa", "Sigurd..", "Wspaniała Gilly", "Magiczny świat Tistou"). Na blogu Strefa Psotnika można podejrzeć kolejne tomy, np. tom 1: www.strefapsotnika.pl/kolekcja-cala-polska-czyta-dzieciom-tom-1/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.