Dodaj do ulubionych

Edukacja seksualna nastolatków

27.07.17, 16:47
"100% mnie czyli ksiązka o miłości, seksie i zagłuszaczach. Niezbędnik młodego człowieka"
"Miłość i seks. Bezpruderyjny poradnik dla dziewczyn"
"Tęczowa książeczka. Poradnik dla nastolatków"

Co wkładacie nastolatowi do ręki?

Edytor zaawansowany
  • 28.07.17, 15:47
    Też bym chciała wiedzieć :)
    Ta pierwsza książka miała chyba pozytywne opinie ale nigdzie nie udało mi się jej kupić.
    Jak wiecie gdzie to można dostać, to poproszę o namiary.
    O dwóch pozostałych nie wiem nic.
  • 31.07.17, 22:53
    Mój syn w wieku 11 czy 12 lat czytał na przykład "Zwykłą książkę o tym, skąd się biorą dzieci"
    www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,12478,Zwykla-ksiazka-o-tym-skad-sie-biora-dzieci
  • 02.08.17, 10:43
    Zwykła książka o tym, skąd się biorą dzieci A. Długołeckiej jest bardzo dobra. Córce się podobała. Przeczytała ją w wieku 10 lat.
    100% mnie ... mam na półce, ale czeka aż dzieci będą starsze. Chyba najwcześniej dałabym ją czternasto-, piętnastolatkowi. Książkę można pewnie znaleźć na olx czy allegro.
  • 04.09.17, 00:33
    "Zwykła książka..." jest dla młodszych dzieci, sama autorka określa, że jest on skierowana do wszystkich, którzy są w stanie samodzielnie ją przeczytać (a zatem skoro jest odpowiednia dla ośmio- dziewięciolatków, to dla nastolatków będzie niewystarczająca). Ogólnie - mnie nie zachwyciła, trafiło się np. kilka stygmatyzujących określeń. Ale na bezrybiu i rak ryba.
  • 29.08.17, 11:56
    100% - pisałam o tym jakieś 2 lata temu.

--
    "Let this good people practice their constitutional right to be fucking idiots."
  • 30.08.17, 20:06
    Zarówno i syn jak i córka dostali w wieku gdzieś ok. 11 lat:
    Co się dzieje z moim ciałem? Książka dla chłopców i rodziców.
    Co się dzieje z moim ciałem? Książka dla dziewcząt i rodziców.
    Oboje byli bardzo usatysfakcjonowani.

12-letni syn poprosił o zakup 100% mnie - pani na wdż z niej korzystała i mu się spodobało. Przez dwa lata chował ją przed młodszą siostrą, gdyż stwierdził, że ją zdeprawuje ;-) Dostała pozwolenie na jej czytanie też tak po 12 urodzinach.

--
    Anomalie czyli Zabawa w słowa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.