Dodaj do ulubionych

chemia i geografia dla 10latka

15.12.18, 16:05
Jak w temacie. Szukamy książek, które spełniłyby ambicje czytelnicze syna 10 lat.
Z chemii ostatnio utrafiliśmy "Pierwiastki chemiczne wokół nas. Udany początek nauki chemii" - Barta Milan. Zaciekawiła go, często wraca do niej i podczytuje. Ale chce jeszcze.

Edytor zaawansowany
  • trzeci.rozdzial 12.01.19, 16:10
    To jest genialne, ale trzeba polować w antykwariacie, na allegro lub w bibliotece:
    www.empik.com/pierwiastki-wystap-rozbijamy-chemie-na-czynniki-pierwsze-winston-robert,p1047051424,ksiazka-p
    Inne tego autora też dobre.
    To, też niełatwo już kupić: www.empik.com/sekretna-formula-naukowe-sledztwo-opracowanie-zbiorowe,p1104017785,ksiazka-p
    Inne z tej serii będą dotyczyć między innymi geografii.
    To jest wydane w formie typowej dla młodszego czytelnika, ale informacji jest dużo, więc też polecam:
    www.swiatksiazki.pl/pierwiastki-wokol-nas-ksiazka-z-okienkami-6366777-ksiazka.html
    A wczoraj wpadło mi w ręce to, wygląda super, będzie wkrótce czytane:
    www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,114453,Zabojcza-zagadka-chemiczki
    I wreszcie to, przeglądałam w księgarni i mam zamówione, będzie lada dzień:
    www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,81750,Biologia-Chemia-Fizyka-Jakie-to-proste
  • trzeci.rozdzial 12.01.19, 16:15
    Geografia u nas mniej chodliwa, ale pomyślałam o "Jajecznicy Kolumba" Pawła Wakuły - może się spodoba?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.