25.01.07, 22:59
Rozpoczynam o MISIU pisemku, bo nie znalazłam żadnego wątku (może to jak
zwykle wina przeglądarki), a ciekawi mnie, czy kupujecie. Szczególnie, że to
szacowny jubilat już. 50-tka mu stuknęła, a raczej stuknie za 2 tygodnie chyba.
Obserwuj wątek
      • anndelumester Re: MIŚ 26.01.07, 12:55
        Ha mialam dać taki wąteczek!!
        Bo kupilam Misia wczoraj.
        IMO - mis jest zdecydowannie na cieńki. Dziecko chcialo wiecej zagadek, wiecej
        opowiadań...

--
        Dźwiękowo to jedno z najbrzydszych słów, brzydsze jest tylko "pierdzielę",
        wyjatkowo ohydne, świadczące o schamieniu ostatecznym. "Smacznego" odbiera
        człowiekowi apetyt na wszelkie jedzenie. (Franciszek Starowieyski)
        • uccello Re: MIŚ 26.01.07, 13:24
          Gdyby był dwa razy grubszy,
          musiał by być o 1/3 droższy,
          a wtedy marny byłby MISIA los.

Albo reklamy miałby co 3 stronę, co by mu zaszkodziło na urodę.
    • bea-sjf Re: MIŚ 26.01.07, 13:19
      Od lat jesteśmy Misiowi wierni :).Prawdę mówiąc chciałabym ,żeby była większa
      rotacja np.wśród rysujących ,no ale z drugiej strony dzieci lubią się
      przyzwyczajać do stałych punktów programu ;).
      100 lat dla Misia !
      • lulilu Re: MIŚ 26.01.07, 16:49
        Ja też zaobserwowałam, że nie wszędzie można MISIA dostać.
        Zawsze jest jeszcze możliwosć prenumeraty!Można na przykład spróbować kwartalnej(24zł)lub półrocznej(48zł). Wychodzi taniej niż w kiosku i dostaniecie do domku nawet, jeśli w okolicy jest nieosiągalny.
        Mój syn dostał prenumeratę półroczną w prezencie od wujostwa gdy miał 4 lata. Zaglądanie do skrzynki pocztowej w oczekiwaniu kolejnego numeru było bardzo emocjonujące!!!, a jednocześnie była okazja do poznania nowego trudnego słowa(co to jest prenumerata? i na czym polega? skąd się MIŚ bierze w skrzynce.. itp..)
        Krótko mówiąc: jeśli trudno u Ciebie dostać pisemko w kiosku- szczerze polecam prenumeratę! Tym bardziej, że na MISIU się nie zawiedziesz.
    • marian_na48 Re: MIŚ 30.01.07, 09:20
      Są takie biblioteki, gdzie MIS jest w prenumeracie i można wypożyczac do domu.
      A poprzedni jubileusz (35 lat)obchodzony był pod hasłem "Każdy Polak wychowal
      się na Misiu".
      • andziulindzia Re: MIŚ 30.01.07, 21:05
        Od dwóch miesięcy jesteśmy stałymi czytelnikami MISIA i na najbliższe kilka lat
        w domu naszym na stałe zagości :) Nieosiągalny jest w pobliskich kioskach - to
        fakt. Sprzedawcy usiłowali wcisnąć mi jakieś wynalazki w zamian, ale mój upór
        się opłacił - pani w zaprzyjaźnionym kiosku zaczęła zamawiać i okazało się, że
        znalazło się jeszcze dwóch chętnych. Smutne, że tak mało rodziców kupuje to
        pisemko swoim dzieciom. Jak nasza zaprzyjaźniona kioskarka powiedziała: nie ma
        gadżetów, no i z dzieckiem trzeba nad pisemkiem posiedzieć, więc rodzicom się
        nie chce.
        --
        Szczęście nie jest dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co
        każdy z nas musi wypracować dla siebie samego.
        Erich Fromm
    • steffa Re: MIŚ 21.02.07, 19:40
      A wy czytałyście MISIA, gdy byłyście małe? Jakoś tego misiowego okresu nie
      pamiętam... Świerszczyk tak, nie mówiąc o Płomyczku/ Płomyku, no i Świecie
      Młodych (ech, cóż to była za gazeta!)....
      • pszczolamaja Re: MIŚ 21.02.07, 20:54
        Czytałam (czytano mi?). Pamiętam, że lubiłam. Zawsze byłam człowiekiem
        czekającym na gazety (homo gazetens?).I na "Misia" też czekałam, żeby mama
        wyjęła z siatki po powrocie do pracy. A moje dzieci jakoś niegazetowe.
      • mika_p Re: MIŚ 21.02.07, 21:15
        Czytałam.
        I pamiętam jedno wydarzenie.
        W środku była wkładka z grubszego papieru - wycinanka. W pewnym wakacyjnym
        numerze była lokomotywa, ale na drugiej stronie było wydrukowane domino czy
        inna loteryjka. Mój starszy cioteczny brat, z którym razem spędzałam wakacje u
        babci, zarządził pocięcie lokomotywy w celu grania w loteryjkę/domino.
        A po latach zarzekał się, że nic takiego nie pamięta.

--
        znów Polska nieprorządem stoi (arana
    • wielki.nur Re: MIŚ - debata 06.03.07, 21:41
      Witam serdecznie - tym razem tu: zapraszam wszystkich na jutrzejszą debatę do
      tvp kultura - poświęconą misiowi właśnie. 20:00.
      --
      Bajkonurrr - TVP KULTURA *** w każdy czwartek 19:50
    • zawsze_wolna_nilka Re: MIŚ 06.03.07, 21:49
      Kocham "Misia"!
      Kocham "Misia"!
      Kocham "Misia"!

To się chyba udziela, bo "Miś" jest "czytany" od roczniaka przez małych:-)
      "Misie" mam juz ponad 10-letnie, podczas gdy dziecię niespełna 5- letnie:-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka