Dodaj do ulubionych

Klęska radia Strefa

24.11.10, 17:46
Wyniki wyborów pokazały jak się nie opłaca postępowac. Nie jestem i nie bylem zwolennikiem Prawicy Razem i pana Chojniaka ale kiedy slyszalem to co w radiu wygaduje pani Beata Stachaczyk, jej maz, czy Jarek Krak (z tego co wiem to chlopak po szkole podstawowej !) zaglosowalem na Chojniaka. Lubilem kiedy to radio. Sluchalem od rana, ale od paru miesiecy to juz nie jest radio dla ludzi. To radio dla grupki nienawidzacych innych. I to radio wylansowalo kogos takiego jak Katarzyna Gletkier, ktora zostala radna. Jej maz jest bramkarzem, byl czlonkiem sztabu pana Mazura, od lat bije ludzi. Ostatnio ciezko pobil dziewczyne o czym juz pisalem. Nie wiem dlaczego ta radio nie zajelo sie tak powazna sprawa a zajmuje tylko atakowaniem Chojniaka.
Jednak te wybory pokazaly jak to radio ma sile. Zadnej panie Tomaszu. Istniejecie sami dla siebie a mieszkancy tylko sie z was smieja. Najbardziej kiedy na antenie slychac glos pani Beaty.
Wiem, ze mnostwo osob odsunelo sie od waszej stacji za to jak postepowaliscie. Ale skoro stawia sie na ludzi po podstawowce i daje im mozliwosc byci na antenie, to czego tu oczekiwac. Ta relacja pana Kraka z wieczoru wyborczego kiedy mowil ze niestety nie bedzie drugiej tury byla najlepszym podsumowaniem poziomu radia.
Moze lepiej radio zajmie sie tymi, co kupowali glosy? Zycze radiu opamietania i pozbycie sie takich osobnikow jak redaktor Krak, bo to jednak jest przegiecie zeby gosc po podstawowej szkole smial pouczac innych.
Edytor zaawansowany
  • k-bay 25.11.10, 14:41
    marianoitaliano.80 rzucał mięsem:

> Wyniki wyborów pokazały jak się nie opłaca postępowac. Nie jestem i nie bylem z
    > wolennikiem Prawicy Razem i pana Chojniaka ale kiedy slyszalem to co w radiu wy
    > gaduje pani Beata Stachaczyk, jej maz, czy Jarek Krak (z tego co wiem to chlopa
    > k po szkole podstawowej !) zaglosowalem na Chojniaka.

Czyli "chłop po podstawówce" pod parasolem pary S. skłonił Cię do zmiany poglądów?

> Lubilem kiedy to radio.

Ja też, ale to było z 10 lat temu kiedy nie było innej opcji, a pop jeszcze nie połknął muzyki alternatywnej.

> I to radio wylansowalo kogos takiego jak Katarzyna Gletkier.

Z tego co widzę jest to sportowa celebrytka, która potrafi obić gębę ;-) Faktycznie było dużo "dymu" na temat pewnych prywatnych osobników, ale czy to temat na forum? A może na "Sprawę dla reportera", hę?

> Wiem, ze mnostwo osob odsunelo sie od waszej stacji za to jak postepowaliscie.
    > Ale skoro stawia sie na ludzi po podstawowce i daje im mozliwosc byci na anteni
    > e, to czego tu oczekiwac.

Mnóstwo? Posiadasz jakieś sondaże na ten temat? Od lat piotrkowskie media staczają się po równi pochyłej, ale "ciemny lud to kupi". To problem ogólnopolski, jeśli nie ogólnoświatowy. Tandetna sensacja się sprzedaje, ambitna lektura nie.

> Ta relacja pana Kraka z wieczoru wyborczego kiedy mowil ze niestety nie bedzie
    > drugiej tury byla najlepszym podsumowaniem poziomu radia.

Hmm...

> Zycze radiu opamietania i pozbycie sie takich osobnikow jak redaktor Krak,
    > bo to jednak jest przegiecie zeby gosc po podstawowej szkole smial pouczac innych.

Czyli jednak panu zależy na imperium pana Tomasza? Nie rozumiem tego urazu dla ludzi z podstawowym wykształceniem. Pan Jarek to jakiś untermensch? Rozumiem, że trzeba się dowartościować...

...ale dla postronnego obserwatora cały ten post wygląda na gorzkie żale. Pani radna została radną, radio dalej nadaje. Pozostaje jedynie narzekać w sieci Internet via forum, które swój złoty wiek ma dawno za sobą.
  • tymon_1 03.12.10, 14:45
    No nie wypada się nie zgodzić.
    Radio Strefa nie jest obiektywne.
    Faktem też jest że coraz wiecej ludzi wkurza.
  • wdajcz 03.12.10, 16:18
    -- Miasto Piotrków nie leży na wyspie, Piotrkowianie tak samo jak inni Polacy uczestniczą w wyścigu szczurów, w którym liczą się tylko pieniądze. Trudno więc się dziwić, że prowincjonalne w końcu radyjko rozmija się nie tylko z dobrym tone, ale nawet ze zwykłą rzetelnością Dawno już nikt już się nie wstydzi żenujących wystąpień na antenie, która jest takim samym narzędziem walki jak kij bejsbolowy. Łatwiej nawet okładać przeciwnika politycznego na falach eteru niż wystawiać się na ewentualną ripostę w bezpośrednim pojedynku.
    wlodzimierzdajcz.blog.onet.pl <*> wdajcz
  • vichy5 04.12.10, 17:25
    Jak czasem słyszę te głosy ziejące nienawiścią do Krzysztofa Chojniaka, jak słyszę że jakaś dziewczyna opowiada o filmie, bo ktoś jej powiedział że się na tym zna to nie pozostaje nic innego jak przełączyć stację. I tak radio traci wiarygodność i słuchalność.
    Widzę, że do tego imperium już nikt poważny się nie garnie. Ostatnio słyszałem tego wystraszonego młodziana z miejskiej tv jaki czytał wiadomości...
  • florek55 06.12.10, 09:19
    "Ta dziewczyna" ukończyła dzienne studia na kulturoznawstwie, na Uniwerytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawca. Magister, zresztą, filmoznawca. Ale widoczne w ocenie vichy 5 nie są to kompetencje wystarczające aby wyrażać opinie na temat filmów.
  • vichy5 06.12.10, 13:02
    Nie wiedziałem. Przepraszam. Myślałem, że robi za politologa. Jeszcze raz wielkie sorry. Może pomyliłem rozgłośnię.
  • dario-krak 25.01.11, 15:15
    Chodziło o niejaką Agnieszkę W. Fakt w Strefie robi za filmoznawcę chociaż nie potrafi mówić ani po polsku ani tym bardziej w jakimś obcym języku. Totalna komproma. Jeśli to ona pisze też w TT jako Agawa to jeszcze dodatkowo nie ma pojęcia o ortografii a styli pisania ma na poziomie trójkowego gimnazjalisty. I taka osba napisała książkę..
    Kto do tego dopuścił ?
    Ech panie Stachczyk przejrzyj pan w końcu na oczy.
  • evikon 05.02.11, 22:46
    Nie słucham tego radia od dawna. Czasami niechcący w sklepie, busie. Całkowity brak profesjonalizmu, infantylizm, brak dziennikarskiego polotu i dowcipu...... to bardzo delikatne określenia tego co prezentują ludzie tam występujący. Czy oni powinni w związku z tym powinni wypowiadać się.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka