• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 13.08.12, 14:38
    Jakiś czas temu głośno było o konsultacjach społecznych w sprawie przebiegu S12 od A1 przez Piotrków, Sulejów, Opoczno itd. Nastała cisza. Może ktoś coś wie. Na stronie Arcadisa www.arcadis.pl/radom/index.php?spid=1&prid=1&gmid=2 nic nie ma nowego oprócz wyeliminowania kilku podwariantów przebiegu drogi.
    Jestem zdania, że Prezydent Piotrkowa wespół ze Starostą Piotrkowskim i władzami gminy Sulejów powinni stworzyć lobby naciskające na budowę chociaż odcinka Piotrków Sulejów.
    • Niestety, prezydent ma to głęboko gdzieś, bo z tego nie będzie miał ani złotówki. Podobnie olał temat nazwania węzła na A1 n skrzyżowaniu z Al. Sikorskiego nazwą "Bełchatów". Władze Tomaszowa Mazowieckiego wywalczyły w GDDKiA zmianę nazw węzłów na drodze eksresowej S8, a władze Piotrkowa Trybunalskiego mają to głęboko gdzieś.
    • Jeszcze jeden link ku pamięci :
      forum.gazeta.pl/forum/w,164,73624800,73624800,by_zylo_sie_lepiej_S12_piotrkow_radom_.html
    • No to po sukcesie w Brukseli wymienieni przeze mnie decydenci powinni zewrzeć szyki i lobbować za S12, jak pisałem, chociaż o odcinek Piotrków - Sulejów. Wariant wybrany - przypomnę VI szary- poza Piotrkowem - szkoda, bo była szansa skomunikowania Sulejowskiej z S12. A może nie wszystko stracone.
    • ... i dzisiaj kolejne przykre potwierdzenie konieczności budowy S12
      piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1778605,smiertelny-wypadek-na-dk12,id,t.html#2e6747ea5a3dd2fd,1,3,60niestety.
    • Mam pytanie" od czapy". Co się stało z "kotkiem", czyli Rafałem Mizerą - operatorem kamery, montażystą i głównym informatykiem MOK? Bo żałosne Informacje Piotrkowskie lecą na łeb na szyję. Co się stało z Kotkiem (nie wypuściłby takiego CHŁAMU)? PUK ? PUK ?
      • "NO NAME" - jesteś w temacie, więc odpisz.
        • Przepraszam, ale nie jestem w temacie. Sorry :-((
          • Za to w "swoim" temacie" nasz Noname rację. Naciskać, lobbować, nie popuszczać. Bo już w końcu z naszego miasta dziura się jakaś zrobi dokumentna. Przydałby się lobbing w sprawie S 12, jak najbardziej. Może ktoś z przedstawicieli władz zająłby się tą sprawą. HELOLLOU ?!?
            DANIELA 25

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.