• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

dobry ginekolog w piotrkowie

• 12.06.07, 13:28
    kogo polecacie i gdzie przyjmuje
    dr PAWel SOCHACZEWSKI CO O NIM SADZICIE MOZE ZNACIE
    --
    fotoforum.gazeta.pl/u/ola9922.html
    Edytor zaawansowany
    • 12.06.07, 14:17
      zależy po co ci ginekolog?jeśli tylko tabletki lub podobne pierdoły to
      Sochaczewski może być. Jeśli poważniejsza sprawa miałabym wątpliowści. Jest
      może zabawny i rubaszny, ale reszta, hm....
      ja chodzę teraz do dr Mielczarka, na pewno jest świetnym specjalistą i nie jest
      wcale niemiły czy ordynarny, bo takie opinie też krążą na jego temat.
      nie polecam dr marcinkowskiej z medyka: większość przypadków diagnozuje na "za
      małe macice, jesteś bezpłodna" i kieruje na usg:)
      --
      bąbelek
    • 12.06.07, 14:26
      dr Matras, Wierzeje 25. super babka, niezastapiona!
      • 12.06.07, 22:00

-- no dzieki ale za opinie za ginekolozki dziekuje mam niemie wspomnienia
        • 13.06.07, 11:34
          Polecam dr Haze. Przyjmuje na Wojska Polskiego. Jest bardzo sympatyczny i
          prowadzi bazy danych, tak, że po dwóch latach pamiętał, że moja babcia ma
          cukrzycę, a tata zawał itp. Poza tym wydrukuje Ci informacje na temat Twojej
          przypadłości i wytłumaczy o co chodzi. Bez pytania wykonuje usg i wszystkie
          inne badania, o których inni lekarze nawet Ci nie wspomną (badanie piersi,
          interwaginalne usg). Jest dokłądny i rzetelny. Polecam!!!
        • 13.06.07, 14:05
          mówisz dokładnie o tej pani doktor? czy poprostu wszystkie kobiety lekarki
          traktujesz z góry. ja ją sobie chwalę, bardzo rzetelnie podeszła do moich
          dolegliwości związanych z hpv.
          • 13.06.07, 15:17
            Nie NIE mowie konkretnie o tej dr tylko wole ginekologow MYSLE ZE SA
            DELIKATNIEJSI
            -- NIE TRAKTUJE KOBIEYT Z GORY GINEKOLOZKA PROWADZILA MI CIAZE I BEDAC
            MLODSZA WOLALAM CHODZIC DO KOBIETY BO SIE WSTYDZILAM ALE TERAZ WOLE FACETOW
            GINEKOLOGOW CHYBA MOGE NIE
            POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA OPINIE
            • 13.06.07, 17:15
              Lepiej opanuj swojego capslocka bo następne posty tego typu wylądują w koszu ;)
              pozdrawiam

--
              rataj.willbedefeated.com
              www.partiapiratow.org.pl/
              uwolnić napisy.org
              • 13.06.07, 21:48
                Oj nieładnie, to podchodzi szowinizmem ;-)
                • 14.06.07, 00:48
                  Przyznaję się.. jestem męską szowinistyczną świnią.. uważam że kobieta w salonie
                  ma za długi łańcuch, kobiety i ryby głosu nie mają itp. itd... a no i
                  zapomniałbym o najważniejszym, w weekendy biję żonę - ot tak dla przyjemności :P

a tak serio, to żaden szowinizm, jak facet będzie WRZESZCZAŁ to też poleci..
                  prędzej można by mnie oskarżyć o dyskryminację pozytywną bo facetowi to nawet
                  ostrzeżenia nie dam :P

--
                  rataj.willbedefeated.com
                  www.partiapiratow.org.pl/
                  uwolnić napisy.org
                  • 14.06.07, 08:55
                    maddox84 napisał:

> a tak serio, to żaden szowinizm, jak facet będzie WRZESZCZAŁ to też poleci..
                    > prędzej można by mnie oskarżyć o dyskryminację pozytywną bo facetowi to nawet
                    > ostrzeżenia nie dam :P
                    >

he he, dyskryminujesz zatem kobiety, ktore zeby nie wyleciec bez ostrzezenia, beda musialy zakladac damskie loginy - a chcialyby np. meskie :P - trzeba dac namiary walczacym feministkom ;P
      • 05.11.08, 15:17
        ja pani doktor zawdzięczam 2 poronienia, poprawkę po jej łyżeczkowaniu i chyba
        przede wszystkim utratę wiary w ludzi
        • 05.11.08, 15:21
          chodzi mi oczywiście o doktor Matras.
    • 20.06.07, 16:59
      Polecam dr S. Mielczarka. Wspaniały lekarz! Inteligentny, delikatny a przede
      wszystkim dobry fachowiec. Prowadził moje 2 ciaże, opiekował się mną w szpitalu
      przed i po porodzie. Według mnie taki powinien być każdy lekarz, taki, który
      interesuje sie swoją pacjentką.Dr Hazego raczej odradzam - troche o nim
      słyszałam. Pozdrawiam serdecznie.
      • 27.06.07, 18:13
        Dlaczego odradzasz Haze? Konkretnie proszę albo wcale? Co z nim nie
        tak??? "trochę słyszałam"????Domyślam się, że coś złego tylko po co zaczynasz
        tak beznadziejnie ten temat???
    • 28.08.07, 18:43
      up
      • 30.08.07, 14:24
        polecam dr skrobka
        www.popiotrkow.pl/zarzad.htm
        • 06.05.08, 17:46
          ile dziewczyn tyle opinii, niestety.

ale może ktoś mi doradzi, gdzie w piotrkowie jest lepsze USG:
          - na Rakowskiej czy na Roosevelta?
          - gdzie w prywatnym gabinecie?
    • 06.11.08, 22:34
      Witam polecam Panią Matras- Kapiec:) Przyjmuje na Wierzejach koszt wizyty to 60
      zł, jest naprawdę dobrym ginekologiem
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.